Peşinatsız Araba Almak İstiyorum

Peşinatsız Araba Almak İstiyorum

Araba almak istiyorum diyorsunuz ancak ne yeterli miktarda peşinatınız var da ne de arabayı alacak paranız var. Bunun için yani peşinatsız araba almak için doğru noktaya erişim sağlamanız yeterli olacaktır. İktisatEvim kurmuş olduğu özel sistemler sayesinde binlerce insanın ihtiyaç duyduğu aynı zamanda hayalini kurduğu peşinatsız araba al şansını sunuyor.

Peşinatsız araba alma fikri insanlara çok cazip geliyor. Ama bunu yapabilmek için peşinatsız araba satan bir kurumla bağlantıya geçmeniz gerektiğini unutmamanız gerekiyor. Şirketimizle bağlantıya geçtiğinizde peşinatsız araba sahibi olun fikrinin tüm detayları hakkında sizlere tüm bilgiler verilecektir. Araba almak günümüzde insanların temel ihtiyaçlarından birisi olduğunu için bunu fikri gerçekleştirmek için peşinatsız araba almak doğru tercih olacaktır.

Peşinatsız Araba Nasıl Alınır?

Peşinatsız araba almanın günümüzde çok mantıklı bir durum olmadığı insanlar tarafından düşünülüyor. Bunun sebebi peşinatsız araba almak için uygun bir yerin olmadığının düşünülmesidir. İktisatEvim araba sahibi yapıyor ve bunu hiç peşinat vermeden kendi taksitlerinizi belirleyerek yapmanız fırsat vererek sunuyor.

Öncelikle araba nasıl alınır bu seçeneklere bakmalısınız. Para biriktirerek, bankadan kredi çekerek veya etrafınızdan maddi destek alarak bunu yapabilirsiniz. Bunların hepsinde peşinatsız taksitle araba alma seçeneği çok uygun maliyetle yapılmıyor. Çünkü ortamda hep bir belirsizlik ve yüksek bir maliyet ya da uzun bir zaman dilimi yer alıyor.

Bu şekilde yani peşinatsız araba alma işlemini gerçekleştirmek için şirketimizle bağlantı kurmanız gerekiyor. Bunun nasıl olacağı hakkında müşteri hizmetleri yetkilileri sizlere gerekli bilgiyi sunacaktır. Uygun taksit seçenekleri sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz şekilde ödeme yaparak peşinatsız araba al şansını değerlendirmeyi başarmış oluyorsunuz.

Peşinatsız Taksitle Araba Alma Sistemi

Şirket tarafından oluşturulan araba alma sistemleri en uygun maliyet ile araba alma fırsatını sizlere sunuyor. Taksitle araba alırken hemen ne kadar vade farkı ödeyeceğiniz aklınıza gelecektir. Ancak bu sistemde herhangi bir fark ödemenize gerek kalmıyor. İktisatEvim araba sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Bu hizmetini peşinatsız taksitle araba alarak yapmanıza izin vererek yapıyor. Tek yapmanız gereken onlarla doğru bağlantıyı kurarak yapmanız olacaktır.

Peşinatsız araba alma denildiğinde eminiz aklınıza çok yüksek bir maliyetle yüzleşeceğiniz gelecektir. Ancak bu sistem içerisinde öyle bir maliyet söz konusu değildir. Alacağınız arabayı peşinatsız taksitle sahip olun şansı sizlere sunulurken aynı zamanda peşin fiyatı üzerinden taksitlendirme yapılarak bu imkan veriliyor. Sizler eğer peşinatsız taksitle araba almak istiyorum diyorsanız yapmanız gereken bağlantıyı kurarak gerekli adımları atmanız olacaktır. Bundan önce gerekli bilgileri almanız sistemin ne kadar verimli ve avantajlı olduğunu sizlere gösterecektir.

Küçük Taksitlerle Peşinatsız Araba Sahibi Olun

İktisatEvim tarafından sunulan iki farklı peşinatsız taksitle araba alabilme sistemi vardır. Bu iki sistemde başvurarak dahil olanlara peşinatsız araba alma şansı sunuyor. Hayaliniz de yer alan arabaya hiç peşinat ödemeden küçük taksitle araba alma şansını kullanarak sahip olabiliyorsunuz. Bu bir hayal gibi dursa da özel olarak hazırlanan sistem sayesinde binlerce insan bu fırsattan yararlanabiliyor.

