Ümraniye’de Kredisiz ve Taksitle Ev Almak

Ümraniye’de Kredisiz ve Taksitle Ev Almak

İstanbul Ümraniye’den ev alma hayali olan kişiler; kredi almadan, kredi faizi ödemeden ya da peşinat vermeden, ev sahibi olma avantajından yararlanabilir. Kiracı olmaktan kurtulmak ve kendi evinin sahibi olmak isteyen kişiler, faizsiz toplumsal dayanışma sisteminden yararlanarak, ev sahibi olabilir.

Bankalardan ev kredisi çekerek, fazladan faiz ödemek yerine, üç farklı sistemden oluşan dayanışma sisteminden yararlanarak, taksitle ev alma olanağınız vardır.

Faiz Ödemeden Ev Satın Alınabilir mi?

Her insanın hayali, kendi evinin sahibi olmaktır. Ancak birikim yapmamış ya da ev almaya bütçesi yetmeyen birçok kişi, bankaların verdiği yüksek faizli kredilerden yararlanır.

Ancak kredi çekmeden ve yüksek kredi faizleri ödemeden Ümraniye’de ev almak mümkündür. Yapmanız gereken tek şey, faizsiz tasarruf şirketlerinin sunduğu, taksitle ev alma sisteminden yararlanmaktır.

Banka Kredisiz Ev Satın Almak Mümkün müdür?

İstanbul Ümraniye’de kredisiz ev almak hiç de zor değil. Bu konuda sektörde hizmet veren faizsiz tasarruf şirketlerinden yararlanılır. Bu konuda tek yapmanız gereken 18 yaşını doldurmuş olmak ve sisteme giriş yapmaktır.

Kredi çekmeden ve faiz ödemeden 3 farklı sistemden yararlanma olanağı bulunur:

  • Sıra tespitli
  • Kurasız
  • Esnek ödemeli

Sıra tespitli sistemde üyeler; bütçelerine uygun şekilde taksitleri belirler ve 24’lük, 36’lık ve 240 kişilik gruplardan bir tanesi seçebilir. Katılımcıların ve noterin huzurunda yapılacak çekilişle, sıra tespiti yapılarak, üyelerin sırası belirlenmiş olur.

Esnek Ödemeli Sistemle Ev Nasıl Alınır?

Faizsiz tasarruf şirketlerinin, toplumsal dayanışla usulüyle yürüttüğü sistemde esnek ödemeli yöntemi seçenler, peşinat vererek ya da hiç peşinatsız, kendi belirleyecekleri taksit miktarlarıyla, ödeme yapar.

Ara ödeme olmadan, peşinat vermeden ve sürpriz taksit artışı olmadan, kendi belirlediğiniz taksit tutarlarını ödeyerek, ev sahibi olabilirsiniz.

Sıra Tespitli Sistemde Hangi Günler Ödeme Yapılır?

Faizsiz tasarruf şirketlerinin sunduğu avantajlı sistemden yararlanarak Ümraniye’de taksitle ev almak isteyenler, kira öder gibi kendi evlerinin taksitlerini öder. Kuralı, kurasız ve esnek ödeme sisteminden bir tanesi seçilerek, sisteme girilmiş olur.

Sıra tespitli sistemde istenilen gruplara giriş yapılarak, sıra tespiti yapılır. Sıra tespiti tüm katılımcılar ve noter huzurunda gerçekleştirilir. Evin teslimat tarihi noter huzurunda belirlenmemişse, son teslim tarihi öncesi üyelerin, ödeme planlarını istedikleri gibi değiştirme hakkı bulunur.

Sıra tespitli sisteme katılarak ev almak isteyen kişiler, sözleşme aşamasında, sadece 1 kerelik bir miktar iktisat bedeli ödemeyi kabul etmiş sayılır.

Taksit Ödemelerinde Zorluk Yaşandığında Ne Olur?

İstanbul Ümraniye’de kredisiz ve taksitle ev almak için, birçok avantaja sahip olabileceğiniz İktisatEvim sisteminden yararlanabilirsiniz. Kura sistemli, kurasız ve esnek ödemeli sistem sunarak, ev hayali kuran kişilerin hayalini gerçekleştirmesine yardımcı olan sistem, 24 kişilik, 36 kişilik ya da 240 kişilik programlar dahilinde sıra tespitli ev satın alma imkânı sunar.

Taksitlerin sizin tarafınızdan belirlendiği ödemelerde, üyelerin herhangi bir ödeme güçlüğü yaşaması durumunda, ödemeleri dondurma avantajı da bulunur.