Taksitle Araba Almak İstiyorum

Taksitle Araba Almak İstiyorum

Yeni veya kullanılmış bir araç satın almak, ortalama bir kişinin yaşamı boyunca yapacağı en yüksek ikinci satın almadır. Ancak, araba satın alma işlemini daha ucuz hale getirmenin yolları vardır. Araba satın almanın en ucuz yoluna bakıyorsanız, taksitle araba alma konusunda faizsiz seçenekleri ile İktisatEvim’i önerebiliriz.  

Budan 30 yıl önce, yeni bir araba satın almak için gereken tüm paraya sahip değilseniz, yapabileceğiniz en az şey bir bayiye gitmeden önce bir araba kredisi için ön onay almaktı. Yetkili satıcıdan ön onaylı oranınıza göre rekabetçi faiz oranları almanızı sağlardı. Ve elbette kredinin kendisi açısından, krediyi 48 ay veya daha az tutmak en iyisiydi ve aylık ödeme, aylık eve dönüş gelirinizin yüzde 15'ini geçmemeliydi. 

Tüm bu ekstra faiz vb durumlara rağmen insanlar kredi kullanarak araç sahibi oldular. Ancak günümüzde peşinatsız taksitle araba alma hatta faizsiz araba alma şansına sahipsiniz. 

Peşinatsız taksitle araba sahibi olabilirsiniz. Hadi şimdi hangi aracı almak istediğinize karar verin. Kendinizi sadece bir tür araca veya bir marka ve modele kanalize etmemeye çalışın. Ne kadar dikkatli olursanız, iyi bir anlaşma bulmak o kadar kolay olacaktır.  Aracınızın ihtiyaçlarını ara sıra değil, günlük olarak düşünün. Örneğin, düzenli olarak büyük eşyalar taşımıyorsanız, günlük kullanım için muhtemelen bir kamyonete ihtiyacınız yoktur. Buna ihtiyacınız olduğunda bir kamyonet kiralamak yeterince kolaydır. Bunun yerine bir binek otomobil satın alarak benzinden tasarruf edin.

İktisatEvim'den Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Taksitle sıfır araba yâda taksitle ikinci el araba sahibi olmak için ayık 500 Türk lirasından başlayan bir taksit tutarı ayırmanız yeterlidir. Arabanın maliyetini bilmek yeterli değildir, ancak o araca sahip olmanın maliyetinin ne olacağını da bilmelisiniz. Gerçek sahip olma maliyeti, gaz, sigorta, onarımlar, vergiler, lisanslama, bakım ve daha fazlasında ödeyeceğiniz tutarı içerir. Ücretsiz aracı kullanarak çeşitli araçlara sahip olmanın gerçek maliyeti hakkında fikir edinebilirsiniz. İktisatEvim’den taksitle araba almak için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve en az 500 Türk lirası bir tutar ödeyecek maddi gelire sahip olmanız yeterlidir. 

Kısa sürede taksitle peşinatsız ve faizsiz araba sahip olmanın anahtarı İktisatEvim’dir.

Bayilikte bir arabayı test etmek size nasıl sahip olduğu hakkında kısa bir fikir verebilir. Ancak anahtar teslimi kısadır. Bir araç satın almanın daha büyük satın alımlarınızdan biri olması gerektiği düşünüldüğünde, istediğiniz şeyden olabildiğince emin olmak iyi bir fikirdir. Aynı modeli kiralık bir kıyafette bulabilirseniz, ihtiyaçlarınız ve yaşam tarzınızla nasıl örtüştüğünü görmek için bir hafta boyunca kiralamayı düşünebilirsiniz.  Haftalık kira fiyatları sadece son yıllarda daha makul hale gelmiştir. Taksitle araba almak istiyorum diyenlerdenseniz, bayide almak istediğiniz aracı test edin satış bedelini öğrendikten sonra İktisatEvim şubelerini ziyaret edin. 

Taksitle Araba Alma Komisyon Oranları

Eğer banka kredileri ekstra yük getiren faiz oranları ile size uygun görünmüyorsa taksitle araba alma şansına faizsiz seçeneği ile İktisatEvim aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Taksitle araba alma komisyon oranları her sistem ve firmaya göre değişkendir.  Tasarruf firmaları faizsiz taksitle araba alma şansını sizlere sağlarken küçük komisyon oranları ile çalışırlar. İktisat bedeli olarak geçen kalem hesaplanırken ödeme planınız ve alacağınız aracın tutarı temel alınır.  

İktisatEvim Kredisiz Araba Alma Modelleri

Yeni bir araba almak istediğinizde daha iyi bir anlaşma içinher zaman daha doğru bir zaman var. En iyi zamanlardan biri yılsonu satışlarıdır. Bu noktada küçük tüyolara ne dersiniz? 

Bayiler yıllık hedeflerini belirlemeye ve partilerinde kalan önceki model yıllarından kurtulmaya çalışıyorlar. Bununla birlikte, soğuk hava birçok yerde daha az araba müşterisine ulaştığında araba satışları zor olabilir. Diğer zamanlarda ay sonunda, çeyrek sonunda ve haftanın başında bayi kotalarından yararlanın. Daha uygun fiyata araç satın alabilirsiniz. Üstelik İktisatEvim modelleri ile avantajlarınız ikiye katlanır. 

Sıra Tespitli İktisat

Taksitle araba almak İktisatEvim ile peşinatsız ve faizsiz seçenekleri ile gerçekten günümüz piyasa şartlarında çok kolaydır.  Alacağınız araca karar vermeniz durumunda her ay yaklaşık ne kadar taksit ödeyeceğinizi bilmeniz gerekir. Bu iki bilgiye sahipseniz danışmanın yönlendirmesine göre dâhil olacağınız sistemde noter huzurunda yapılan çekiliş ile ev sahibi olabilirsiniz.  

Vade Ortası İktisat

Taksitle araba almak vade ortası iktisat sisteminde ödeme planı size aittir. İster artan azalan şekilde düzenleyebilir.  Ekonominiz zorlandığında dondurma şansına sahip olabilirsiniz. Faizsiz araba alma koşullarına göre 18 yaşını doldurmuş olmanız bu sistemde yer almanız için yeterli bir koşuldur.  Kendinize taksit ödemlerinde güveniyorsanız ki taksitler 500 Türk lirasından başlıyor. Hemen başvurabilirsiniz.  

Esnek Ödemeli İktisat

Her birimizin maalesef düzenli bir geliri olamayabiliyor. Peki, bu durumda ne yapabiliriz.  Çiftçi veya esnafsanız araba alamaz mısınız? İşte bu sistem İktisatEvim tarafından esnaf ve çiftçiler için tasarlanmıştır.  Ekonomik durumunuza göre artan veya azalan esnek bir sistemde dilerseniz zorluk dönemlerinde taksitleri dondurarak bu sistem desteği ile taksitle araba satın alabilirsiniz.  Üstelik oldukça küçük taksitler ile…

Sizi Arayalım
Kapat

FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

İktisatEvim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.