MÜŞTERİ BİLGİ HATTI444 00 14

1000 TL TAKSİTLE KİRA ÖDER GİBİ
EV SAHİBİ OLUN!

Kira ödemekten sıkılmadınız mı? İktisatEvim her bütçeye uygun, kişinin kendi insiyatifi ile belirleyebileceği kişiselleştirilmiş ödeme planları doğrultusunda ev ihtiyaçları için ev güvenilir satın alma modelleri sunar.

FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM

Size en uygun
ev alma sistemini belirleyin!

İktisatEvim ile nasıl ev sahibi olabilirim?

İktisatEvim’de peşinat zorunluluğu yok! Yüksek taksitler yok! Faiz, vade farkı ya da evin maliyetini artıran kira yardımı uygulaması yok! Alacağınız evin değeri neyse onu ödersiniz.

 • Faiz yok, başka farklar yok!
 • Taksitleri kendi bütçenize göre belirleyin!
 • Kredisiz, peşinatsız, ev veya araba sahibi ol
 • TAKSİTLERİ
  KENDİNİZ BELİRLEYİN
 • FAİZ YOK,
  BAŞKA FARK
  YOK
 • PEŞİNATINIZ
  OLMASA DA
  KATILIRSIN!
 • EVİNİZİ
  UCUZA
  MAL EDİN

Merak Ettikleriniz

İktisatEvim nasıl çalışır?

İktisatEvim’in, Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi’ne dahil olduğunuzda, bütçenize uygun Ev, Araba, İşyeri gibi ihtiyaçlarınıza kolayca sahip olabilirsiniz. Hem de hiç peşinat ödemeden!
Atalarımızın dediği gibi: “Birlikten kuvvet doğar.”

Bu sisteme güvenebilir miyim?

Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi, Türkiye’de bugüne kadar 300 bin ailenin ev, araba sahipliğine ya da birikim hedefine ulaşması sağlanmıştır. İktisatEvim’de kurumsal olarak yapılan bu dayanışma sisteminde katılımcılar ‘Gayrimenkul Teminatı’ ile güvence altına alınmaktadır. İktisatEvim deneyimli ve profesyonel yöneticileriyle sektörün güven kaynağıdır.

Nedir bu kırmızı koltuk?

İktisatEvim çatısı altındaki bu Kırmızı Koltuklar size ev ortamı sıcaklığını, ihtiyaçların ve çözümlerin karşılıklı güven içinde dile getirildiği samimi sohbetleri ve en önemlisi hayallerinizin gerçeğe dönüşeceği bir aile ortamı sunar.

Hangi ev? Hangi araba?

İktisatEvim’in çözümler dünyası size birçok seçenek sunar. Kendi bütçenize ve ödeme gücünüze göre ve yine sizin belirlediğiniz bir sistemle; dilediğiniz eve, arabaya, iş yerine ve birikime sahip olabilirsiniz. Dahil olduğunuz iktisat modelindeki koşulları dilerseniz değiştirebilirsiniz. Ödemelerinizi dondurabilir, ödediğiniz taksitleri artırabilir veya azaltabilirsiniz. Karar tümüyle sizin elinizde.

Sizde faizsiz ve düşük taksitlerle ev sahibi olmak istiyorsanız form doldurun sizi arayalım