İktisatEvim peşinatsız araba alabilmek için ödeyeceğiniz taksit miktarını kendiniz belirliyorsunuz. Sadece 500 TL taksitle araba alma şansı burada sunuluyor. Tabi ekonomik gücünüze göre bu taksitler belirleniyor. Ama amacınız küçük taksitle araba alma imkanını kullanmaksa bu gibi taksit miktarlarını tercih edebilirsiniz.

Peşinatsız araba almak istiyorum diyorsanız ve güvenli bir şekilde yapmak istiyorsanız ziyaret etmeniz gereken nokta sitemiz olacaktır. Burada tüm bilgilere ulaştıktan sonra peşinatsız araba alın seçeneklerinden bir tanesine başvurarak doğru adımı atmaya karar vermeniz daha kolay olacaktır.

İktisatEvim Peşinatsız Araba Alma Sistemleri

İktisatEvim tarafından peşinat ödemeden araba sahibi olmak isteyenlere iki farklı sistem sunuluyor. Sıra tespitli iktisat ve bireysel iktisat olarak ayrılan bu sistemler hakkında tüm bilgilere sahip olduktan sonra tercihinizi yapmanız daha doğru olacaktır.

Sıra Tespitli İktisat

İktisatEvim tarafından hazırlanan bu yöntem sayesinde noter ile yapılan çekiliş ile araba sahibi olmanız mümkün oluyor. Öncelikle alacağınız arabanın bedelini belirlemeniz gerekiyor. 50, 100 veya daha yüksek bir limiti tercih edebilirsiniz. Daha sonra 24, 36 veya 240 kişiye kadar giden gruplardan bir tanesini tercih ediyorsunuz. Ödeme miktarınıza göre gireceğiniz grubun sayısı düşecektir. Çekiliş ile ne zaman araba alacağınız tarih belirleniyor. Arabanız teslim edildikten sonra aylık taksit miktarınızda artış yaşanıyor. Arabayı teslim alacağınız tarihten önde istediğiniz şekilde ödeme planınızı değiştirme şansına sahip olabilirsiniz. Ödeme güçlüğü çekilen bir ayda mola verme hakkı da sistem tarafından sunulmaktadır.

Bireysel İktisat

Bir grubun içerisine dahil olarak değil kendi başınıza peşinat ödemeden araba almak istiyorsanız İktisatEvim tarafından sunulan bireysel iktisat yöntemini tercih edebilirsiniz. Bu sistemin diğerinde en belirgin farkı arabayı alacağınız tarihi kendiniz belirleyecek olmasıdır. 150 bin TL değerinde bir araba almak istiyorsunuz. Aylık ödemenizi de 5 bin TL olarak yapacaksınız. 30 ay içerisinde borcunuz bitecektir. Arabanızı ödemenizin yarısı geçtiğinde sahip olabileceksiniz. Yani 16. ay geldiğinde arabanız size teslim edilecektir.

Bu yöntemin avantajı çekilişle ne zaman arabayı alacağınız belli olmayan bir sisteme dahil olmak yerine ödeme gücünüze göre arabayı ne zaman alacağınızı öğrenme şansınız oluyor. Ödeme planı değişikliğini araba teslim alacağınız tarihinden önce değiştirebilir, zorlanırsanız mola verebilirsiniz.

İktisatEvim Araba Hesaplama Tablosu

İktisatEvim olarak peşinatsız araba almak isteyen iktisat sahiplerine örnek hesaplama tablosunu paylaşmak istiyoruz. Hesaplama tablosu 300 BİN TL üzerinden hazırlanmıştır. Hem peşinatlı ve hem de peşinatsız olarak başvuru yapmak isteyenler inceleyebilirler.

