Senetle Ev Almak İstiyorum

Senetle Ev Almak İstiyorum

Senetle ev fikri günümüzde insanların çok fazla aklına gelen bir seçenek değildir. Çünkü senet artık eskisi kadar günümüzde kullanılan bir ödeme aracı değildir. Senetle ev firmaları hala varlıklarını korumaya devam ediyor. Piyasa da her şekilde ev almak isteyen insanlar olduğu sürece de bu yöntem varlığını korumaya devam edecektir. Senetle ev almak için öncelikle size en iyisini ve en güvenilir olanı sunan sistemi bulmanız gerekiyor.

İktisatEvim güçlü öz sermaye yapısı, alternatif senetle ev alma yöntemleri ile dikkat çekiyorlar. Sektörde yer alan senetle ev satan firmalar arasında en güvenilir olduğunu sizlerde görerek doğru tercihi yapmanız hiç de zor olmayacaktır. Bunun için illaki kendinizi zorlamamanız gerekiyor. Sadece şirketin ne kadar güçlü, dikkatli ve müşterilerini düşündüğü anlamanız yeterli olacaktır.

Senetle ev almak yolları arasında size vade farkı ile bunları sunanı tercih etmek yanlış bir seçim olacaktır. Çünkü bu tercih aynı zamanda yüksek bir maliyetin de altına girmeniz anlamına giriyor. Vadeli ev alma denildiğinde günümüzde ilk akla gelen vade farkının eklenmesi olabiliyor. Ancak bunun hiç de tahmin ettiğiniz gibi bir tercih olmadığını söylemememiz gerekiyor. Vade farkı ödemeden, peşinat veya ara ödeme yapmadan da senetle ev almak günümüzde mümkün olduğunu unutmayarak hareket etmeniz gerekiyor.

Senetle Ev Nasıl Alınır?

İktisatEvim başvuru yaparak bilgi alan tüm müşterilerine senetle ev almak nasıl olur detaylı bir şekilde anlatılıyor. Bildiğiniz gibi ev almak ya da senetle ev alma işleminizi yapmak için öncelikle size bu hizmeti sunan bir kurumu bulmanız gerekiyor. Senetle ev al imkânı günümüzde her firma ve kurum tarafından maalesef sunulmuyor. Bunun altında yatan birçok sebep var. Ama sizin bundan başka bir yol ile ev almanız mümkün değilse ilk olarak gerekli bilgiyi almanız önem taşımaktadır.

Kredi çekmeden senetle ev alma yöntemi sayesinde belki hayatında çok küçük bir hata nedeniyle kendi yolunu belirleyemeyen insanlar için bir kapı tamamen açılmış oluyor. İktisatEvim olarak bu imkânı başvuranlara sunarak vadeli ev alma yolu açılmasını sağlıyoruz. Tabi bunu illa yapmadan önce ekonominize uyum sağlayıp sağlamadığınızdan emin olarak yapmanız gerekiyor.

Vadeli ev tercihi yapanlar genelde belirli bir süre için vade farkı ödemesi yapması gerektiğini düşünüyor. Ama doğru kararı veren, doğru yer ile iletişime geçenler evin bedelini eşit taksitlere bölerek senetle ödeme yapabileceğini görüyor. Bu mantıklı seçim sayesinde gerçek maliyeti ile ev almanız mümkün kılınmış oluyor. 

Senetle Ev Alma Sistemi

Faizsiz, peşinatsız ve vade farksız nasıl ev alınır birçok kişi merak ediyor. Ev alma yöntemleri arasında günümüzde birçok yöntem bulunuyor. Neredeyse her insan için bir yöntem var desek doğru olacaktır. Tasarruf finans firmaları bu konuda insanların ellerini güçlendirecek imkanları sunuyorlar. Senetle ev alma sistemleri de bunlardan bir tanesidir. Her ay düzenli bir miktar ödeyeceğinizi düşünüyorsanız ve bunu senetle yapmak istiyorsanız doğru yöntemi tercih etmek önemli olacaktır.

