Kredisiz Ev Almak İstiyorum

Kredisiz Ev Almak İstiyorum

Kredisiz ev almak hayatınız boyunca yapacağınız en doğru ve en akıllı yatırım olarak biliniyor. Kiracı olarak yaşayan insanların hayatındaki öncelik ev sahibi olmaktan geçiyor. Eğer zaten bir eviniz varsa, bu durumda yeni bir yatırım olarak ev sahibi olma ihtimalleri değerlendiriliyor. Bütçenizde sağlayabileceğiniz ufak tasarruflarla ev sahibi olmak ise en etkili yöntem olarak biliniyor.

Peki, ev fiyatları her geçen gün yükselirken ve birçok finans kuruluşu tarafından konut kredilerine uygulanan faiz oranları çok yüksek rakamlara denk gelirken, bütçenizden elde edeceğiniz küçük tasarruflarla ev sahibi olma şansınız bulunuyor mu? İktisatEvim firması size bu imkânı sağlıyor.

İktisatEvim Faizsiz Tasarruf Dayanışma Sisteminin öncü firmalarından olarak biliniyor. Kredisiz ev imkânı ile tasarruflarınızı en iyi şekilde değerlendirmenize olanak sağlıyor. Kredisiz ev almak istiyorum ancak bunu nasıl yapacağımı bilemiyorum diyen herkes İktisatEvim şubelerine uğrayabilir ve bu sistem hakkında detaylı olarak bilgi edinebilir.

Kredisiz ev firmaları sizler için taksitle geri ödeme yapabileceğiniz finansal destek sağlıyor. Kredilere oranla çok daha avantajlı ve faydalı yatırımlar yapmanıza aracılık ediyor. Bu sistem sayesinde konut kredilerinde karşınıza çıkan birçok zorluk ve yüksek maliyetten uzak kalabiliyorsunuz.

Kredisiz ev almak isteyenler için İktisatEvim bünyesinde bazı özel kampanyalar bulunuyor. Kredisiz peşinatsız ev almak hem bütçenize çok iyi geliyor, hem de uzun vadede yapmış olduğunuz en doğru yatırım oluyor. Eğer hala bir kiracı olarak yaşıyorsanız bir an önce kira öder gibi, en kolay şartlarda, kendi evinizin sahibi olabilirsiniz. Bunun için kredisiz ev alma desteğinden faydalanabilirsiniz. İktisatEvim kredisiz ev sahibi yapıyor.

Kredisiz Ev Nasıl Alınır?

Ev almak istiyorum ancak bunu en avantajlı şekilde yapmak istiyorum diyenler için kredisiz ev alma yolları sunuluyor. Bu sayede bir konut kredisinde zorunlu olan peşinat ödemesi ve yüklü faiz zorunluluğu olmadan en uygun koşullarda ev sahibi olmanız sağlanıyor.

Kredisiz nasıl ev alabilirim diye bir araştırma içerisindeyseniz İktisatEvim şubelerine uğrayabilirsiniz. Kendi seçmiş olduğunuz sıfır ya da ikinci el evler için faiz ve peşinat ödemesi olmadan alım süreci sizlere aktarılıyor. Kredili alımların aksine, ev bedeline yakın değerlere ulaşan faiz ödemeleri olmadan ve kenarda duran bir birikiminiz yoksa bir peşinat ödemesi olmadan çok uygun koşullarda ev sahibi olabilirsiniz.

İktisatEvim bünyesinde hazırlanan kredisiz ev kampanyaları yine kredi uygulamalarının aksine herkesi kapsayan çalışmalardır. Kredisiz ev almak için 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterlidir. Kredi başvurunuzu yaparken size sunulan bazı zorunlu gereklilikler söz konusu değildir. Örneğin kredisiz ev alma başvuruları için diğer finans kuruluşlarının talep etmiş olduğu Findeks kredi notu bu sistem için geçerli değildir. Kredi notunuz düşük olsa da zaten bir kredi kullanmadığınız için bunun geçerliliği yoktur.

Kredisiz ev almak isteyenlere tavsiyeler içerisinde yer akan en doğru nokta güvenilir yapısı ve şeffaf işleyiş sistemi ile İktisatEvim firması olacaktır.