Üyelik Bedeli

Peşinat Oranı

Taksit Başlangıç Tutarı

İktisat Bedeli

İlk Ay Ödenecek Tutar

300.000 ₺

0%

1.250 ₺

33.000 ₺

34.250 ₺

300.000 ₺

30%

1.750 ₺

30.000 ₺

121.750 ₺

 

Hangi Kurumlar Peşinatsız Senetle Araba Veriyor?

Peşinatsız senetle araba veren firmalar arasına sürekli yenileri ekleniyor. Hepsinin önceden belirlenen sistemleri ile müşterilerine yardımcı olma amaçları var. Ancak içlerinden hangisinin senetle peşinatsız araba fırsatının en doğru olduğuna kendiniz karar vermeniz gerekiyor.

Peşinatsız senetle araba alma geçmişte her ne kadar yüksek bir maliyete karşılık gelse de günümüzde artık hiç maliyet artışı yaşamadan bunu değerlendirme şansınız var. Tabi bunu yapabilmek için doğru firma ile anlaşmanız gerekiyor. İktisatEvim peşinat araba sahibi yapıyor ayrıca bunu en uygun ve doğru şekilde yapıyor.

Peşinatsız araba almak istiyorum diyorsanız öncelikle firmalar arasından en iyisini bulmak için araştırma yapmanız gerekiyor. Taksit miktarı, değişiklik yapılıp yapılmayacağını, ne gibi avantajları olduğu konusunda ve ayrıca en önemlisi de sizlere nasıl bir güvence verdiklerini öğrenmeniz gerekiyor. Bu detaylara baktıktan sonra sizin için en iyi olanı belirlemek daha kolay olacaktır.

Peşinatsız Araç Kredisi Nasıl Alınır?

Araba kredisi almak istiyorum ama bunu en uygun maliyetle yapmak istiyorum diyorsanız adresiniz kesinlikle bir banka olmayacaktır. Onların işleyiş tarzına göre bunun olabilmesi mümkün değildir. Araba kredisi alarak istediğiniz herhangi bir taşıta sahip olmanız mümkün oluyor. Ama bu durum beraberinde size ekstra bir maliyet getirebiliyor.

Araç kredisi yerine bunun gibi olan farklı bir yol ile araba almanız mümkün oluyor. Peşinatsız araba kredisi ancak bunu doğru şekilde finanse eden bir kuruluş tarafından sağlanıyor. İşte sizlerde peşinatsız araba al için bunu tercih etmek zorundasınız. İktisatEvim olarak bu fırsatı size en uygun şekilde sunma konusunda gerekli desteği sunuyor. Tek yapmanız gereken ister ev isterseniz araba almak isteyin gerekli bilgiye doğru kanallardan ulaşmak olacaktır.

Peşinatsız Ev Almak

İktisatEvim sadece araba almak isteyenler için değil aynı zamanda peşinatsız ev alma fikrini gerçeğe dönüştürmek içinde gerekli yardımı sunuyor. Sadece ev veya araba değil aynı zamanda arazi de bu yöntemle alınabiliyor. Peşinatsız ev almak çok basit bir yol gibi dursa da insanların aklına bankaların verdiği kredi sistemi geliyor. Yani onları yüksek bir maliyetin beklediğini düşünüyorlar.

PEŞİNATSIZ EV ALMAK

 

Ancak bunun yerine İktisatEvim peşinatsız ev sahibi yapıyor sloganını takip ederek hiç ekstra bir maliyet ödemeden ev alabiliyorsunuz. Evin bedelini kendiniz belirliyor, ne kadar sürede ödeyeceğinize aylık taksit miktarınızla kendiniz belirliyorsunuz. Bu adımları doğru şekilde atmayı başaran herkes o evi veya arabayı çok rahatça alabiliyor.

Gerçekleştirdiğimiz indirimler ve erken teslimat avantajları, peşinatsız ev alımını hiç olmadığı kadar kolay bir hale getiriyoruz. Bizi sosyal medyalar üzerinde takip ederek, peşinatsız ev satın alım kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. İktisatEvim İnstagram sayfamızı takip ederek İktisatEvim kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Peşinatsız ev almak ile ilgili merak ettiklerinizi İktisatEvim uzmanlarına sorabilirsiniz.