Taksitle Araba Almak İstiyorum

Taksitle Araba Almak İstiyorum

Taksitle Araba Almak Artık herkesin isteği haline geldi. Peki Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Taksitle Araba Alabilmek için bilmeniz gereken yöntemler nelerdir? Faizsiz Taksitli Araba Almak her tüketicinin her zaman istediği bir yöntemdir.

Ev, Araba, Motosiklet gibi birçok motorlu taşıtı İktisatEvim ile taksitle ve faizsiz satın alma fırsatı yakalayabiliyor. Müşterilerine ödeme kolaylığı sağlayan İktisatEvim yeni araba kampanyalarıyla fark yaratmaktadır.

Yatırımlarınızı doğru yönlendirmek geleceğiniz açısından önemlidir. Gelecek günleriniz için en iyi yatırım araçlarından birisi olan arabalar aynı zamanda bugün yaşadığınız hayatın konforu açısından da gereklidir. Hayalinizdeki arabayı satın almak ve doğru yatırımı yapabilmek için sizlere bazı imkanlar sunulmaktadır. Kolay alımı destekleyen bu imkanlar sayesinde istediğiniz arabaya bütçenize en uygun olan koşullarla sahip olabilirsiniz.

Faizsiz toplumsal dayanışma olarak bilinen bir sistem ile taksitle araba almak isteyenlere çok özel avantajlar sunulmaktadır. Aslında bir tasarruf yöntemi olan bu alım sayesinde bankaların sunmuş olduğu araç kredilerinin yerine faizsiz ve peşinat ödemesiz taksitle araba satın alabilirsiniz. İstemiş olduğunuz araca, banka kredisi olmadan, sadece arabanın bedelini ödeyerek, ekstra faiz yükü olmadan sahip olabilirsiniz. Bunun için aylık olarak yapabileceğiniz tasarruf miktarını belirlemeniz yeterli olacaktır.

Taksitle araba almak istiyorum diyen herkes faiz ve peşinat ödemesi yapmadan istediği arabanın sahibi olabilir. Faizsiz toplumsal dayanışma sistemine başvuru yapan kişilerin TC vatandaşı olması ve 18 yaşını doldurmuş olması yeterli olacaktır. Bankalarda uygulanan yaptırımlardan, kredi notundan ve zorunluluklardan uzak bir şekilde taksitli araba al fırsatı ile istediğiniz arabayı çok avantajlı imkanlarla satın alabilirsiniz.

Faizsiz finans sistemi alanında hizmet veren en güvenilir firmaların başında İktisatEvim gelmektedir. İktisatEvim sizlere faiz ve peşinat ödemesi olmadan, taksitli araba alma imkanı sunmaktadır. Her ay belirli bir miktar tasarruf yapabiliyorsanız, bu tasarrufları taksit ödemesi olarak düzenleyebilir ve taksitle araba al fırsatından sizlerde faydalanabilirsiniz.

Bunun için ülkenin dört bir yanında bulunan İktisatEvim şubelerinden size en yakın olan şubeye uğrayabilirsiniz. Ya da İktisatEvim çağrı merkezini arayabilirsiniz. Burada sizlere hizmet veren tüm satış danışmanlarına taksitli araba almak istiyorum diyebilir ve sizin için sunulan imkanlardan en doğru şekilde haberdar olabilirsiniz. Belirli dönemlerde düzenlenen ve ekstra bazı avantajlar sunan taksitle araba kampanyaları arasında en güncel ve size uygun olan kampanyadan faydalanabilirsiniz. Taksitli araba kampanyaları ve kolay ödeme şartları ile artık herkes hayalindeki arabanın sahibi olabilir.

Taksitle Araba Nasıl Alınır?

İktisatEvim bünyesinde peşinatsız faizsiz taksitle araba sahibi olabilirsiniz. Kendi seçmiş olduğunuz bir aracı, bütçenize en uygun şekilde taksitlendirebilirsiniz. Sizin planlamış olduğunuz bir ödeme palanı dahilinde, aylık taksitlerle en değerli yatırımlarınızdan birisini yapabilirsiniz. Peşinatsız kredisiz taksitle araba sahibi olmak artık çok daha kolay. Bunun için İktisatEvim ile iletişime geçebilirsiniz.

