Taksitle Ev Almak İstiyorum

Taksitle Ev Almak İstiyorum

İktisatEvim oluşturmuş olduğu özel sistem sayesinde insanların kolayca ve rahat bir şekilde ev almalarına imkân tanıyor. Taksitle peşinatsız ev almak bu sisteme dahil olunması halinde bir hayalden öteye geçerek mümkün kılınıyor. Bilindiği gibi günümüzde ev almak isteyenler ilk olarak banka kredilerine başvurmayı tercih ediyor. Bu kurumlar tarafından verilen kredi üzerindeki vade farkı neredeyse bir ev parasının da boşa gitmesine neden oluyor. Faizsiz taksitle ev isteyenlerse iktisat tabanlı hizmet veren kurumumuzu bu nedenle tercih ediyor.

Taksitle ev alma fikrini hayata geçirmek istiyorsunuz ancak bunun karşılığında bir faiz vermek istemiyorsanız tercihinizi çok doğru bir şekilde yapmanız gerekiyor. Taksitle ev firmaları bu hizmeti vermek için her gün yeni kampanyalar duyuruyor. Ama bunların arasından sizlerin de en doğru alanı seçmeniz kritik bir öneme sahip diyebiliriz.

İktisatEvim taksitle ev sahibi yapıyor ancak bunu sadece başvuran insanlara sunuyor. Başka bir kuruma veya taksitle ev firmaları arasından başka birisine başvuranlara maalesef sunmuyor. Bu avantajlı yapıdan yararlanmak için başvurunuzu yapmadan önce taksitle ev almak istiyorum demeniz yeterli oluyor. Sizlerle özel olarak yapılacak olan sohbetler sayesinde size en uygun olan ödeme planı ve yapısı hazırlanmış olacaktır.

Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Taksitle ev alma yolları sıralaması yapılsa önünüzde uzun bir liste uzanacaktır. Ancak sizin en önemli tercihiniz hem hızlı bir şekilde ev sahibi olmak hem de ödemelerinizi taksitle yaparak üzerine bir vade farkı vermemek olacaktır. Taksitle ev özellikle düşük gelirli ailelerin ilk tercihi oluyor. Ama bunu yaparken banka kredisine yönelmek yerine taksitle ev kampanyaları sunan kurumlara yönelmek daha mantıklı bir seçim olarak duruyor.

İktisatEvim özellikle en uygun şekilde aile ekonomilerini yormadan taksitle ev almak isteyenlere tavsiyeler vererek mantıklı seçimler yapılmasına olanak sağlıyor. Bu olanaktan yararlanmak veya yararlanmamaksa sizlere bırakıyor. Yüksek konut kredisi faiz oranları sebebiyle birçok insan bu yapıya dahil oluyor. Özel yapı içerisine dahil olanlar taksitle ev alma işlemini daha rahat yapabiliyor.

Faiz ödemeden, uygun taksit aralıklarla nasıl ev alabilirim merak ediyorsanız İktisatEvim’e ait olan şubelerimizi ziyaret edebilir veya direkt olarak müşteri hizmetleri üzerinden irtibata geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İlk olarak sistemin size uygun olup olmadığını öğrenerek işleme başlamalısınız.

Taksitle Ev Alma Sistemi

Taksitle ev günümüzde her bireyin tercih ettiği ilk yatırım yöntemidir. Çünkü insanlar bu sayede hem barınma ihtiyaçlarını gideriyor hem de en düşük maliyetle ev alabiliyor. İktisatEvim bu hizmeti iki farklı sistemle sunuyor. Taksitle ev alma sistemleri sıra tespitli ve bireysel olarak sizlere sunuluyor. Doğru başvuruyu yapan herkese ev sahibi olun yani istediğiniz barınmayı karşılayın diyerek bu yöntemler sunuluyor.

