İktisatEvim’in, Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi’ne dahil olduğunuzda, bütçenize uygun Ev, Araba, İşyeri gibi ihtiyaçlarınıza kolayca sahip olabilirsiniz. Hem de hiç peşinat ödemeden!
Atalarımızın dediği gibi: “Birlikten kuvvet doğar.”

İktisatEvim çatısı altındaki bu Kırmızı Koltuklar size ev ortamı sıcaklığını, ihtiyaçların ve çözümlerin karşılıklı güven içinde dile getirildiği samimi sohbetleri ve en önemlisi hayallerinizin gerçeğe dönüşeceği bir aile ortamı sunar.

Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi, Türkiye’de bugüne kadar 300 bin ailenin ev, araba sahipliğine ya da hedefine ulaşması sağlanmıştır. İktisatEvim’de kurumsal olarak yapılan bu dayanışma sisteminde katılımcılar ‘Gayrimenkul Teminatı’ ile güvence altına alınmaktadır. İktisatEvim deneyimli ve profesyonel yöneticileriyle sektörün güven kaynağıdır.

İktisatEvime başvuran tüm birey ve aileler, kendi bütçeleri çerçevesinde bir iktisat sistemine karar verebilirler. İmece usulü gibi, birlikte kazandıkları ve katılan her bir bireyin yada ailenin hayatına köklü değişiklikler getiren Sıra Tespitli İktisat sistemin temel mantığıdır. Geleneksel altın gününü hatırlatan bu sistem Sıra Tespitli iktisat sisteminin dayandığı mantıktır. Bir ödeme grubuna dahil olan birey ve aileler, Sıra Tespitiyle belirlenen sürelere göre evlerine, araçlarına, veya  hedeflerine kısa sürede sahip olmaktadır.

İktisatEvim’in çözümler dünyası size birçok seçenek sunar. Kendi bütçenize ve ödeme gücünüze göre ve yine sizin belirlediğiniz bir sistemle; dilediğiniz eve, arabaya, motosiklete ve hedefe sahip olabilirsiniz. Dahil olduğunuz iktisat modelindeki koşulları dilerseniz değiştirebilirsiniz. Ödemelerinizi dondurabilir, ödediğiniz taksitleri artırabilir veya azaltabilirsiniz. Karar tümüyle sizin elinizde.

İktisatEvim’in çözümler dünyasına adım attıktan sonra bu sistemden ayrılmak istemeyeceksiniz. Eğer ayrılmak isterseniz, İktisat Bedeli hariç ödediğiniz taksit bedelleri kesintisiz bir biçimde tarafınıza iade edilir. Burada altı çizilmesi gereken önemli konu; İktisatEvim, ödeme güçlüğü yaşadığınız dönemde, hayallerinizden vazgeçmemeniz için elinden geleni yapar ve size uygun çözümler sunar.

İktisatEvim, faiz uygulamasından uzak, yatırımlarınızı Türkiye şartlarına uygun ve düşük giderlerle karşılamayı hedeflemektedir.
İktisatEvim çatısı altında hedeflerinize kısa sürede ulaşabilir, sistemi bir yatırım aracı olarak kullanabilirsiniz. Bunun için İktisatEvim’in çözümler dünyasına bir göz atmanız yeterli olacaktır. Tüm bunların yanı sıra iş yatırımlarınızı genişletebilir, öz sermayenizi artırabilir ya da girişim hedeflerinize sermaye elde edebilirsiniz. Motosikletinize, fabrikanıza, atölyenize cep telefonundan iş makinesine kadar sertifikalı her türlü ürünü ve aracı temin edebilirsiniz.

İktisatEvim’de “Kefil SİZsiniz..”. Sisteme giriş ve sonrasında başlayan ödeme planlamaları, sizin sunduğunuz güvence ve sağladığınız devamlılık ölçüsünde şekillenmekte ve sonuçlanmaktadır. Bir yönüyle kendi geleceğinizin kefili kabul edilirsiniz. İktisatEvim’de, ödemelerinizi aksatmadığınız sürece sizden asla kefil istenmemektedir.