Sultanbeyli’de Kredisiz ve Taksitle Ev Almak

Sultanbeyli’de Kredisiz ve Taksitle Ev Almak

Kiracılıktan kurtularak, kendi evinin sahibi olmak isteyen birçok kişi, banka kredisi çekmeyi daha uygun bulur. Ancak kredi notunun düşük olması, krediyi beklemek, faizi ödemek, çoğu zaman kişinin boyunu aşan miktarlara ulaşabilir. Sultanbeyli’den ev alma için kredi çekmeye ve fazladan faiz ödemeye gerek yoktur.

Faizsiz tasarruf ve dayanışma sistemleri sayesinde, kredi almadan ya da ekstra faiz ödemeden ev sahibi olmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz.

Faizsiz Tasarruf Sistemiyle Nasıl Ev Alınır?

Herkesin hayalleri arasında kendi evinin sahibi olmak vardır. İstediğiniz yerden ya da Sultanbeyli’de ev almak için, imece usulü çalışan şirketler bulunur. Bu şirketlere üye olarak kredisiz ve peşinatsız, ara ödemesiz ev sahibi olabilirsiniz.

  • Sıra tespitli sistem
  • Kurasız sistem
  • Esnek ödemeli sistem

Tercih edeceğiniz bu üç sistemden biriyle, istediğiniz yerde, hayalini kurduğunuz evin sahibi olabilirsiniz. Sadece kendi belirleyeceğiniz taksit tutarlarıyla ve sadece tek sefer ödeyeceğiniz katılım payıyla, kendi evinizi satın alabilirsiniz.

Kura Sistemiyle Ev Sahibi Nasıl Olunur?

Sultanbeyli’de kredisiz ev almak için faizsiz tasarruf dayanışma şirketlerinin sunduğu kura sistemiyle ev sahibi olmayı tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey 18 yaşını doldurmuş olmak ve kura sisteminde belirlenen 24 kişilik, 36 kişilik ya da 240 kişilik gruplardan birine üye olmaktır.

Noter ve grup katılımcılarının önünde yapılan çekiliş sonrasında sıra tespiti yapılır ve her ay 1 üye istediği yerden beğendiği evi teslim alır. Kredi almadan ve fazladan para ödemeden evinizin sahibi olursunuz.

Esnek Ödemeli Sistemle Nasıl Ev Alınır?

Esnek ödemeli sistemle Sultanbeyli’de taksitle ev almak için sisteme giriş yaptıktan sonra, alacağınız evin bütçesine karar vermek kalır. Bu arada evin taksitlerini öderken, taksit tutarlarını kendiniz belirlersiniz.

  • Ara ödeme yapılmaz.
  • İsterseniz peşinat ödemesi yapılabilir.
  • Ekstra faiz ödenmez.
  • Taksit tutarları sizin belirleyeceğiniz limitlerde olur.

Taksit ödeme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşandığı durumlarda, taksit dondurma avantajı da yine faizsiz tasarruf ve dayanışma sisteminde bulunur.

Kredi Almadan Ev Sahibi Nasıl Olunur?

Ev sahibi olmak isteyen kişilerin tek yaptığı şey, bankadan ev kredi çekmek ve üstüne yüksek faizler ödeyerek, satın alınacak evi daha pahalıya getirmektir. Ancak banka kredisi çekmeden ve yüksek faiz ödemeden de ev sahibi olunabilir.

Kredi çekmeden ve yüksek faizler ödemeden, faizsiz tasarruf dayanışma şirketlerinin sunduğu avantajlardan yararlanarak; kurasız, kuralı ve esnek ödemeli sistemden bir tanesini tercih ederek, hayalinizdeki evi satın alabilirsiniz.

Kredisiz ve Taksitle Ev Alırken Hangi Avantajlar Sağlanır?

Hayalindeki evi kredi çekerek ve yüksek faiz ödeyerek değil de faizsiz tasarruf firmalarının sunduğu sistemlerle alan kişiler, birçok avantaj sağlar. İktisatevim ile Sultanbeyli’de kredisiz ve taksitle ev almak için, 18 yaşını doldurmuş olmak ve 3 farklı sistemden bir tanesini seçmek yeterlidir.

  • Yüksek taksit ödemeleri olmaz.
  • Taksitlere vade farkı konulmaz.
  • Ara ödeme ya da peşinat ödenmez.

Sisteme katılırken, yapılan sözleşme esnasında bir kerelik katılım bedeli ödenir ve kendinizin belirleyeceği taksit miktarları ödeyerek, ev sahibi olabilirsiniz.