Taksitle Ev Almak İstiyorum

Taksitle Ev Almak İstiyorum

Türkiye emlak piyasası, yabancı emlak yatırımcılarına sunduğu fırsatların sayısı bakımından benzersizdir. En iyi çekim noktalarından biri, ödeme yöntemleriyle ilgili özel tekliflerdir. Neden Türkiye’de ev satın almalıyım? 

  • Türk vatandaşlığı şartlarına en uygun daireler; müşteri tüm taksitleri tamamladıktan sonra verilir, bazen tapu yatırımcıya tüm ödemeler yapıldıktan sonra kaldırılan ipotek işareti ile verilir.
  • Yerleşim yerleri; Dünyanın dört bir yanındaki insanlar çocuklarını yetiştirmek ya da kendilerine çok yakın bir topluluğa yerleşmek için kozmopolit şehre İstanbul'a taşınıyor. Bu müşterilerin uygun fiyatlı peşinatlarla taksitle İstanbul'da satılık daireler için taksitle ev alma teklif alması kolaydır. Taksit planları yıllarca devam edebilir.
  • Ticari mallar; Türkiye'de genellikle ticari bir mülk satın almak, garantili bir yatırım anlamına gelir, yani garantili bir aylık yatırım getirisi.Yatırımcılar bu özellikleri taksitle satın alabilirler.

Hatta 30 yılı aşkın süredir devam eden sistemde dilerseniz faizsiz taksitle ev alma şansına sahipsiniz. 

Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Taksitle herhangi bir mülk satın almak için herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Süreç, taksitlerle ve aylık değerleriyle ilgili tüm detayları içeren bir sözleşme yazmayı içerir.Bazı projeler yıllarca süren taksitli planlar sunar.Taksitle mülk satın alırken müşteri tapu belgesini derhal alabilir veya mülkün fiyatının% 70'ini ödemeyi bitirdikten sonra alabilir.Her durumda, ek ödeme gereklidir, bu bir projeden diğerine değişir.

Ülkemizde nakit yada taksitle ev almak günümüz şartlarında çokta zor değil. Tabi mülk satın almadan önce iyi bir araştırma yapmak önemlidir. Ülkemizde mülk satın alma sürecinde yardımcı olabilecek en iyi tasarruf şirketlerinden biri İktisatEvim’dir. 

Ülkemizin emlak piyasasını en iyi şekilde deneyimlemiş ve kişilerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmuştur. Avantajlı ve helal yoldan taksitle ev almak için ilk irtibata geçmeniz gereken şirketlerden birinin İktisatEvim olduğunu düşünüyoruz. Web sitesinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz sistemde taksitle ev alma avantajlarının tamamına kavuşabilirsiniz. 

İktisatEvim Taksitle Ev Alma Yöntemleri

Faizsiz taksitle ev almak istiyorum? Elbette, alabilirsiniz, ülkemizde mülk satın almak hiç de karmaşık değildir ve alıcılara veya yatırımcılara herhangi bir kısıtlama veya koşul getirmez.

Türkiye'deki faizsiz tasarruf şirketleri, müşterilerine en kolay taksit planını ve mümkün olan en karlı yatırımı garanti eden çok iyi gayrimenkul fırsatları sunabilmektedir.Taksitle ülkemizde mülk satın almak, yalnızca alıcının kimlik fotokopisini gösteren herhangi bir belgeyi içerir. Taksit dondurma, taksit tutarını artırma yada düşürme haklarına sahipsiniz. 300 bini aşkın kişi ev, arsa ve araba sahibi olmuştur. 

Sıra Tespitli İktisat

Sıra tespitli iktisat sistemi oldukça basit işler; Örneğin 100 bin türk liralık bir ev almaya karar verdiniz. 1000 türk lirası taksit ödeyebilirsiniz. O halde 99 kişiden oluşan bir guruba dahil olmalısınız. Toplam taksit sayınız küçük bir iktisat değeri dışında 100 taksittir değil mi? 99 kişiden 1000 türk lirası alındığında bu gurupta her ay bir kişi evine sahip olabilir. Noter huzurunda yapılan çekiliş ile ise hangi ay kimin evi alacağı belli olur. Ve İktisatEvim bunu her ay açıklar. 

Vade Ortası İktisat

Bu sistemde vadeyi guruptaki kişiler belirler. Evinizi teslim alana kadar dilerseniz taksitler sabit olabilir. Teslimat sonrası belirli oranda artarak daha kısa sürede borcunuz biter. Her yıl taksitler belirli oranda artar. Bu şekilde erken teslimat avantajına kavuşmuş olursunuz. 

Esnek Ödemeli İktisat

Otomobil kredisinden konut kredisine, ferdi krediden eğitim kredisine kadar ihtiyacınız olan tüm bireysel krediler için esnaf ve çiftçilerimiz önceden bankaların younu tutuyordu buda büyük stres çünkü çiftçi yada esnafsanız kesinlikle her ay düzenli gelire sahip olamayabilirsiniz. İktisatEvim Esnek Ödeme seçeneği ile size faizsiz taksitle ev alma kolaylığı sunuyor. 

Taksit tutarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Değişken bir taksit ödeme planı oluşturabilir hatta sıkıştığınızda taksitlerinizi dondurabilirsiniz. Kedemeli artırabileceğiniz taksit seçenekleri ile ise evinize daha hızlı sahip olabilirsiniz. 

İktisatEvim İle Taksitle Ev Almanın Avantajları

Paranızı yatıracağınız bir sistemde sizi en çok ne etkiler? İşte aşağıda size bunun detaylarını sunacağız. İktisatEvim İle Taksitle Ev Almanın Avantajlarını bu detaylı bilgilendirmeler içerisinde bulabilirsiniz. 

•    Her ay paranızı yatırmaya karar verdiğiniz şirkette öncelikle anında iletişim ve düzenli takip önemlidir. 
•    Doğru ve özlü bilgi aktarılması ve sözleşme şartlarına uyulması önemlidir. 
•    Satış sonrası paketler dahil tam hizmet paketleri hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz kişilere ulaşmakta önemlidir. 

Ülkemizin en iyi faizsiz tasarruf şirketlerinden olan İktisatEvim her müşteri için ihtiyaçlarına göre mümkün olan en iyi teklifi sunmaktadır. İktisatEvim aracılığıyla taksitle Türkiye’nin herhangi bir yerinde daire satın almak, uzun vadeli taksit planı ile asgari peşinatı garanti edebilir.

Konya ticaret odasına kayıtlı firma avantajları sayesinden peşinatsız, küçük taksitlerle, ara ödemesiz şekilde senetle ev alma hakkına sahipsiniz. 1000 türk lirasından başlayan taksitler ile ev hayallerinize kavuşabilirsiniz. 

Ülkemiz hem yaşamak hem de yatırım yapmak için harika bir coğrafyadadır. Taksitle ev almak için İktisatEvim web sitesini ziyaret edin.

Sizi Arayalım
Kapat

FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

İktisatEvim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.