Taksitle ev alma yöntemleri arasından seçim yaparken önemli olan noktanın sizin ekonomi durumunuza uygun olanı belirleyip ona göre yatırım yapmanız olacaktır. İktisatEvim dahil olmak üzere taksitle ev firmaları sayısı bu uygulamaya talebin giderek artmasından dolayı sayıları artıyor. Ama yine de taksitle ev almak için yanlış bir firmayı tercih edip dahil olmamanız gerekiyor.

Ev almak istiyorum ama bunu doğru şekilde yapmak istiyorum düsturu ile hareket ederek kararlarınızı vermeniz gerekiyor. Doğru noktalara bakarak, iyi bir araştırma yaparak sizlerde hayalini kurduğunuz eve rahatça kavuşma şansınız olacaktır.

Kiradan Kurtularak 1000 TL Taksitle Ev Sahibi Olun

İktisatEvim başvuru yapan tüm müşterilerine talep etmeleri halinde kira öder gibi ev almak için gerekli yardımı sunuyor. Taksitle ev almak için günümüzde çok sayıda alternatif sistem bulunuyor. Bunların arasından en uygununu belirlemek size kalıyor. En düşük maliyet sizi zorlamayacak olandır. Kira ödemek yerine taksitle ev alın diyen bir düstura sahip olan firma rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi başarıyor. Ama bunu sadece bizleri tercih eden insanlara sunduklarını da eklememiz gerekiyor.

Kira fiyatlarının özellikle büyük şehirlerde 1000 TL ile 2000 TL arasında değiştiği biliniyor. Bunun yerine 1000 TL taksitle ev almak sizin için de doğru bir adım olacaktır. Taksitle peşinatsız ev almak hem de uygun taksit miktarları sayesinde hayallerinizin geçmesine yardımcı olacaktır. Yapı olarak size bir hayal gibi gelen bu durumdan yani 1000 TL taksitle ev almak fikrinden yararlanmayı başvuru yaparak gerçeğe dönüştürmeniz mümkündür.

İktisatEvim Taksitle Ev Alma Sistemleri

İktisatEvim doğru şekilde onlarla erişim sağlamak isteyen müşterilerine iki farklı yoldan bir tanesini tercih ederek hareket etmelerini sağlıyor. Tabi bu yöntemlerden bir tanesini tercih etmeden önce ikisi arasındaki gerçek farkı öğrenmek gerekiyor. Sıra tespitli sistem veya bireysel iktisat sistemini tercih etmeden önce hangisinin sizin için avantajlı olduğunu anlamanız gerekiyor. 

Sıra Tespitli İktisat

Sıra tespitli iktisat sistemini kullanmak için öncelikle evin bedeline karar vermeniz gerekiyor. 50 bin TL ile 400 bin TL arasında bir seçenek yapabilirsiniz. Sizleri belirlenen taksit miktarına göre 24 ile 240 kişilik gruplara dahil etmeniz sağlanacaktır. Daha sonra Noter tarafından yapılan çekiliş ile bu grupta ne zaman ev sahibi olacağınızın sırası belirlenmiş olacaktır.

Grup içerisinde yer alan her üyeye sırası geldiği ay istediği yerden ev alma şansı sunulacaktır. Ayrıca evi teslim aldıktan sonra ödeyeceğiniz aylık taksit miktarı da artacaktır. Evi teslim almadan önce ödeme planınızı istediğiniz gibi değiştirme şansıda sizlere sunuluyor.

Bireysel İktisat

İktisatEvim tarafından sunulan diğer bir yatırım yöntemi de bireysel iktisat sistemidir. Bu sistemin diğerinden farkı evinizi teslim alacağınız tarihi kendiniz belirleyecek olmanızdır. 50 ay vadeli bir ödeme planı yapmak istiyorsanız ödemenizin yarısını geçtiğiniz ay evinizi teslim alabileceksiniz. 26. ay geldiğin de evinizi teslim almanız mümkün olacaktır.

İstediğiniz zaman ara ödeme yaparak veya tamamen borcunuzu ödeyerek bu sayede borcunuzdan hızlı bir şekilde kurtulmanıza da fırsat verilecektir. Doğru tercihi yapmak bu noktada sizlere bırakılıyor. Ama kararı verirken sizlere gerçek destek sunulmuş olacaktır.