Kredisiz Ev Alma Sistemi

Kredisiz ev sistemleri Faizsiz Tasarruf Dayanışma Sisteminin en güzel örneğidir. Bu sistem sayesinde bir kredi kullanımı yapmadan, peşinat ve faiz ödemesi gerçekleştirmeden, kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Kredisiz ev alma yöntemleri toplu tasarruflara dayalı olarak çalışmaktadır. Aslında tek başınıza her ay az bir miktar da olsa bir tasarruf yapmayı başarabiliyorsanız, tek başınıza sağlamış olduğunuz bu tasarruf ile ev yatırımı yapmanız söz konusu değildir. Ancak toplu tasarruf yöntemi ile işleyen bu sistemlere dahil olursanız, sizin gibi az da olsa bir tasarruf ile ev sahibi olmak isteyen insanlarla güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Böylelikle toplumsal bir dayanışma oluşturabilir ve belirli bir sıra dahilinde herkesin ev sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

Kredisiz ev firmaları tam olarak bu sistem ile işliyor. Sizin gibi ev sahibi olmak isteyen insanlardan oluşan gruplar oluşturuyor. Ve herkesin aylık olarak tasarruf ettiği bedelleri tek bir havuzda toplayarak, her ay sıra ile o gruptan bir kişiye istediği evi satın alma imkânı sunuyor. Bu nedenle bu kredisiz ev alma sistemi konut kredilerinden çok farklı bir işleyişle binlerce insanı en uygun şartlarda ev sahibi yapıyor.

İktisatEvim’den ev almak istiyorum ve bunu bütçeme en uygun şekillerde, beni yormadan ve yaşam kalitemi düşürmeden yapmak istiyorum diyenlere kapılarını açıyor. Sağladığı finansal destek yöntemi ile banka kredisiz ev imkânı sunarak neredeyse bir ev bedeline yakın olan faiz zorunluluğundan sizleri kurtarıyor.

Kredisiz ev almak demek peşinat ödemesi olmadan, faiz ödemeden istediğiniz eve sahip olmanız demektir. Tüm ödeme planlarını sizlerin yaptığı bu sistem ile çok uygun koşullarda ev sahibi olun.

Konut Kredisi Kullanmadan Ev Sahibi Olun

Ev sahibi olmak istiyorsanız ve bunun için nakit bir birikiminiz yoksa konut kredisi kullanmak tek çözüm yolu gibi görünebilir. Oysa son yıllarda binlerce insanın en avantajlı şekilde ev sahibi olabilmesi için banka kredisiz ev alma yöntemleri hızla yayılıyor. Birçok insan için ilk kez duyduğunda çok inandırıcı gelmese de, bu sistem sayesinde banka kredisiz ev almak mümkün oluyor.

Konut kredisi kullanmadan ev sahibi olabilmenizi tek yolu İktisatEvim ile tanışmaktan geçiyor. Size en yakın İktisatEvim şubesine giderek ya da çağrı merkezi numaralarını arayarak kredisiz ve taksitle ev almak için nasıl bir sistemin geliştirildiğini öğrenebilirsiniz. Bu sistem ile tüm kiracılara kira öder gibi ev almak için finansal destek sağlanıyor. Ve bu desteğin karşılığında bir faiz alınmıyor.

İktisatEvim Faizsiz Tasarruf Dayanışma Sistemi ile çalışıyor. En çok bilinen finansal kuruluşların konut kredisi uygulamasının aksine bu sistemde peşinat ödemesi ve faiz yükümlülüğü olmadan, sizin seçtiğiniz bir evi satın alabilirsiniz. Bu sistem sayesinde kredisiz peşinatsız ev almak mümkün. Sizinle birlikte belirli sayıda insanlardan oluşan grupların tasarruf güçlerini birleştirmesi sonucunda herkes ev sahibi oluyor.

Sizlerde İktisatEvim ile kira ödemek yerine faizsiz ev alın.

İktisatEvim Kredisiz Ev Alma Sistemleri

Son yılların en önemli alanlarından birisi Faizsiz Tasarruf Dayanışma Sistemi ile çalışan firmalardır. Ev satın almak isteyen insanlar için sağladıkları çok uygun finansal destek koşulları sayesinde birçok insanın en doğru yatırımı yapmasına aracılık ediyorlar.

Kredisiz ev alma sistemleri olarak da bilinen bu sektörde işleyiş insanların bazı gruplar oluşturarak tasarruf güçlerini birleştirmeleri ve her ay oluşan bu güç ile bir kişiyi ev sahibi yapmaları şeklinde ilerliyor. Ve bu sistemin öncüsü olarak İktisatEvim firması insanların güven duyarak iş birliği yaptığı firmalardan birisi olarak karşımıza çıkıyor.

