Peşinatsız Ev Almak İstiyorum

Peşinatsız Ev Almak İstiyorum

Ev almak insanların temel ihtiyaçlarından birisi olan barınmayı yerine getirmek için izledikleri bir yoldur. Tabi günümüzde çok farklı ödeme seçenekleriyle ev almak mümkündür. Peşinatsız ev kampanyaları sayesinde çok düşük bir maliyetle uzun vadeli ödeme koşuluyla ev alabiliyorsunuz. Peşinatsız ev fikri birçok insan için gerçek gibi durmasa da doğru noktayla bağlantıya geçerek bunu yapmanız mümkündür.

İktisatEvim kampanyaları ile bunu müşterilerine kullanma şansı sunuyor. Bunun için iki farklı yöntem sunuluyor. Peşinatsız ev almak bu iki yöntem içinde mümkün kılınıyor. Tabi bu sistemde sadece peşinatsız ev al işlemi yapılmıyor aynı zamanda vade farksız ve senetle ev alınması da mümkün kılınıyor. Bu konuda güçlü bir sermaye ile hizmet veriyorlar. Peşinatsız ev almak istiyorum diyorsanız bu konuda bilgi almak ve hizmeti değerlendirmek için bağlantı kurmanız yeterli olacaktır.

Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?

Ev sahibi olmak istiyorum diyen ülkemizde binlerce kişi vardır. İnsanlar bu ihtiyaçlarını gidermek için birçok farklı yolu tercih edebiliyor. Nasıl ev alınır sorusuna verilecek cevaplar arasında banka kredisi, birikim yaparak veya peşinatsız ev sahibi olmak fikirleri sizlere sunuluyor. Bunların arasından en doğru tercih her zaman sizin için hatasız olan ve en düşük maliyetle ev sahibi olmanızı sağlayan sistem olacaktır.

2021 peşinatsız ev kampanyaları arasına sürekli olarak yenileri ekleniyor. Ev fiyatlarının çok yüksek olması ayrıca kredilerde uygulanan faiz oranların da yüksek olması insanların bu tür alımlara yönlendiriyor. Peşinatsız nasıl ev alınır merak ediyorsanız yapılması gereken firmamız ile irtibata geçerek bu konuda yeterli bilgiye sahip olmanız olacaktır.

Peşinatsız ev veren bankalar bulunuyor. Ama bankalar bunu tercih eden müşterilerine çok ciddi bir maliyet eklemeyi de ihmal etmiyor. Sizlerde bununla yüzleşmek istiyorsanız dikkatli hareket ederek peşinatsız ev sahibi yapan firmalar arasında en düşük maliyet imkanı sunanı bulmalı ve ona göre tercih yapmalısınız.

Peşinatsız Ev Alma Sistemi

İktisatevim ev sahibi yapıyor ayrıca bunu peşinatsız, uzun taksit imkanı ve en düşük maliyet ile yapıyor. Sizde mantık çerçevesinde en düşük maliyet olduğu için bunu tercih etmek istiyor olabilirsiniz. Tabi peşinatsız ev almak istiyorum diyerek bunu size sunan ilk firmayı tercih etmemeniz gerekiyor. İktisatEvim öncelikle başvuru yapanlara konuyla ilgili bilgi veriyor ve onların kararlarını rahat vermelerine yardımcı oluyorlar.

Peşinatsız taksitle ev almak istiyorum diyenler bu bilgiler sayesinde ne kadar özel bir sisteme dahil olacaklarını öğreniyorlar. İnsanların aklında ki soru işaretlerini giderdikten sonra peşinatsız 833 TL taksitle ev alma fırsatı kullanma şansı onlara sunuluyor. Sizde bu şekilde ev almak istiyorsanız bilmeniz gereken en önemli nokta maliyetin en düşük şekilde uzun vadeli ev alma şansını sunulduğu olacaktır.

Kiradan Kurtularak Ev Sahibi Olun

İktisatEvim hazırlamış olduğu özel iktisadi yöntemler ile insanların kira der gibi ev sahibi olmak fikrini gerçeğe dönüştürmelerine imkan tanıyor. Bildiğiniz gibi kira ücretleri günümüzde çok yüksek seviyelere çıktı. Kira ödemeden ev sahibi olun fikri bundan dolayı ortaya çıkmıştır. 2 bin TL kira vermek yerine aynı oranda taksit ödeyerek ev sahibi olmak mümkün kılınıyor. Kira ödeme ev sahibi ol seçeneği firmamız ile sizlere rahatça ev alma şansı vermesi için sunuluyor.

