Senetle Araba Almak İstiyorum

Senetle Araba Almak İstiyorum

Araba alma yolları gün geçtikçe çeşitleniyor. İktisatEvim araba alma fikrine sahip olan ancak yeterli miktarda bütçesi olmayanlara rahatça araba alma şansını sunuyor. Bu konuda farklı ve hesaplı seçenekler sunuluyor. Bunu değerlendirmek isteyenler öncelikle senetle araba almak için ne yapmaları gerektiği hakkında gerekli bilgiye sahip olmak için iletişime geçmeleri yeterli oluyor.

Senetler araba almak istiyorum ama tam olarak nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum diyenlerin tek yapmaları gereken bu konuda gerekli bilgiye erişmek için iletişime geçmeleri gerekiyor. Bu konuda gerekli bilgi doğru şekilde onlara sunuluyor. Bu sayede bütçelerini aşmadan, vade farkı ve faiz ödemeden senetler araba almak mümkün hale getiriliyor. Bu sayede istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz o arabaya rahat ödeme koşullarıyla sahip olabiliyorsunuz.

Senetle Araba Nasıl Alınır?

İktisatEvim bu konuda hazırlamış olduğu özel iktisat yöntemleri ile rahatça araba alınmasına imkan tanıyor. Senetle araba nasıl alınır sorusuna cevap birçok şekilde oluyor. Vadeli bir yöntem olduğu için aklınıza ilk olarak uzun vade sebebiyle yüksek bir vade farkı ödemek geldiğini biliyoruz. Ancak senetle araba alımı için illa ki vade farkı ödemek zorunda değilsiniz. Önemli olan doğru kanal üzerinden senetle araba alımı için başvura da bulunmanız gerekiyor. O zaman en uygun fiyat ile uzun vadeli ödeme koşullarıyla ara almak mümkün kılınıyor.

Araba nasıl alınır ve senetle araba alma yolları içinden sizin için en doğru yöntemi bulmak bu sayede daha kolay oluyor. Oluşturulan özel sistemler sayesinde küçük taksitler ile uzun vadede en uygun şekilde araba sahibi olmanız sağlanmış oluyor. Araba almak bu yöntemler sayesinde hiç zorlanmadan, bütçenizi aşmadan ve kendinizi zorlamadan sahip olmak mümkün hale getirilmiş oluyor.

Senetle Araba Alma Sistemi

Senetle araba alma yolları için ilk akla gelen uzun vade seçenekleri sebebiyle arabanın bedelinin üzerine bir vade farkının konulması oluyor. Ama senetle araba alınırken illa ki bir vade farkı ödemek zorunda değilsiniz. Arabanın gerçek bedeli üzerinden hiçbir faiz ödemeden sahip olunması mümkün kılınıyor. Bunun için iki farklı sistem sunuluyor.

Bu yöntemlerin en büyük artılarından birisi tasarruf yaparak araba alın işleminin yapılmasıdır. Bunları incelemek için sitemizi inceleyebilir veya şubelerimizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. İsterseniz müşteri hizmetlerini de arayarak gerekli bilgiye ulaşmanız mümkün olacaktır. Faizsiz senetle araba alma sistemi sayesinde peşinat ödemeden, fark vermeden hayalini kurduğunuz her türlü arabaya sahip olmanıza fırsat verilmiş oluyor.

Küçük Taksitlerle Senetle Araba Sahibi Olun

Taksitle araba alma dışarıdan bakıldığında çok mantıklı bir seçenek olarak görülmeyebiliyor. Ama İktisatEvim tarafından sunulan senetle araba almanın yöntemlerini inceledikten sonra bu seçimin ne kadar doğru bir yol olduğunu görmüş oluyorsunuz. Şirket sizlere araba sahibi olun ve bunu yaparken hiç peşinat ve vade farkı vermeden alım yapmanıza fırsatları kullanma şansı sunuyor.