Taksitle araba nasıl alınır diye merak ediyorsanız banka kredisi olmadan bunun en avantajlı şekilde nasıl olabileceğinden kısaca bahsedelim. İktisatEvim toplu dayanışma yöntemi ile sizleri araba sahibi yapan en güvenilir firmaların başında gelmektedir. Burada bir havuz sistemi vardır ve sizin gibi peşinatsız taksitli araba almak isteyen kişilerin tasarruflarını birleştirdiği bir grup oluşturulur. Bu grupta yer alan herkes bütçesine göre belirlemiş olduğu tasarruf miktarını her ay taksitler halinde havuza aktarmaktadır. Ve havuzda biriken toplu paralar ile her ay bir kişi istediği aracın sahibi olmaktadır. Banka kredisi olmadan, faiz ve peşinat ödemesi olmadan, sadece tasarruflarınızla istediğiniz araca sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte belirli dönemlerde düzenlenen peşinatsız taksitli araba kampanyaları ile çok daha avantajlı yatırımlar yapabilirsiniz.

Taksitli araba almak istediğinizde öncelikle almak istediğiniz arabayı belirlemelisiniz. Eğer belirli bir miktar birikiminiz varsa bu birikim ile peşinat ödemesi yapabilirsiniz. Peşinat ödemesi yaptığınızda, taksit miktarınız az olacak ve borcunuz çok daha kısa sürelerde sona erecektir. Ancak peşinat ödemesi için kenarda olan bir birikiminiz yoksa peşinatsız alım imkanından da faydalanabilirsiniz. Almak istediğiniz arabanın bedeli üzerinden, peşinat ödeme durumunuza göre taksitlendirme planını oluşturabilirsiniz. Ve bütçenizi yormayacak şekilde en ideal taksitlerle araba sahibi olabilirsiniz. 

Taksitle 2. El ve Sıfır Araba Alma Kampanyaları

Araba almak isteyen birçok insan 2. el araçları tercih etmektedir. Düşük km’lerde olan ve temiz kullanılmış 2. el araçların sıfır araçlara göre çok büyük fiyat avantajı vardır. İmkanları doğrultusunda sıfır araba almak yerine daha üst modellerde 2. el bir araba alımı çoğu insan için daha cazip olmaktadır. Taksitle 2. el araba alımı ise her zaman en avantajlı yatırım yöntemlerinden birisidir.

İkinci el taksitle araba almak için İktisatEvim faizsiz finans sisteminden yararlanabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz ikinci el bir arabanın bedeli üzerinden, faiz yükü olmadan bir taksitlendirme planı oluşturabilirsiniz. Banka kredisi kullanmadan, İktisatEvim farkı ile aylık birikim yapabileceğiniz miktarlarda bir taksit ödemesi yapabilirsiniz.

İktisatEvim şubeleri ile veya çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Almak istediğiniz ikinci el taksitli araba fiyatını belirlemiş olmanız ilk adım için yeterli olacaktır. Hangi aralıklarda taksitli 2.el araba alımı yapacaksanız bu değeri satış danışmanları ile paylaşabilirsiniz. Peşinat ödemesi olup olmayacağı bilgisini de verdikten sonra satış danışmanları ile birlikte aylık düzenli olarak ödeyebileceğiniz taksit tutarına göre bir teklif oluşturmalarını talep edebilirsiniz. Eğer başvuru yapmış olduğunuz dönemde taksitli 2.el araba kampanyaları varsa, bu kampanyalardan da faydalanarak en iyi koşullarda bir araba sahibi olabilirsiniz.

Taksitle ikinci el araba sahibi olmak, şu dönemde sizlere sunulan çok önemli bir fırsattır. Banka araç kredilerine ve sunulan zorlu şartlara bakıldığında İktisatEvim aracılığı ile taksitli ikinci el araba satın almak beraberinde birçok avantajı da getirmektedir. Belirli bir birikimi olmayan, peşinat ödemesi yapamayan, bankalar nezdinde kara listede olan ya da kredi notu sınırda olan herkes için faiz ödemesi olmadan 2. el taksitle araba alma şansı tanınmaktadır.