İktisatEvim farklı yollar ve güvenli yapısı ile ev alma sistemleri ile müşterilerine en kolay şekilde ev alma fırsatını sunuyor. Faiz ödemeden senetle ev alın diyerek başvuran herkese özel iktisat sistemlerine dahil olma imkanını sunuyorlar. Ev almak çok kolay hale getirilerek hayallerinizi ötelemek yerine ev alma hayalinizi gerçekleştirme fırsatı sizlere veriliyor. Tabi öncelikle kendiniz için en doğru ve basit yapıyı bularak tercihinizi yapmanız gerektiğini unutmamanız olacaktır.

Kiradan Kurtularak Senetle Ev Sahibi Olun

İktisatEvim tarafından oluşturulan kira öder gibi senetle ev alma yolu sayesinde hayalinizi gerçekleştirmeniz daha kolay bir hale gelecektir. Bu yolun sağladığı birçok avantaj vardır. En önemlilerinden birisi senetle ev almak burada gerçek hale geliyor. Bankacılık işlemleriyle uğraşmak yerine her ay ödeme yaparak senedi geri alarak işlemlerinize devam ediyorsunuz.

Kira ödemeyin ev sahibi olun fikri senetle taksitle ev almak isteyenlere yardımcı olan bir yapıdır. Senetle ev almak birçok kişi için var olabilen bir fikir olarak durmuyor. Ama senetle taksitle ev alma yapısı doğru şekilde uygulandığında binlerce insanın hayali olan eve ulaşmasına imkân sağlanmış oluyor. Bu sayede kira ödeme son vererek en düşük maliyetle uzun vadeli evinize kavuşmanız sağlanmış oluyor.

İktisatEvim Senetle Ev Alma Sistemleri

İktisatEvim senetle, peşinatsız ve uygun taksit miktarıyla ev almak isteyenlere uygun seçenekler sunuyor. Bunları iki farklı sistem ile sunmayı tercih ediyor. Sıra tespitli iktisat ve bireysel iktisat sisteminden hangisini firmamız ile irtibata geçerek öğrenmeniz mümkündür. Bu sayede hayalinizi gerçekleştirmek daha da mümkün hale geliyor. Tabi önce bu iki yapı hakkında gerekli bilgiye sahip olarak sizin için hangisinin doğru olduğunu öğrenmeniz gerekiyor.

Sıra Tespitli İktisat

İktisatEvim sıra tespitli iktisat yöntemini kullanarak insanlara basit ve kolay bir şekilde ev alma şansını sunuyor. Bu yöntemde ilk adım olarak ne kadar bedelinde bir ev alacağınıza karar vermeniz gerekiyor. 300 bin TL değerinde bir ev alacağınıza karar verdikten sonra aylık ne kadarlık taksit ödeyeceğinize karar vererek hangi gruba dahil olacağınıza karar vermeniz de gerekiyor.

Bunu da doğru şekilde yaparak grubunuz firmamız tarafından belirlenecektir. Daha sonra dahil olduğunuz grupla ilgili olarak Noter huzurunda çekiliş yapılacaktır. İlk ayda son ay da ev almanız mümkündür. Sıranız geldiğinde firma istediğiniz yerden evi alarak sizlere teslim edecektir. Evi teslim aldıktan sonra aylık taksit miktarı da otomatik olarak artış gösterecektir.

Bireysel İktisat

İktisatEvim tarafından senetle ev almak isteyenler için sunulan bir diğer yöntemde bireysel iktisat sistemidir. Bu sistemin diğerinden avantajı evi alacağınız tarihe kendiniz belirlemek olacaktır. 100 ay vadeli bir ev almak için başvuru yapacaksanız 51. Ay geldiğinde eviniz size teslim edilecektir. Daha erken eve sahip olmak istiyorsanız 80 ay ödemeyi tercih ederek 41. Ay geldiğinde evinizi alabilirsiniz.

