Peşinatsız Ev Almak İstiyorum

Peşinatsız Ev Almak İstiyorum

Konut kredisi faiz oranları düşse bile banka kredisi ile ev satın almak demek; evinizin gerçek bedelinin üstüne yıllarca ek kredi ödemesi yapacağınız anlamına geliyor. Hepimiz ev sahibi olmak istiyoruz. Ancak ev sahibi olurken en avantajlı sistemleri değerlendirmek ve peşinatsız ev alma seçeneğini değerlendirmek en akıllıca sistem gibi görünüyor.

Kendi evinize sahip olduğunuzda size bir özgürlük hissi gelir. Evinizde istediğinizi yapabilirsiniz. Duvarları mor yaparak özgürlüğünüzü yaşamaya başlayabilirsiniz. Duvar delmek gibi değişiklikleri kiralarken genellikle yapamazsınız, ancak bir eviniz olduğunda, istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Şimdi peşinatsız ev alma imkânının değerlendirmeye ne dersiniz? Tabi ilk olarak mali durumunuzu düzenlemeye yardımcı olacak birkaç ipucuna göz atalım; 

  • Ödenmemiş borcunuzu ödeyin.
  • Her ay kredi kartı kullanım bedelinizi düşürün. 
  • Kredi kartınızı ve kredi ödemelerinizi daima zamanında yapın.
  • Tam olarak geri ödemeniz gereken depozito gerektiren bir kredi kartı olan güvenli bir kredi kartı için başvurun.
  • Kredi raporunuzdaki hataları çözümleyin.

İktisatEvim'den Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?

İktisatEvim dendiğinde ikinci ismi Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi ‘dir. İktisatEvim danışmanları samimi şekilde size yaklaşarak en uygun ve avantajlı sistemi sunacaktır. Peşinatsız ev nasıl alınır? Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi sizlere bir nevi Anadolu’da yüzyıllardır uygulanan imece usulünün ekonomik iktisat tarafını sunar. İmece usulü sistemde tüm köy sıra ile köy halkının tarlalarını sürer yâda mahsulü toplar. Birlikte yapıldığında hızlı şekilde ekilir ve biçilir.

İktisatEvim sisteminde kira öder gibi peşinatsız ev nasıl alınır? Aynı şekilde aynı ödeme koşullarına sahip kişiler aynı gurupta yer alır. İster noter huzurunda yapılan çekiliş ister diğer İktisatEvim yöntemlerinden biri ile peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz. Gurupta yer alan her biri kişi çekiliş sonucuna göre sıra tespitli sistemde evini sırası geldiğinde satın alabilir.

İktisatEvim ayrıca peşinatsız ev edindirmenin yanı sıra farklı dönemlerde yaptığı kampanyalar ile de avantajlarına avantaj ekliyor. Peşinatsız ev kredisi kelimeleri size inandırıcı gelmiyor ise 30 yılı aşkın süredir devam eden faizsiz ev edindirme sisteminden ev sahibi olan gerçek kişilere sosyal medya hesaplarından yâda videolardan ulaşarak güveninizi tazeleyebilirsiniz.

Peşinatsız ev kampanyaları ile kısa sürede ev satın almak için İktisatEvim web sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

İktisatEvim Peşinatsız Ev Alma Yöntemleri

Ev alma yöntemleri dendiğinde banka kredileri, müttehitler vb birçok sistem aklınıza gelebilir. Ancak şüphesiz peşinatsız taksitle ev alma konusunda en avantajlı yöntemlere sahip firmalardan biri İktisatEvim’dir. 

Sıra Tespitli İktisat

Peşinatsız ev sahibi olmak istiyorum, evet bu dünyanın en güzel cümlelerinden biridir. Üstelik karşılığı var. İktisatEvim Sıra Tespitli Sisteminde başvurunuza istinaden noter huzurunda yapılan çekiliş ile evinize kavuşabilirsiniz. Üstelik ödeme zorluğu yaşadığınızda taksit dondurma seçeneği ile destekleneceksiniz.

Adından da anlaşılacağı gibi, sıfır peşinatlı ipotek peşinat almadan alabileceğiniz bir ev kredisidir. Peşinat, eve doğru yaptığınız ilk ödemedir ve konut kredinizi kapattığınızda ödenecektir. Borç verenler peşinatı genellikle ödünç aldığınız toplam miktarın bir yüzdesi olarak hesaplar. İktisatEvim ile ise peşinatsız ev sahibi olunabiliyor. 

Vade Ortası İktisat

Dilerseniz peşinatsız ev sahibi olma şansınız var. Ancak ilk etapta her zaman gelir gider dengenizi planlayarak bu yola çıkmanızı öneriyoruz. En az 1000 türk lirasından başlayan ödemeler ile kısa sürede evinize sahip olabilirsiniz. Bu sistemler ayrıca yatırım aracı olarakta kullanılabilir. Bu sistemde ödeme planınızı tamamen siz belirlersiniz. 

Esnek Ödemeli İktisat

İsminden anlaşılacağı gibi her ay düzenli bir geliri olmayan çiftçilerimiz, esnafımız için düzenlenmiş olan bir sistemdir. Esnek ödemeli iktisat sisteminde ödemlerinizi İktisatEvim danışmanı ile düzenleyerek esnek ödeme seçeneği ile sizde peşinat ödemeden ev sahibi olabilirsiniz.

İktisatEvim sistemleri ile her gelir gurubu her yaş ve ihtiyaç gurubu için avantajlı sistemler bulunmaktadır. Yapmanız gereken hangi sistemin size daha uygun olduğuna karar vermektir.

Peşinatsız Ev Alma Koşulları

Birçok potansiyel ev alıcısı, bir ipotek almak için ne kadar tasarruf etmeleri gerektiğini merak ediyor. Ancak peşinat ödemeden ev satın almanın mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Peşinat ödemeden bir ev satın almak istediğinizde sahip olduğunuz bazı seçeneklere bir göz atacağız. 

İktisatEvim aracılığı ile Peşinatsız Ev Alma Koşulları oldukça basitti. Öncelikle reşit olmanız gerekiyor. Ülkemizde reşit olma yaşı 18’dir. Sonrasında ise belirli bir gelire sahip olmanız önemlidir. Bu iki şarta sahipseniz hiç zaman kaybetmeden İktisatEvim ile irtibata geçebilirsiniz.

İktisatEvim İle Peşinatsız Ev Almanın Avantajları

Sadece düşük gelirli kişilere değil her gelir gurubuna hitap eden bir sistemdir. Peşinatsız ev almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tüm vatandaşlarımıza kredisiz, peşinatsız ev sahibi olma imkânı veren İktisatEvim ile ev sahibi olmak kampanya avantajları ile çok kolaydır.

Küçük taksitler ile kira öder gibi, gelir gurubunuza göre 24 kişiden 240 kişiye kadar guruplara dâhil olarak ister çekilişle sıranızı belirleyebilir ister ödeme sisteminizi kendiniz düzenleyerek evinize sahip olacağınız tarihe kendiniz karar verebilirsiniz.

Sizi Arayalım
Kapat

FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

İktisatEvim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.