TOKİ Çekilişlerine Katılmadan Ev Sahibi Olun

TOKİ Çekilişlerine Katılmadan Ev Sahibi Olun

Toki çekilişine katılarak ev sahibi olmak isteyenlere, istediğiniz emlak projesinden hayalini kurduğunuz evi alma fırsatı doğuyor. Toki çekişinine katılmadan ev sahibi olmak için faizsiz finans desteği sağlamakta olan firmalara başvuru yaparak bu süreci bu şekilde değerlendirerek, hayalinizdeki eve kavuşabilir, taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

TOKİ’den Ev Çıkmayanlara Özel Fırsatlar

Dönem dönem düzenlenmekte olan TOKİ çekilişler, yüzlerce başvuru arasından sadece % 1’lik bir kısma çıkmaktadır. Çekilişte isminiz çıksa bile 2 yıl boyunca anahtar teslimini beklemeniz ve peşinat ödemeniz gerekebiliyor. Toki çekilişine katılmadan ev sahibi olmak için faizsiz sistemleri olan firmalardan destek alarak, ev sahibi olabilirsiniz.

Toplu Konut İdaresi üzerinden hayallerinizi gerçekleştirememiş ve TOKİ’i çekilişinden eliniz boş dönmüşseniz, size sunulan ödeme seçeneklerinden yararlanarak, kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik 2 yıl beklemeden, hemen yerleşebileceğiniz evlerle ilgili bilgi alabileceğiniz yeni dönem ödeme seçenekleri sunan emlak firmaları sizi bekliyor olabilir.

Faizsiz Sistem İle Ev Sahibi Olmak

TOKİ çekilişlerine katılmadan ev sahibi olmak için, peşinat ödeyerek ya da peşinatsız taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. % 100 çekilişsiz ve katılan herkesin ev sahibi olabildiği faizsiz sistemde, istediğiniz konut desteğini alarak, kefil gerektirmeden hayallerinizdeki eve kavuşma imkanı sunuluyor. Teslim süresi anında olan, TOKİ gibi 2 yıl bekletmeyen bir sistem olarak, Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman ev alabilir ve sahip olmak istediğiniz evin % 10 değeri kadar anında alım yapabilirsiniz.

Peşinatsız sistemler üzerinden yapılmakta olan ödeme planı, hem esnek ödeme seçenekleri sunuyor hem de hayalini kurduğunuz eve anında taşınma imkanı bulmanızı sağlayarak, güvenilir bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor. Başvuru formunu doldurarak, hemen ev sahibi olabilirsiniz.

Peşinatsız Ev Sahibi Olma İmkanı

Yeni emlak kampanyaları bünyesine TOKİ çekilişine katılmadan ev sahibi olabilmeniz için esnek ödeme seçenekleri sunuluyor. Faizsiz sistemlerle, sahip olmak istediğiniz eve faiz ve vade farkı ödemeden sahip olabileceğiniz gibi tıpkı TOKİ’de olduğu gibi kira ödeme sistemi üzerine kurulu bir taksitlendirme seçeneği sunuluyor. Evinizi almak için bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Faizsiz Konut Alma Sistemlerin Avantajları

Faizsiz konut alma sistemleri sayesinde, kısa zamanda evinizin anahtarını alabileceğiniz gibi peşinat seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. İster peşinat öder, isterseniz ödemeden direkt taksit ödeyerek ev alma şansı elde edebilirsiniz. Ara ödemesiz, kefilsiz ve hizmet bedeni gibi sınırlara takılmadan kısa zamanda ev sahibi olabileceğiniz şekilde sunulmaktadır.

Faizsiz Ev Sistemlerine Nasıl Başvuru Yapılır?

Faizsiz ev sistemleri için öncelikle başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. % 100 çekilişsiz bir şekilde başvurunuzdan sonra ödeme seçeneklerine göre konut sahibi olabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz lüks daireler, sizlere anında teslim edilerek, TOKİ projelerinin yer aldığı yerlerden istediğiniz kat ve daire seçeneklerini alabilme şansı sunmaktadır.