Peşinatsız Araba Almak İstiyorum

Peşinatsız Araba Almak İstiyorum

Eskiden hayalini kurduğumuz birçok şeye ulaşmamız çok zordu. Bunlardan biride araba sahibi olmaktır. Amerikan filmlerindeki gibi 18 yaşında araba sahibi olmadık. Ancak şimdi peşinatsız taksitle araba almak çok kolay! Faizsiz araba alma yöntemlerinden bahsederken umarız sizde tekrar umutlar çiçeklenecektir. 

Teşvik almak için arabanızı otomobil üreticisinin kredisiyle finanse etmeyi seçebilirsiniz, ancak aynı zamanda yeniden finansmanı ayarlayıp yapılamayacağınızı da görmelisiniz. Bunun için herhangi bir ceza olmadığından emin olun ve ardından borç verenden bir ön onay alın. Yeni bir araba satın almanın en ucuz yollarından biri, daha yüksek bir faiz oranı için ticarette büyük indirimler yapmak ve daha sonra düşük bir faiz oranı elde etmek için 30 gün sonra krediyi yeniden finanse etmektir. Ardından iki yönde tasarruf edersiniz. Ancak daha avantajlı seçenekler de bulunur. İktisatEvim Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi ile faizsiz peşinatsız araba alma şansına sahipken banka kredileri üzerine hesaplama yapmanıza gerek yoktur. 

Peşinatsız araba alma şansına sahipsiniz, Birlikten Kuvvet Doğar sistemi ile peşinatsız araba sahibi olmak için hemen web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 30 yılı aşkın süredir devam eden helal sistemden faydalanmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir. 

İktisatEvim'den Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

İktisatEvim helal yoldan faizsiz araba sahibi olabileceğiniz şirketlerden biridir. Özellikle taksit dondurma ve geri ödeme kolaylıkları ile kendini sektördeki diğer firmalardan ayırmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı iseniz Türkiye’nin herhangi bir yerinden uygun fiyatlar ile araba sahibi olabilirsiniz. Artık kredi faizlerini düşünmenize gerek yoktur. 

İktisatEvim aracılığı ile araba almaya karar verdiyseniz hemen web sitesini ziyaret edin. Orada başvuru formunda ad-soyadı ve iletişim bilgileriniz istenecek ve size 24 saat içerisinde kesinlikle dönüş yapılacaktır. Faizsiz araba alma işlemleri için başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. 18 yaşını doldurmuş herkes başvuru yaparak 500 türk lirasından başlayan taksitler ile peşinatsız araba kampanyalarından faydalanabilmektedir. Adım adım işlemi nasıl yapacağınıza dair yönlendirme; 

•    İktisatEvim resmi internet sitesini ziyaret edin. 
•    Ana sayfada başvuru formunu göreceksiniz, iletişim bilgilerinizi girin. Dilerseniz mail dilerseniz birebir bilgilendirilme şansınız bulunuyor. 
•    Bilgileri doldurduktan sonra gönder tuşuna basabilirsiniz. 

Eğer sistemden ayrılmak isterseniz size hiçbir zorluk çıkarılmaz. İktisatEvim’in avantajlı dünyasından ayrılmak istemeyeceksiniz ancak soru işaretlerini aklınızdan silmek için biz yine de yazacağız. İadeniz ödediğiniz taksit bedelleri kesintisiz olacak şekilde teslim edilir. Sadece ilk girişte ödediğiniz katılım payı tutarı, masrafları düşüldükten sonra tarafınıza ödenir. Aslında ayrılmak istemeyeceksiniz özellikle ödeme zorluğu çekerseniz dahi İktisatEvim dondurma hakkı ile hakkınız yanmadan sistemde kalabilirsiniz. 

İktisatEvim Peşinatsız Araba Alma Modelleri

Peşinatsız senetle araba almak için her ekonomi gurubuna hitap edecek şekilde düzenlemeler yapan İktisatEvim sistemleri şimdilik 3 tanedir. Zamanla kampanyalar ile üyeler desteklenmektedir. Bu da artı avantajlı sistemlere dâhil olduğunuz anlamına geliyor.

İktisatEvim ile faiz uygulaması olmadan dilediğiniz sistemde yer alabilirsiniz. 

Sıra Tespitli İktisat

Tek başınıza birikim yaparak ev sahibi olmak günümüz şartlarında zor görünüyor. Oysa dilerseniz İktisatEvim altın günü mantığında yer alacağınız guruba göre her ay bir kişinin ev sahibi olmasını sağlayacak sistemi sunuyor. Sıra tespitli Sistemde noter huzurunda yapılan çekiliş ile evinize kavuşabiliyorsunuz. 
Elbette 100 bin türk lirası olan bir ev için en az her ay 1000 türk lirası ödeme yapmanız gerekmektedir. 

Vade Ortası İktisat

Vade Ortası İktisat sisteminde ödeme planlamanızı kesinlikle kendini oluşturursunuz. Ne kadarlık bir ev istediğinizden her ay ödeyeceğiniz tutara her şey sizin kontrolünüzde ilerler. 24 kişiden başlayan guruplar 240 kişiye kadar değişebilmektedir. Eğer bu sistemde ödeme güçlüğü çekerseniz dondurma yapma şansına sahipsiniz. 

Esnek Ödemeli İktisat

Esnek ödemeli sistem adından anlaşılacağı gibi her ay sizin tercihinize göre artan yâda azalan bir taksit yatırma şansına sahip olacağınız sistemdir. Genellikle çiftçiler, esnaf gibi çalışma gurubu düşünülerek düzenlenmiştir. Yine bu sistemde mola verme hakkına sahip olursunuz. 

Peşinatsız Araba Almanın Avantajları

İktisatEvim sistemi oldukça basittir. Geleneksel altın günü mantığını yâda eskilerin köylerde kullandığı imece usulü sisteme benzetebilirsiniz. Hayat kalitenizi yükseltmek istiyorsanız ev, araba yâda arsa alacaksınız, faizsiz sistemler ile bu avantajlara sahip olabilirsiniz. Sıra Tespitli İktisat sistemin temel mantığı budur. Kendi ödeme gücünüze göre evinize sahip olabilirsiniz. Planlamayı İktisatEvim danışmanınız ile birlikte sağlayabilirsiniz. 

İktisatEvim gibi helal modellerde faizsiz peşinatsız araba sahibi yapan firmaların ortak avantajları çok fazladır.

•    Kredi kullanmak zorunda kalmazsınız buda sizi faiz yükünden kurtarır. 
•    3 özel ödeme yöntemi ile artan yâda azalan sistemlerde kendi inisiyatifiniz de ödeme planı oluşturmanız mümkündür. 
•    Araba almak için bayiye ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız İktisatEvim faizsiz destek verir. 
•    İster ikinci el araba ister peşinatsız sıfır araba alma şansına sahipsiniz. 

Peşinatsız araba almak İktisatEvim avantajları ile mümkün! Küçük taksitler ile peşinatsız araba sahibi olabilirsiniz.

Sizi Arayalım
Kapat

FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

İktisatEvim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.