Taşıt Kredisi

Taşıt Kredisi

Ulaşım günümüzde çok önemli bir noktaya gelmiştir. Eskiden lüks olarak görülen durum zaman içerisinde temel ihtiyaçlar haline gelmiştir. İş ulaşımı gibi temel konuları barındıran araç sahibi olabilmek ise bu konuda önemini belirtmiştir. En temel ihtiyaçların giderilmesinde dahi ulaşımı rahat ve kolay yapabileceğimiz araçlar temel gereksinimler içinde kendini gösterir. Bir yerden bir yere ulaşmayı sağlayan araçlara sahip olmak ise bazıları için hayal olarak kalabiliyor. Araçların fiyatlarının yüksekliği gibi etkenler araç sahibi olmak için hayallerimizi de ertelememize sebep olabiliyor. Gelirin az ve giderin çok olduğu ekonomik şartlarda ise toplu olarak araç sahibi olunacak durumun daha da zor olmasına etki ediyor. İktisatEvim ise bu süreçte çok daha kolay ve sizi zorlamayacak şekilde araç sahibi olabilmenizi amaçlıyor ve bu amaca göre hizmetlerini sunuyor.

Taşıt İçin Krediler

Ekonomik olarak sıkıntılar yaşanıyor olsa da temel ihtiyaçların giderilmesi gerekir. Herkesin ekonomiklik refah seviyesini kalkındırmayı amaçlayan İktisatEvim ulaşım ihtiyacını karşılayan araçlar için taşıt kredisi imkanını sunuyor. Bu sayede hayal olarak gösterilen araç sahibi olma durumu hayal olma durumundan çıkar. Çünkü en basit örneği ile temel gıda ve diğer ihtiyaçlarımızı karşılamak için bile kendi aracımıza ihtiyaç duyarız. Bu eşyalarla evimize gelme durumu ise araçsız zor meydana gelir. Taksi gibi bir vasıta ile geçici çözümleri arasak da aslında arabasızlık ekonomi olarak da daha fazla geçici çözümlere para ödemek demektir. Bunun gibi durumları yaşamamak için araç sahibi olmak büyük avantajlar sağlar.

Taşıt Kredisi Faizsiz Güvencesi

Araç almak isteğinde bulunup ama bu birikimi olmayan vatandaşlar kredi imkanlarına başvuruyorlar. Dini konuda hassasiyeti olan bireyler ise faizli sistemlerin içine girmek istemiyorlar. Bu sebeple alacakları kredide faizin olmaması bu kesim için seçilebilecek bir yol olarak gözüküyor. Dini hassasiyetleri olanların dışında ise faiz sistemi içerisinde daha fazla para ödemek istemeyenlerde faizsiz taşıt kredisi istiyorlar. Faize bulaşmadan hayal olarak görülen araba sahibi olmak ise daha kolay ve gerçekçi geliyor gözler önüne. Bu sistem içerisinde ise Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi olan İktisatEvim faizsiz kredisi sayesinde müşteri güvenini sağlar.

Taksitle Ödeme Kolaylığına Erişebilmek

Elde büyük bir birikimin olmaması durumunda alınmak istenen aracın taksitlere bölünerek ödenebilmesi araç sahibi olanlar için avantajlı bir durumdur. Bu sayede ellerinde her ay ayırabilecekleri bütçeyi belirleme koşuluyla bunu taksitlendirerek ödemelerini gerçekleştirirler. Taksitle taşıt kredisi alımı sayesinde büyük zorluğun altına girmeden temel ulaşım ihtiyacı aracınız ile karşılanır. Uygun taksit oranları ise yine müşterinin alım ve ödeme gücüne göre belirlenince her kesimin araç sahibi olması sağlanıyor. Toplumda ekonomik kalkınmada önemli bir yere sahip olan Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi sayesinde kişilerin temel ihtiyaçları karşılamada kolaylık sağlanmış olur.

Aracı Birikimsiz Alabilmek

Birikim sahibi olmayan kişiler ne kullanım ne de yatırım için adım atmaya korkar bir hale geliyorlar. Oysa İktisatEvim sayesinde birikiminizin olmaması araç sahibi olunamayacağı anlamına gelmiyor. Ekonomik olarak her kesime hitap eden taşıt kredisi kolay alma gerçekleşiyor. Bireylerin rahat ve daha kolay şekilde temin edebildikleri taşıt kredisini diledikleri hem sıfır hem de ikinci el araçların alımı için gerçekleştirebiliyorlar. Araç seçimini müşterinin kendisinin yapması sonucu ortaya çıkan ödeme planları hesaplanır. Bu ödeme planlarında ise aylık ayrılabilen bütçenin miktarı belirler. Özellikle araç sahibi olmayan bireyler toplu ulaşımlarda harcadıkları işe gidiş geliş vakitlerinin uzun olması durumundan dolayı bu ödemesinde dahi kolay olan taşıt kredisi sistemine sevinenler arasında olurlar.

İktisatEvim Taşıt Kredisi

Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi içerisinde dahil olan İktisatEvim toplumdaki bireylerin ekonomik durumları nasıl olursa olsun bireyde ekonomik kalkındırmayı amaçlayan bir kuruluştur. Bu kuruluş içerisinde güven son derece önemli olduğu için karşılıklı güveni deneyimleri ile aktarır. Kırmızı Koltuk olarak adlandırdığı müşteri ile irtibatı sağlayan sistem sıcak ve güven dolu ortam içerisinde sorularınızın cevaplarını verdirtir. 300 binden kişiye ihtiyaçlarının giderilmesinde ve sonunda ödeme rahatlığını sunan İktisatEvim ilgili ihtiyaç duyan herkese kapılarını açmıştır. Dilediğiniz arabanın seçimi yine size ait olduğu gibi bu arabanın alımı için kredi kolaylığını sunup yine sizin belirlediğiniz ödeme imkanları sayesinde araba hayallerini gerçekleştiren bir basamaktır.