Ev almak için ülkemizde çok çeşitli yöntemler sunuluyor. En uygunu size çok düşük taksitlerle uzun vadeli olarak ev sahibi olmanız oluyor. Peşinatsız ev almak bu seçeneklerden bir diğeridir. Tabi banka kredisiyle bunu yapmak yerine size faiz uygulamayacak olan sistemi tercih ederek bunu yapmanız daha doğru olacaktır. Küçük taksitlerle peşinatsız ev alma yolu arasından en doğru olanı ve ilginizi çekeni belirlemek sizin için doğru seçim olacaktır.

İktisatEvim Peşinatsız Ev Alma Sistemleri

İktisatEvim müşterilerinin rahat ödeme koşulları ile uzun vadeli olarak ev alma fikirlerini gerçekleştirmeleri için yardımcı oluyor. Sıra Tespitli İktisat ve Bireysel İktisat Sistemleri arasından sizin için en iyisi hangisi olduğunu belirleyerek ev sahibi olmanız mümkün olacaktır.

Sıra Tespitli İktisat

İktisatEvim tarafından ev almak isteyen herkese iki farklı yöntemle bu imkân veriliyor. Sıra tespitli iktisat yöntemini tercih etmeden önce sistemin nasıl işlediğini öğrenmeniz gerekiyor. Bu sistemde ilk olarak alacağınız evin bedelini belirlemelisiniz. Daha sonra aylık ödeyeceğiniz miktara göre kaç kişilik gruba dahil olacağınıza karar verilecektir. Bunun ardından grubunuzdaki insanların hepsiyle Noter huzurunda yapılacak çekiliş ile evinizi ne zaman alacağınıza karar verebileceksiniz.

Evi teslim alacağınız tarihe kadar taksit tutarını ve taksit sayısını arttırabilirsiniz. Ev teslim edildikten sonra taksit miktarı biraz yükseltilecektir. Erken ödeme, ara ödeme gibi seçenekleri yapmanıza fırsat verilmektedir. Ödeme güçlü çekilen noktada ara verilmesine müsaade ediliyor.

Bireysel İktisat

İktisatEvim tarafından sunulan bir diğer ev alma yöntemiyse bireysel iktisat adı verilen sistemdir. Bu sistemin diğerinden farkı evinizi ne zaman alacağınız kendiniz belirleyecek olmanızdır. 400 bin TL değerinde bir ev almak istiyorsunuz diyelim. Aylık ödemeniz 4 bin TL olarak belirlediniz. Toplamda 100 ay içerisinde ödemenizi tamamlayacaksınız. 51. Ay geldiğinde yani ödemenizin yarısı geçtiğinde eviniz size teslim edilecektir. Ödeme miktarınızı yukarı çekerek daha hızlı bir şekilde bu yöntem ile ev almanız mümkün kılınıyor.

İktisatEvim Ev Hesaplama Tablosu

İktisatEvim olarak peşinatsız ev almak isteyen iktisat sahiplerine örnek hesaplama tablosunu paylaşmak istiyoruz. Hesaplama tablosu 300 BİN TL üzerinden hazırlanmıştır. Hem peşinatlı ve hem de peşinatsız olarak başvuru yapmak isteyenler inceleyebilirler.

Üyelik Bedeli

Peşinat Oranı

Taksit Başlangıç Tutarı

İktisat Bedeli

İlk Ay Ödenecek Tutar

300.000 ₺

0%

1.250 ₺

33.000 ₺

34.250 ₺

300.000 ₺

30%

1.750 ₺

30.000 ₺

121.750 ₺

 

Hangi Kurumlar Peşinatsız Ev Alma Fırsatı Sunuyor?

Peşinatsız ev alma fırsatı insanlar çok cazip geliyor. Cebinizden beş kuruş çıkmadan istediğiniz evi alabilmek için öncelikle peşinatsız ev veren firmalar arasında bir tercih yapmanız gerekiyor. Sektörde bu seçeneği sunan birçok firma var. İktisatEvim bu firmalar arasında sunduğu yöntemler ve yapısı ile dikkat çekerek bir adım öne çıkmayı başarıyor.