Eğer araç alımlarında tercihiniz sıfır araçlardan yana olacaksa İktisatEvim sizlere en uygun taksitle sıfır araba alımlarında da destek sağlamaktadır. İstediğiniz marka ve model için showroomlardan seçmiş olduğunuz araçlar adına İktisatEvim şubelerine başvuruda bulunabilirsiniz. Araç bedeli üzerinden taksitle sıfır araba alımı yapabilirsiniz. Sıfır araçların sağlamış olduğu bazı avantajların üzerine bir de faiz ve peşinat ödemesi olmadan, bütçenize göre planlamış olduğunuz bir taksit planı ile hayallerinizdeki arabaya kavuşabilirsiniz. Taksitli sıfır araba alımlarınızda güvenilir ve hızlı bir işlem süreci için İktisatEvim ile iletişime geçebilirsiniz.

Taksitle Araba Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İktisatEvim sizlere taksitle araba alma imkanı sunmaktadır. Bu imkandan faydalanamadan önce hangi şartlarda alım yapabileceğinizi belirlemiş olmanız gerekmektir. Almak istediğiniz sıfır ya da ikinci el araçları seçerken öncelikle kullanım amacınıza en uygun olan araç modellerini tercih etmelisiniz. Kullanımı ekonomik olan, servis ve yedek parça hizmet maliyetleri düşük olan araçlar her zaman en çok kazandıran yatırımlardır. Almak istediğiniz marka ve modeli belirlediğinizde araç bedeli üzerinden bir pazarlık yapabilirsiniz. Böylece alırken kazanmaya başlayabilirsiniz.

Modeli ve fiyatı belirlenmiş olan araç için İktisatEvim şubelerine başvuru yapabilirsiniz. Çünkü nakit alım şansınız yoksa ve bu aracı alabilmek için bir nakit desteğine ihtiyacınız olacaksa en iyi imkanları İktisatEvim’de bulabilirsiniz. İktisatEvim bünyesinde araç alımı yaparken peşinat ödemesi kısmı önemli bir detaydır. Eğer azda olsa bir birikiminiz varsa, bunu peşinat ödemesi olarak yapmanız ve daha az miktarda borçlanmanız sizlerin avantajına olacaktır. Böylelikle aylık taksit ödemeleriniz daha düşük olacak ya da borçlanma süreniz daha kısa zamanda sona erecektir.

Taksitle araba alırken aylık taksitlendirme planınızı gerçekçi olarak hazırlamalısınız. Kendi geçiminizi sıkıntıya sokmayacak şekilde, maksimum yapabileceğiniz tasarruf ve birikime göre aylık bir rakam belirlemelisiniz. Ve İktisatEvim satış danışmanlarından bu rakamlara uyan bir ödeme planı talep etmelisiniz.   

Taşıt Kredisi Mi Taksitle Araba Almak Mı?

Araba sahibi olmak isteyen ancak bunun için peşin alım gücü olmayan herkes en kolay şekilde nasıl araba sahibi olacağını araştırıyor. Bunun için önceki dönemlerde tek alternatif olarak bankaların sunmuş olduğu taşıt kredisi imkanı varken, artık günümüzde faizsiz toplumsal dayanışma hizmeti sunan firmalar tarafından da sizler için finansman desteği sağlanıyor. Taşıt kredisiz araba fırsatı sunan bu firmalar arasında İktisatEvim en güvenilir firma olarak birçok insanı araç sahibi yapıyor.

Sizlerde bankalara yüklü faiz ödemek istemiyorsanız kredisiz araba almak için İktisatEvim ile iletişime geçebilirsiniz. Bankalara göre birçok önemli avantajlar sunan firma banka kredisiz taksitle araba almanın en avantajlı yol olduğunu sizlere gösteriyor.