Vadeli araba alımı yapacaksanız aynı zamanda herhangi bir fark vermeyecek olmanız başta imkânsız gibi geliyor olabilir. Senetle araba sahibi olun aynı zamanda çok küçük miktarlarda taksitler ödeyerek buna erişim imkânı sunuluyor. Sadece 415 TL taksitle senetle araba alma bu sistemlerin içerisinde mümkün oluyor. Ama ilk olarak sistemleri tüm detaylarıyla öğrenmeli ve ona göre hareket etmelisiniz.

İktisatEvim Senetle Araba Alma Sistemleri

İktisatEvim senetle araba sahibi olmak isteyenlere iki farklı yöntem sunuyor. Sıra tespitli iktisat yöntemi ve bireysel iktisat yöntemleri olarak bunlar sunuluyor. İkisinin de kendi içerisinde özellikleri ve seçenekleri bulunuyor. Bu sistemleri gerekli şekilde inceledikten sonra size uygun olanı tercih ederek araba sahibi olmanız mümkün oluyor.

Sıra Tespitli İktisat

İktisatEvim tarafından sıra tespitli iktisat yöntemini kullanarak istediğiniz arabayı alabilirsiniz. İlk olarak araba bütçenizi belirlemeniz isteniyor. 50 bin ile 200 bin arasında veya daha fazla limitlerde tercihiniz yapıyorsunuz. Daha sonra aylık ödeme limitinize göre gireceğiniz grup belirleniyor. Sonrasında noter huzurunda çekiliş işlemi yapılıyor. Bu işlem sayesinde arabanızı ne zaman teslim alacağınıza karar veriliyor. Tabi arabayı teslim aldıktan sonra taksit ödemelerinizde belirli bir miktarda artış yapılıyor. Ayrıca ödemenizi devam ederken sözleşme ve ödeme planınızda değişiklik yapmanıza da izin veriliyor. Bu sayede borcunuzu daha hızlı bir şekilde ödemenize imkân tanınıyor.

Bireysel İktisat

İktisatEvim sistemleri arasında yer alan seçeneklerden bir diğeri de bireysel iktisat yöntemidir. Arabanızı ne zaman alacağınızı çekilişe bırakmak istemiyorsanız yapmanız gereken bu yöntemi tercih etmek olacaktır. Örneğin 100 bin TL değerinde bir araba almak istiyorsunuz ve aylık ödemeleriniz 2 bin TL olarak belirlenmesini istiyorsunuz.

Toplamda 50 ay içerisinde arabanızı borcu bitmiş oluyor. Bu sistemde ödenecek taksitler de yarısı tamamlandığında araba sahibi olabiliyorsunuz. Yani 26. ay geldiğinde arabanıza sahip olabiliyorsunuz. Ara ödeme, peşinat veya toplu kapatma gibi seçenekleri kullanma şansınız var. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz arabaya uzun vadeli olarak en uygun maliyet ile sahip olmanız mümkün kılınmış oluyor.

İktisatEvim Araba Hesaplama Tablosu

İktisatEvim olarak senetle araba almak isteyen iktisat sahiplerine örnek hesaplama tablosunu paylaşmak istiyoruz. Hesaplama tablosu 300 BİN TL üzerinden hazırlanmıştır. Hem peşinatlı ve hem de peşinatsız olarak başvuru yapmak isteyenler inceleyebilirler.

Üyelik Bedeli

Peşinat Oranı

Taksit Başlangıç Tutarı

İktisat Bedeli

İlk Ay Ödenecek Tutar

300.000 ₺

0%

1.250 ₺

33.000 ₺

34.250 ₺

300.000 ₺

30%

1.750 ₺

30.000 ₺

121.750 ₺

 

Hangi Kurumlar Senetle Araba Veriyor?