İktisatEvim peşinatsız ev sahibi yapan firmalardan biridir. Bunun yanında firma öz sermaye yapısı, üyelerini koruyan kuralları ile insanların hiçbir şekilde mağdur olmamasını sağlamış oluyor. Firmaya başvuran herkese peşinatsız ev sahibi olun ve bunu istediğiniz ödeme koşullarıyla yapma şansı sunuyor. Bu avantajlar hakkında hem firmamız hem de diğerlerinden bilgi alarak en doğru tercihi yapmanız daha kolay olacaktır.

Peşinatsız Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Peşinatsız ev kredisi fikrini bankalar üzerinden kullananlar çok yüksek bir faiz farkı ile yüzleşmek zorunda kalıyorlar. Ancak ille bankalar üzerinden bunu yapmanıza gerek yoktur. Peşinatsız ev kredisi veren firmalar arasına sürekli olarak yenileri ekleniyor. Eğer sizlerde peşinatsız ev almak istiyorsanız yapmanız gereken bu seçenekler arasından sizin için en uygun hizmeti sunanı belirlemeniz olacaktır.

İktisatEvim peşinatsız ev kredisi veriyor. Sizde bunu kullanmak istiyorsanız öncelikli olarak size nasıl bir imkan sunulduğunu öğrenmeniz gerekiyor. Peşinatsız banka kredisiz ev fikri çok basit ve kolay gibi duruyor olabilir. Ama iyice araştırıp karar vermeden peşinatsız kredisiz ev için doğru olanı belirlemek birçok sefer çok zor olabiliyor. Peşinat vermeden ev sahibi olun ve bunu düşük maliyetle yapın ama bunu doğru yol ile yapmaya özen gösterin.

Peşinatsız Ev Sahibi Olma Fırsatı

İktisatEvim ile peşinat vermeden istediğiniz eve sahip olabilirsiniz. Bu fırsatı yakalamak çok zor değildir. Tek yapmanız gereken ev almak için firmamız ile bağlantıya geçmek olacaktır. Peşinat vermeden nasıl ev alınır öncelikle bunu öğrenmeniz gerekiyor. Bunu öğrendikten sonra karşılaştırma yapmayı da ihmal etmemelisiniz.

Sonuç olarak peşinatsız ev almak isteyenlere bu seçeneği sunan birçok firma olduğunu unutmamanız gerekiyor. Karşılaştırma yaparken unutulmaması gereken noktalar sermaye yapısı, şirketin ne kadar güçlü olduğu ve güvenilir olup olmadığına bakmanız gerekiyor. Bu konuda karar verdikten sonra peşinatsız ev sahibi olun için doğru adımı atmanız yeterli olacaktır.

Peşinatsız Araba Almak

İktisatEvim sadece ev almak isteyenlere değil aynı zamanda peşinatsız araba almak isteyenlere de aynı sistemlerle yardımcı oluyor. Peşinatsız araba nasıl alınır öğrenmek isteyenler müşteri hizmetlerini arayarak, ofisleri ziyaret ederek veya mesaj atarak bilgi sahibi olabiliyor.

PEŞİNATSIZ ARABA ALMAK

 

İktisatEvim peşinatsız araba sahibi yapıyor ama bunu tam olarak nasıl sunuyor öğrenmeniz karar vermenizi daha kolay hale getiriyor. Bu konuda kendinize gerekli kararı verdikten sonra peşinatsız araba almak daha kolay olacaktır. Bu imkânı gerçekten kullanmak istiyorsanız yüz yüze bir görüşme yapmak için şubeleri ziyaret ederek bilgi almak daha doğru bir karar alacaktır.

Gerçekleştirdiğimiz indirimler ve erken teslimat avantajları, peşinatsız araba alımını hiç olmadığı kadar kolay bir hale getiriyoruz. Bizi sosyal medyalar üzerinde takip ederek, peşinatsız araba satın alım kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. İktisatEvim İnstagram sayfamızı takip ederek İktisatEvim kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Peşinatsız araba almak ile ilgili merak ettiklerinizi İktisatEvim uzmanlarına sorabilirsiniz.