Üsküdar’da Kredisiz ve Taksitle Ev Almak

Üsküdar’da Kredisiz ve Taksitle Ev Almak

İstanbul Üsküdar’dan ev alma için, kredi çekmeye ya da yüksek kredi faizi ödemeye gerek kalmadan, dayanışma usulü faizsiz tasarruf sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Üç farklı sisteme sahip olan faizsiz tasarruf dayanışma sistemleri, kısa sürede kişileri ev hayaline kavuşturur.

Deneyimli ve profesyonel ekipleriyle hizmet veren faizsiz tasarruf şirketleri, katılımcılarını gayrimenkul teminatıyla güvence altına alarak hizmet sunar.

Kredisiz Ev Almak için Hangi Aşamalara İhtiyaç Vardır?

Bankalardan yüksek faizle kredi çekerek, kendi evinin sahibi olmak isteyen kişiler, kredisiz ev alma şansına sahiptir. Üsküdar’da kredisiz ev almak için faizsiz tasarruf ve dayanışma şirketlerinden yararlanılır.

Sistemden yararlanmak için, 18 yaşında olmak ve sunulan üç sistemden bir tanesini seçerek, sistemin sunduğu avantajlardan yararlanmaktır. Sistemde kullanabileceğiniz üç sistem içinde;

 • Sıra tespitli sistem
 • Kurasız sistem
 • Esnek ödemeli sistem bulunur.

Tercih ettiğiniz sistemdeki şartlar, siz istediğiniz zaman değiştirilebilir. Ödemelerinizi zamanında yapamadığınız durumlarda, ödemenizi durdurabilme hakkınız bulunur.

Taksitle Ev Alırken Neler Yapılır?

Üsküdar’da taksitle ev almak için, kredi çekmenize ya da farklı yollara başvurmanıza gerek kalmaz. Faizsiz tasarruf şirketlerinin sunduğu üç farklı ödeme sistemi sayesinde, kendi evinizin taksitlerini, kira öder gibi ödeme olanağı bulunur.

 • Ekstra faiz ödenmez.
 • Ara ödeme bulunmaz.
 • Taksit tutarlarını siz belirlersiniz.
 • Ödeme zorluğunda ödemeleri dondurma işlemi yapılabilir.

Kura tespitli, kurasız ve esnek ödeme seçeneklerinden bir tanesine giriş yaparak, hayalinizdeki evin taksitlerini, yine kendiniz belirleyeceğiniz günlerde ve miktarlarda ödeyerek, ev sahibi olabilirsiniz.

Kurasız Sistemle Ev Nasıl Alınır?

Hayalindeki evi banka kredisiz, ara ödemesiz ve faiz ödemeden almak isteyenlerin tek yapması gereken, 18 yaşını doldurmak ve kurasız sisteme dahil olmaktır. Bu sistemin dışında kura tespitli ve esnek ödemeli sistem de vardır.

Kurasız sistemde; evin taksit tutarları sizin tarafınızdan belirlenir. Tüm ev ücreti, eşit taksitlere bölünebilir ya da ödeme gücünüze göre taksitlendirilebilir. İsteğe bağlı olarak ara ödeme yapabilir, taksit tutarlarını yükselterek, hayalinizdeki eve daha kısa yoldan kavuşabilirsiniz.

Sistemden İstenildiği Zaman Ayrılmak Mümkün müdür?

İstanbul Üsküdar’da ev almak için, faizsiz tasarruf sisteminden yararlanan kişiler, istedikleri sisteme dahil olarak, istedikleri evi alabilirler. Herhangi bir durumda sistemden ayrılmak zorunda olduğunuz zaman, ilk başta yatırılan katılım bedeli hariç olmak üzere, taksit bedelleri, herhangi bir kesintiye uğramadan, geri iade edilir.

Kredi ve Faiz Olmadan Ev Almanın Avantajları Nelerdir?

Üsküdar’da kredisiz ve taksitle ev almak için, faizsiz tasarruf sistemlerinden yararlananlar, birçok avantajdan da yararlanır. En önemli avantaj, hayalinizdeki eve, bütçenize uygun taksitlerle ve sizin belirleyeceğiniz miktarlarda ödemenizdir.

 • Kredi çekmenize gerek kalmaz.
 • Ön peşinat ödemenize gerek yoktur.
 • Taksitlere herhangi bir faiz yüklenmez.
 • Ödeme zorluğu yaşandığında, ödemelerinizi durdurabilirsiniz.

Hayalinizdeki kısa ve kolay yoldan, güvenilir şekilde ulaşmak için, İktisatEvim faizsiz tasarruf sisteminden yararlanabilirsiniz. Böylece hayalini kurduğunuz evin taksitlerini, kendi belirlediğiniz oranlarda ödeyerek, ev sahibi olma şansını yakalamış olursunuz.