İktisatEvim ile kredisiz taksitle araba almak mı, yoksa banka kredisi ile araba almak mı daha uygun diye soran yatırımcılar için işte İktisatEvim tarafından sunulan avantajlar;

  • Banka kredisi ile araba almak istediğinizde alacağınız aracın en az %30 kadar bedelini peşinat olarak ödemelisiniz. Bankalardan kullanabileceğiniz maksimum finansman desteği arabanın kasko bedelinin %70’i kadar olabilir. Bunun üstünde bir kredi kullanım imkanı sunulmamaktadır. Oysa İktisatEvim ile araba almak istediğinizde hiç peşinat ödemesi yapmadan istediğiniz araca sahip olabilirsiniz.
  • Banka kredisi ile araba almak istediğinizde, kredi için talep ettiğiniz vadeye göre faiz yükünüz değişmektedir. Banka kredilerinde faiz ödemesi olmadan kredi kullanımınız söz konusu değildir. Ancak İktisatEvim ile araba almak istediğinizde faiz uygulaması yapılmamaktadır. İstediğiniz aracı faizsiz olarak satın alabilirsiniz.
  • Banka kredileri özellikle araç kredilerinde sizlere kısa vadeler uygulamaktadır. Bankanın sunmuş olduğu maksimum vade sizin için kısa bire süre olsa dahi bu alanda bir iyileştirme söz konusu değildir. İktisatEvim ile araba almak istediğinizde aylık ödeme gücünüze en uygun olan vadeler sizler için uygulanmaktadır.
  • Banka kredisi başvuruları çoğu kez olumsuz sonuçlanmaktadır. Banklara yapılan her başvuru devlete olan borçlarınız, bankalara olan borçlarınız gibi birçok nedenden dolayı onaylanmayacaktır. İktisatEvim ile taksitli araba almak için 18 yaşını doldurmuş bir TC vatandaşı olmanız yeterli olacaktır

En İyi Yatırım Araba

Yaşadığımız şu günlerde araba fiyatlarında sürekli bir artış yaşanmaktadır. bugün almış olduğunuz bir araç çok kısa süreler içerisinde değer kazanmakta ve sizlere en iyi yatırım aracı olarak geri dönmektedir.

İktisatEvim aracılığı ile taksitle faizsiz araba alma fırsatından yaralanabilirsiniz. Borçlanmış olduğunuz bedel için faiz ödemesi yapmayacağınız için aracınız en kısa sürede size kazanç olarak geri dönecektir. Taksitle peşinatsız araba ayrıcalığı ile elinizdeki nakit birikimlerinizi kullanmadan, aylık birikimlerinizi yatırıma dönüştürebilirsiniz.

İktisatEvim sizlere banka kredisi olmadan taksitle senetle araba alma şansı sunmaktadır. Her ay kendi belirlemiş olduğunuz tutarlarda taksit ödemelerinizi senet karşılığında yaparak faiz ödemesine maruz kalmazsınız. Taksitle vadeli araba satışı yapan firmalar arasında İktisatEvim ile güvenilir bir şekilde en akıllı yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

En iyi yatırımlardan birisi olan araba piyasasında kısa sürede en kazançlı alımı yapabilmek için araç piyasa fiyatlarını araştırmalısınız ve taksitle ucuz araba için İktisatEvim ile iletişime geçmelisiniz. Böylelikle daha alırken kazanmaya başlayabilirsiniz. Peşinat ve faiz ödemesi olmadan, bütçenize en uygun taksit planları ile taksitle satılık araba fırsatından faydalanabilirsiniz.

İktisatEvim İle Taksitle Araba Sahibi Olun

Son yıllarda araba alımlarında tercih edilen en avantajlı yöntemlerin başında faizsiz finans sistemleri gelmektedir. İktisatEvim taksitle araba satan firmalar arasında en çok müşteri kitlesine sahip olan firma olarak hizmet vermektedir. 

Taksitle araba veren firmalar arasında bir seçim yaparken firmanın finansman gücüne ve bugüne kadar sunmuş olduğu hizmet kalitesine bakmalısınız. Güvenilir bir profil çizen ve memnun bir müşteri portföyüne sahip olan İktisatEvim taksitle araba satanlar arasında büyük bir paya sahiptir. 

Taksitle Araba Alma Komisyon Oranları

Faizsiz finans sitemi ile finansman desteği sağlayan firmaları banka kredilerinden ayıran en önemli özellik faiz farkı almamasıdır. Almak istediğiniz arabanın bedeli ne kadarsa, istediğiniz süre boyunca bu bedel üzerinden bir taksitlendirme yapılmaktadır. Oysa bankalarda araç bedeli üzerine borçlandığınız yıla göre faiz eklenmektedir.