İktisatEvim Ev Hesaplama Tablosu

İktisatEvim olarak taksitle ev almak isteyen iktisat sahiplerine örnek hesaplama tablosunu paylaşmak istiyoruz. Hesaplama tablosu 300 BİN TL üzerinden hazırlanmıştır. Hem peşinatlı ve hem de peşinatsız olarak başvuru yapmak isteyenler inceleyebilirler.

Üyelik Bedeli

Peşinat Oranı

Taksit Başlangıç Tutarı

İktisat Bedeli

İlk Ay Ödenecek Tutar

300.000 ₺

0%

1.250 ₺

33.000 ₺

34.250 ₺

300.000 ₺

30%

1.750 ₺

30.000 ₺

121.750 ₺

 

Hangi Kurumlar Taksitle Ev Veriyor?

Taksitle ev veren kurum sayısı giderek artıyor. Tabi bunların arasından doğru tercihi yaparak ev sahibi olmak sizlere bırakılıyor. Taksitle ev kredisi doğru noktada yapıldığı zaman diğerlerinin bir adım önüne geçmenize olanak sağlayan bir durumdur. Çünkü bankalarda bu şekilde ev veriyorlar. Taksitle ev kredisi kampanyası adı altında hizmet veren bankalar aynı zamanda ciddi bir vade farkı talep ediyorlar. Bunu ödemek istemiyorsanız taksitle ev veren firma tercihinizi doğru yapmanız olacaktır.

İktisatEvim güçlü sermaye yapısı, özel sistemleri ve güvenlik tedbirleri sayesinde iktisat sistemine dahil olan herkesi güvence altına alıyorlar. Taksitle ev satışına ekstra bir maliyet bindirilmiyor. Yani evin fiyatından eşit taksitlerle ödeme yaparak ihtiyacınız olan eve sahip olmanız bu şekilde sağlanmış oluyor.

Küçük Taksitlerle Ev Nasıl Alınır?

Aile ekonominizi zorlamadan küçük taksitle ev alma fikrini günümüzde hayata geçirmek mümkündür. Bunu yapmak için taksitle ev satışı yapan kurumları veya firmaları tercih etmeniz gerekiyor. Tabi bu tercihi yaparken sizlere en düşük maliyet fırsatı sunan firmayı bulmak büyük önem taşıyacaktır.

İnsanlar taksitle ev almak yerine birikim yaparak ev alın düsturunu tercih edebiliyor. Ama günümüzde bu yöntem ile ev almak neredeyse tam bir hayaledir. Çünkü gelir miktarı birikim yaparak ev almayı mümkün kılmıyor. Onun aksine doğru tercihi yapmak daha büyük önem taşıyor. Basit, zorlamadan ev nasıl alınır merak edenlerin yapması gereken firmamız ile irtibata geçmek olacaktır. Sizlere ofislerimiz ve müşteri hizmetleri numaramız üzerinden detaylı olarak taksitle ev alma konusunda gerekli bilgiyi sunacağız.

Taksitle Araba Almak

İktisatEvim olarak sadece ev almak isteyenlere değil araba, veya gayrimenkul almak isteyenlere de yardım ediliyor. Taksitle araba almak istiyorsunuz ama üzerine faiz farkının binmesini istemiyorsanız bizi tercih etmeniz bu hayali gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

TAKSİTLE ARABA ALMAK

İktisatEvim ile taksitle araba almak bireysel yöntemle veya sıra tespitli sistem ile mümkün oluyor. Faizsiz, istediğiniz taksit sayısıyla isterseniz peşinat ödeyerek veya ödemeden taksitle araba almak mümkün kılınıyor. Özel yapı sayesinde herkes güvence altına alınarak bu hizmet doğru şekilde ihtiyaç sahibi olan herkese ulaştırılmış oluyor.