Küçük Taksitler Ödeyerek Ev Sahibi Olabilirsiniz

Küçük Taksitler Ödeyerek Ev Sahibi Olabilirsiniz

Çok büyük meblağlar ödemeden istediği eve sahip olmayan bireylere; İktisatEvim, bireyin kendisinin belirleyeceği küçük taksit tutarları ile istediği evi alabilmesi imkanını sunmaktadır. Taksit sayısını arttırarak ve taksit tutarını düşürerek, üstelik herhangi bir faiz uygulaması da yapmayarak; bünyesine katılanlara istedikleri evi teslim etmektedir. Bunu yaparken de kefil veya peşinat talep etmemektedir.

İktisatEvim’de Taksit Miktarlarını Kim Belirler?

Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi’ni benimseyen İktisatEvim; kendisinden hizmet almak isteyenlere kırmızı iktisat koltuklarını açmakta ve karşılıklı güven içerisinde ihtiyaçlarına çözüm bulmayı amaçlamaktadır. Bu süreçte de üyelerimizin ödeme zorluğu çekmemesini amaçladığımız için kendilerine kişiselleştirilmiş ödeme planı seçeneği sunmaktayız.

İktisatEvim aracılığı ile ev veya araba almak isteyen üyelerimiz; taksit sayılarını, aylık ödemek istedikleri tutarı, hangi sisteme dahil olacaklarını ve hangi evi veya arabayı almak istediklerini kendileri belirlemektedirler. Ayrıca aylık sabit bir taksit ödeme seçenekleri olduğu gibi esnek taksit ödemesi yapabilme imkanları da bulunmaktadır. Dolayısı ile her bütçeden bireyin ev veya araba sahibi olabilmesi adına; küçük taksit tutarları ile de İktisatEvim’den hizmet alabilmek mümkündür.

İktisatEvim’de Taksit Ödeme Zorluğu Çekilir İse Ne Olur?

Üyelerimizin taksit ödemelerinde zorlanmaması adına iktisat sistemleri geliştirmekteyiz ve verdiğimiz hizmet kapsamında buna göre seçenekler sunmaktayız. Konforlu ve huzurlu bir şekilde süreci geçirebilmelerine odaklandığımız için iktisat seçeneklerimiz içerisinde esnek ödemeli iktisat bulunmaktadır. Dolayısı ile bu sisteme dahil olan üyelerimiz; bir sonraki ay ödemeleri gereken taksit tutarını biriktirememeleri durumunda, herhangi bir zorlanma yaşamamaktadırlar. Sabit bir ödeme yapmalarına gerek olmadan istedikleri tutarda ödeme yapabilmektedirler.

Ancak esnek ödemeli iktisat seçeneğinde olmasına rağmen taksit ödemelerinde zorlanan veya diğer iktisat sistemlerinde olup aylık taksit tutarını ödeyemeyecek bir duruma gelmiş olan üyelerimiz; durumlarını bize bildirmeleri halinde, ödemelerine mola verebilmektedirler. Bu süreçte o döneme kadar ödedikleri tutar kaybolmadığı gibi, sonrasında kaldıkları yerden ödeme yapmaya devam etmelerine de olanak tanınmaktadır. İktisat sistemine mola vermek istemeyen ve ne zaman eski ekonomik gücüne kavuşabileceğini bilmeyen üyelerimiz ise; sistemden istedikleri zaman çıkabilme hakkına sahiptirler. Sistemden çıktıklarında, o zamana kadar ödedikleri parayı da alabilmektedirler. Ancak bu paradan sadece iktisat bedeli adı verilen masraf düşülmektedir.

İktisatEvim’de Taksit Miktarına Göre Teminat İstenir Mi?

İktisatEvim bünyesindeki üyelerimiz; taksit tutarlarına veya seçtikleri iktisat sistemine göre farklı muamele görmemektedirler. Sistemimizin sağladığı imkanlar ve kolaylıklar bütün üyelerimiz için geçerli olmaktadır. Karşılıklı güveni esas alarak çalıştığımız için kefil talep etmeden üyelerimize hizmet vermekteyiz. Onların geleceklerinin kefili olmaktayız. Ayrıca kendilerinden herhangi bir peşinat veya ara ödeme de talep etmemekteyiz. Bu durum, üyelerimizin aydan aya ödedikleri taksit tutarlarına göre değişiklik göstermemektedir. Küçük taksitler ödeyerek ev sahibi olmak isteyen üyelerimiz de herhangi bir teminat sunmadan sistemimize dahil olabilmektedirler.