İktisatEvim ile araba sahibi olmak istediğinizde almak istediğiniz arabanın size maliyeti araba bedeli ve firma için ödeyeceğiniz olan komisyon olacaktır. Bu alana çalışan tüm firmalar komisyon oranı almaktadır. İktisatEvim en düşük oranlarda komisyon ile sizlere en avantajlı alımları sağlamaktadır.

İktisatEvim ile araba alımlarında ödeyeceğiniz çalışma bedeli ve komisyon oranları alım yaptığınız şartlara ve rakamlara göre değişiklik göstermektedir. Net komisyon rakamları için İktisatEvim satış danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Hangi rakamlarda ve şartlarda bir araba almak istediğinizi açıklayabilir ve komisyon oranlarını öğrenebilirsiniz.

İktisatEvim Taksitle Araba Alma Modelleri

İktisatEvim araba alımlarınız için kendi bünyesinde size özel bazı modeller geliştirmektedir. Bu modellerin tamamı sizlere sunulmaktadır. Bütçenize ve ödeme gücünüze göre bu yöntemlerden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Ve bu yöntem ile istediğiniz arabayı çok avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sıra Tespitli İktisat

İktisatEvim Sıra Tespitli İktisat modeli ile gruplar oluşturmaktadır. Ve her grup içerisinde noter huzurunda yapılan bir sıralama ile herkesin en kısa sürede araç sahibi olmasını sağlamaktadır. Bu modelde peşinat ödemeli ya da peşinat ödemesiz olarak araba alımı yapılabilmektedir. 

Vade Ortası İktisat

İktisatEvim Vade Ortası İktisat modeli ile borçlanmaya dair tüm planlama sizlere verilmektedir. Aylık bütçenize, gelir ve gider durumlarınıza göre atlık olarak tasarruf edebileceğiniz rakamı belirleyebilir ve bu rakamlar doğrultusunda istediğiniz arabayı taksitle satın alabilirsiniz. Ne kadarlık bir araba almayı düşünüyorsanız, bu bedeli aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarına bölebilir ve kaç aylık bir vade istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu planlamaların tamamız bir dayatma olmadan sizin yönteminizdedir. 

Esnek Ödemeli İktisat

İktisatEvim Esnek Ödemeli İktisat modeli ile aylık sabit bir geliri olmayan kişiler düşünülmüştür. Eğer esnafsanız ya da aylık sabit geliri olmayan bir işiniz varsa, buna göre esnek ödeme planları olan bir model ile araba sahibi olabilirsiniz. 

İktisatEvim İle Araba Almanın Avantajları

Hayalinizdeki arabaya sahip olmak istiyorsanız İktisatEvim avantajları ile o arabayı çok uygun koşullarda satın alabilirsiniz. Sıfır ya da ikinci el bir araba alımında faiz ve peşinat ödemesi olmadan, çok düşük komisyon oranları ile en akıllı yatırımınızı yapabilirsiniz. İktisatEvim fırsatları en hızlı ve güvenilir şekilde araba sahibi olmanız için sizlere finansman desteği sunmaktadır. En uygun koşullarda araba alma avantajları her marka ve model araba için geçerlidir.   

İktisatEvim Taksitle Ev Alma İmkanı Sunuyor

İktisatEvim faizsiz toplumsa dayanışma sisteminin en güvenilir firmalarından birisidir. Ev almak isteyenler için çok cazip koşullarda finansman desteği sağlanmaktadır. Faiz ve peşinat ödemesi olmadan, istediğiniz evi satın alabilirsiniz. Taksitle ev almak ve kira öder gibi kendi evinizin sahibi olmak için İktisatEvim şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Ya da İktisatEvim çağrı merkezini arayarak satış danışmanlarından taksitle ev almak konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Taksitle Ev almak isteyen müşterilerimiz iktisatevim.com.tr/taksitle-ev-almak-istiyorum yazımızı da okuyabilirler.

Çok uygun koşullarda, faiz ödemesi olmadan, peşinat zorunluluğuna maruz kalmadan İktisatEvim ev sahibi yapıyor.