Senetle araba sahibi yapan kurumlar arasına sürekli olarak yenileri ekleniyor. Ama siz bunların arasından tercihinizi yaparak en iyi yöntemi sunanı aynı zamanda en güvenilir olanı yapmanız gerekiyor. İktisatEvim senetle araba alma fırsatı sunuyor ve bu fırsatı iki farklı yöntemle sunuyor. Bu iki yöntem arasından bir tanesini tercih ettiğiniz de dahi en uygun maliyetle araba sahibi olabiliyorsunuz.

Senetle araba veren firmalar arasında yer alan İktisatEvim özel yöntemleriyle ve uygun ödeme koşullarıyla isteyen herkesin araba sahibi olması için gerekli imkânı sunuyor. Tabi bunu kabul etmeden önce kendi ödeme planınızı hazırlama, ödeme miktarınızı belirleme ve uygun taksitlerle araba alma şansı sunulduğunu bilmeniz gerekiyor. Küçük taksitlerle senetle araba sahibi olun ve bunun için ekstra bir maliyetin altına imza atmayın. İşte bu sizin için en doğru yöntem olacaktır. Şirket olarak sizlere bunu yapma ve en uygun arabaya sahip olmanıza gerekli fırsat veriliyor.

Senetle Vadeli Araba Nasıl Alınır?

İktisatEvim uygun ödeme konuşları sayesinde faiz ödemeden ve vade farkı vermeden araba sahibi olmak isteyenlere gerekli imkânı sunuyor. Vadeli araba almak isteyenlerin aklına ilk olarak ne kadar faiz ödeyecekleri geliyor. Ama burada sunulan sistemde herhangi bir vade farkı ödemek zorunda kalmadan senetle vadeli araba almanız için gerekli yardım sunuluyor.

Senetle vadeli araba almak istiyorum ama bunu nasıl yapacağımı tam olarak bilmiyorum diyorsanız yanlış yolu izlememeniz gerekiyor. Çünkü vadeli araba nasıl alınır bilmeyen birçok kişi var. Genelde insanlar senetle ve vadeli araba almak istediklerinde yüksek bir fark vermeleri gerektiğini düşünüyorlar. Ama bunu yapmak zorunda değilsiniz. Bununla yüzleşmemek istiyorsanız vadeli araba nasıl alınır konusu öğrenmek için şirket ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Bu sayede vade farksız, peşinatsız, ara ödeme yapmadan ve küçük taksitler ile araba almanın en uygun yolunu öğrenmiş olacaksınız.

Senetle Ev Almak

İktisatEvim sadece araba sahibi olmak isteyenlere değil aynı zamanda ev  sahibi olmak isteyenlere de bu yöntemlerle fırsat veriyor. Senetle ev fikri günümüzde çok geçerli gibi durmuyor olabiliyor. Ama özel olarak hazırlanan yöntemler sayesinde senetle ev al ama bunun için ekstra bir fark ödemek zorunda kalma durumu gerçekleşiyor.

SENETLE EV ALMAK

 

İktisatEvim ile ev sahibi olun ve bunu yapmak için tek yapmanız gereken iletişime geçmeniz olacaktır. Senetle ev almak veya farklı bir yöntemle ev almak için gerekli bilgiye ulaşmak istediğiniz evi almanız için size gerekli yardımı sunacaktır. Bütçenizi zorlamadan, vade farkı vermeden ve özel güvenlik sayesinde herhangi bir madde zarara uğramadan sisteme dahil olarak ev sahibi olmanız mümkün kılınıyor.

Gerçekleştirdiğimiz indirimler ve erken teslimat avantajları, senetle ev alımını hiç olmadığı kadar kolay bir hale getiriyoruz. Bizi sosyal medyalar üzerinde takip ederek, peşinatsız senetle ev satın alım kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. İktisatEvim İnstagram sayfamızı takip ederek İktisatEvim kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Senetle ev almak ile ilgili merak ettiklerinizi İktisatEvim uzmanlarına sorabilirsiniz.