Senetle Araba Almak İstiyorum

Senetle Araba Almak İstiyorum

Araç satın alma konusunda deneyimsizseniz veya uzun yıllardır satın almadıysanız, nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir. Gelecek yıllar boyunca ihtiyaçlarınıza tam olarak uyan arabayı nasıl buluyorsunuz? Sadece biraz araştırma ve planlama gerektirir. İstediğiniz araba türünü bildiğinizde, yeni bir araba satın almak, yeni bir araba kiralamak veya kullanılmış bir araba almak isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.

Peşinatsız senetle araba alma avantajlarınızdan bahsetmeden öncelikle araba seçerken hangi kriterlere uymalı yâda hangi soruları sormanız gerekir biraz buna göz atalım.

Pratik birkaç unsur;

•    Kaç yolcu taşımalısınız?
•    Ne tür bir sürüş yapıyorsunuz? Öncelikle otoyol, dar sokaklar, arazi taşıtı mı gereklidir?
•    Uzun bir yolunuz var mı, yakıt tüketimi nasıl?
•    Dört tekerden çekişe tercihiniz nedir?
•    Sahip olmanız gereken özellikler nelerdir? Yedek kamera, deri koltuklar, Apple CarPlay vb.
•    Hangi güvenlik özellikleri sizin için gerekli? Durum kör nokta izleme, şerit kalkış uyarısı ve otomatik acil durum frenlemesi ister misiniz?
•    Hangi kargo kapasitesine göre var?
•    Çocuk oto koltuklarını kullanacak mısınız?
•    Herhangi bir çekme işlemi yapacak mısınız?
•    Ne kadar garaj veya park yeriniz var?

İktisatEvim'den Senetle Araba Nasıl Alınır?

Elbette, alışverişten önce senetle araba almak kolay olsa da bütçenizi belirlemek zorundasınız.  Arabanız için nakit ödeme yapma tercihiniz, satın alma veya kiralama işlemlerinizi finanse etmeyi düşünmeniz gerekir. Her ay bir araba ödemesine ne kadar ayırmayı göze alabiliyorsunuz? Genel kural, aylık yeni araba ödemenizin aylık eve dönüş ücretinizin yüzde 15'ini aşmaması gerektiğidir. 

Önceden belirlediğiniz fiyat aralığına giren araçlar listeleyen. İnternetten akıllı hesaplama karşılaştırma sitelerine göz atın. Sonuçlar sayfasındaki fiyatların prim düzeyine, seçeneklere, vergilere ve finans ücretlerine göre değişecektir unutmayın.

Senetle araba almak için İktisatEvim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Peşinatsız ve kefilsiz üstelik banka kredi notunuza dahi dikkat etmeden sözünüze güvenerek araç sahibi olabilirsiniz.  

Senetle Araba Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Birkaç arabayı test ettikten sonra, seçim net olmalıdır. Eğer mümkünse, içinde uyu. Sabah, cevabını alabilirsin. Değilse, birkaç adım geri gitmeniz ve daha fazla araba sürmeniz gerekebilir. Alışveriş aşamasında alıcının daha sonra pişmanlık duymaktan daha uzun sürmesi daha iyidir. Doğru kararı vermek önemli olmakla birlikte, mükemmel bir cevap olmadığını fark etmek de iyidir. Bugünün arabaları her zamankinden daha güvenlidir. Daha iyi gaz kilometre performansı elde ederler. Onlar geçmişe göre daha düşük bir maliyetle aktivite var. Kısacası, birkaç iyi araç seçeneği olabilir ve nihai karar gerçekten bireysel bir zevk meselesidir. Diyelim ki tüm testleri geçerek araca karar verdiniz. Şimdi ise ne yapmanız gerekiyor? 

Senetle araba almak istiyorum diyorsanız her ay ne kadar tutar ayıracağınızı bilmeniz gerekir. Senetle araba sahibi olmak en avantajlı sistemlerden biridir.  Günümüz koşullarında senetle araba, en avantajlı seçenektir. Ancak tek yapmanız gereken güvenilir bir firma ile anlaşmak ve sözleşme detaylarına dikkat etmektir.  

İktisatEvim Senetle Araba Alma Yöntemleri

Bir araba sahibi olmanın birçok avantajı vardır. İstediğiniz zaman aracı satmak için daha fazla esnekliğe sahipsiniz. Arabayı zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Çok fazla araç kullanırsanız kilometre cezası yoktur.   İktisatEvim size araba alma yöntemleri ile kolay ve faizsiz senetle araba alma kolaylıkları sunuyor. 

Her sistemde peşinatsız, ara ödemesiz, küçük taksitlerle satın alma seçeneklerine sahipsiniz.  Ayrıca taksit dondurma seçeneği değişken ekonomi şartlarında kolaylık sağlıyor.  

Sıra Tespitli İktisat

Sıra tespitli İktisat borcun olması gerekenden daha kısa sürede bitebileceği sistemlerden biridir.  Örneğin 100 kişilik bir tasarruf programında noter huzurunda yapılan çekiliş ile ilk sırada çıkarsanız kampanya ve avantajlar ile borcunuz 100 aydan daha kısa sürede bitebiliyor. Daha detaylı bilgi için İktisatEvim danışanlarından destek alabilirsiniz.  

Vade Ortası İktisat

Vade Ortası İktisat sistemiyle üyeler küçük bir iktisat bedeli öderler. Ancak bu sistemde tamamen her şeyi kendiniz belirlersiniz.  Evin tutarından taksit tutarına kaçıncı ayda taksit tutarını artıracağınıza vb. tüm planlamayı kendi inisiyatifinizde yapabilirsiniz. Peşinat yâda peşinatsız tüm seçenekleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Senetle araba almak istiyorsanız hemen İktisatEvim web sitesini ziyaret edin. 

Esnek Ödemeli İktisat

Ayda sadece 500 türk lirasından başlayan taksitler ile araba sahibi olabileceğiniz sistemde üstelik çiftçi ve esnaf için ekstra destek sağlayabilen Esnek Ödeme sistemi siz, ister mal taşımak için ister keyfini sürmek için araç sahibi yapıyor.

Sizi Arayalım
Kapat

FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

İktisatEvim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.