Bireysel iktisat sisteminde borcun yarısı ödendiği ay İktisatEvim olarak sizlere talep ettiğiniz evi alma şansı sunuyoruz. Bu şansı kullanan insanlar istedikleri zaman ara ödeme yaparak veya peşinat ödeyerek borçlarından kurtulma şansın sahipte olabiliyor. Evi teslim almadan istediğiniz zaman ödeme planında değişiklik yapmanıza da izin veriliyor. Kısaca bu sistemlerde siz nasıl isterseniz o şekilde ödeme yaparak ev sahibi olmanız mümkün kılınmış oluyor.

İktisatEvim Ev Hesaplama Tablosu

İktisatEvim olarak senetle ev almak isteyen iktisat sahiplerine örnek hesaplama tablosunu paylaşmak istiyoruz. Hesaplama tablosu 300 BİN TL üzerinden hazırlanmıştır. Hem peşinatlı ve hem de senetle olarak başvuru yapmak isteyenler inceleyebilirler.

Üyelik Bedeli

Peşinat Oranı

Taksit Başlangıç Tutarı

İktisat Bedeli

İlk Ay Ödenecek Tutar

300.000 ₺

0%

1.250 ₺

33.000 ₺

34.250 ₺

300.000 ₺

30%

1.750 ₺

30.000 ₺

121.750 ₺

 

Hangi Kurumlar Senetle Ev Veriyor?

Senetle ev sahibi yapan kurumlar günümüzde giderek artış gösteriyor. Çünkü bu sisteme olan talepte aynı seviyede artış gösteriyor. Ayrıca doğru firmayı ve kurumu tercih etmeniz halinde vadeli ev alma fikrinde dahi vade farkı ödemeniz gerekmiyor. Senetle ev aldıran firmalar arasında tercih yaparken güçlü olmalarına ve arkalarında güçlü bir öz sermaye olduğundan emin olmanız gerekiyor.

İnsanlar genelde taksitle ev sahibi yapan firma tercihi yaparken ileri de yaşanabilecek sorunları düşünerek tercihlerinden vazgeçiyor. Paralarını kaybetme düşüncesi insanların matematiksel olarak mantıklı olan bu seçimi yapmasına engel oluyor. İktisatEvim senetle ev sahibi yapıyor ayrıca bunu çok uygun bir şekilde yapmasıyla da dikkat çekiyor. Sizlerde firmamız ile irtibata geçerek en düşük maliyetli en uzun vadeli evi almayı başarın.

Senetle Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Senetle ev kredisi veren hiçbir kurum bulunmuyor. Ama ev kredisi tercihi yerine tasarruf firmalarıyla irtibata geçerek senetle ev almak mümkün kılınıyor. İktisatEvim firması olarak sizlere senetle ev alma şansını da sunuyoruz. Senetle öder gibi ev almak birçok açıdan avantaj sağlıyor. Doğru kurumla bağlantı kurmanız halinde uzun vadede vade farkı de ödememiş oluyorsunuz.

Her ay borcunuzu ödedikten sonra senetle ev almak fikrinin ne kadar doğru olduğunu göreceksiniz. Ayrıca bu sistemde istediğiniz ay daha fazla ödeme şansınız da var. Bu konuda sizlere herhangi bir engel ve kısıtlama da sunulmuyor.  

Senetle Araba Almak

İktisatEvim sadece ev değil aynı zamanda araba almak isteyenlere de yapısı ile yardımcı oluyor. Senetle araba nasıl alınır çok merak edenler şirketimize ait şubelere gelerek veya müşteri hizmetleri numarası ile irtibata geçerek bilgi alabilirler.

SENETLE ARABA ALMAK

Senetle araba almak için ilk önce hangi tercihi yaptığınıza karar vermeniz gerekiyor. Aylık ne kadar ödeme yaptığınızı da öğrendikten sonra senetle araba şansı için ilk adımı otomatik olarak artacaksınız. İktisatEvim senetle araba sahibi yapıyor ve bunu vade farksız, sizin ödeme koşullarınıza göre hazırlanan ödeme planıyla yapıyor. Sizlerde bu sayede istediğiniz eve ve arabaya rahatça sahip olabiliyorsunuz.