İktisatEvim firması tarafından sunulan kredisiz ev alma sistemlerinde iki önemli iktisat yöntemi baz alınıyor. Böylelikle insanların en kolay ve avantajlı şekilde iktisat yapması sağlanıyor.

Sıra Tespitli İktisat

Kredisiz ev alma sistemlerinde kullanılan ilk iktisat yöntemi sıra tespitli iktisat olarak biliniyor. Bu yöntem aslında sistemin temel noktalarından birisini oluşturuyor ve kredisiz ev alma sistemi bu yöntem üzerine kuruluyor.

İktisatEvim aracılığı ile kredisiz ev almak için bir başvuru yaptığınızda, sağladığınız kriterlere göre sizler için bir grup belirlemesi yapılıyor. Gurubunuzda yer alan ve sizinle eşit şartlar sağlayan her bir başvuru sahibi sıralı tespitli iktisat yöntemi ile noter huzurunda bir sıralama sürecine tabi oluyor. Bu süreç her ne kadar çekiliş ile karıştırılsa da bu tamamen bir sıralama yöntemi olarak işliyor.

Noter huzurunda yapılacak olan bir sıralama sayesinde hangi aylarda kimlerin ev sahibi olacağı belirleniyor. Çekilişin aksine bu bir sıralama yöntemi olarak uygulanıyor. 

Bireysel İktisat

Kredisiz ev alma sistemleri kapsamında yer alan bir diğer önemli iktisat yöntemi bireysel iktisat olarak karşımıza çıkıyor. Bireysel iktisat sayesinde tüm ödeme planlarınızı özgür bir şekilde hazırlama imkânı sunuluyor.

Konut kredisi kapsamında sizlere dayatılan yüksek rakamlarda ve eşit taksitli ödeme planlarının aksine, bütçenize en uygun rakamlarda bir ödeme planı düzenlemek tamamen sizlerin inisiyatifine bırakılıyor. Ara ödemeler yapıp yapamayacağınız, peşinat ödemesi olup olmadığı ve aylık ne kadar rakamlarda bir taksit ödemesi yapabileceğiniz tamamen sizlerin bireysel iktisat planlarınıza göre belirleniyor.

İktisatEvim Ev Hesaplama Tablosu

İktisatEvim olarak kredisiz ev almak isteyen iktisat sahiplerine örnek hesaplama tablosunu paylaşmak istiyoruz. Hesaplama tablosu 300 BİN TL üzerinden hazırlanmıştır. Hem peşinatlı ve hem de peşinatsız olarak başvuru yapmak isteyenler inceleyebilirler.

Üyelik Bedeli

Peşinat Oranı

Taksit Başlangıç Tutarı

İktisat Bedeli

İlk Ay Ödenecek Tutar

300.000 ₺

0%

1.250 ₺

33.000 ₺

34.250 ₺

300.000 ₺

30%

1.750 ₺

30.000 ₺

121.750 ₺

Hangi Kurumlar Kredisiz Ev Sahibi Yapıyor?

Hangi Kurumlar Kredisiz Ev Sahibi Yapıyor?

Nakit parası olmadan bir finansal destek ile ev sahibi olmak isteyen herkes en güvenilir ve uygun yöntemin banka olduğunu düşünse de son yıllarda kredisiz ev alma sistemleri bankaların konut kredisi uygulamalarına karşılık olarak büyük bir kitleye hizmet veriyor ve İktisatEvim firması banka kredisiz ev veren kurum olarak birçok insana finansal kaynak sağlıyor.

Hangi kurumlar ev sahibi yapıyor ve bunları hangi şartlarda sağlıyor diye merak ediyorsanız İktisatEvim şubelerine uğrayabilirsiniz. Kredisiz ev kampanyası çalışmaları hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Ve çok avantajlı seçeneklerden oluşan bu yöntem sayesinde yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

Kredisiz ev sahibi olma ilk başta sizlere imkânsız gibi gelse de, bu sistem aracılığı ile çok karlı bir yatırımın eşiğinde olduğunuzu bilmelisiniz. İktisatEvim ile banka kredisiz ev sahibi olmak demek peşinat ödemesi olmadan ve en önemlisi en az ev bedeline yakın bedellere ulaşan faiz zorunluluğu olmadan istediğiniz evi satın alabilmek demektir. Kredisiz ev desteği ile sıfır ya da ikinci el olarak seçtiğiniz evi satın alabilirsiniz.  

Banka Kredisiz Ev Alma

Banka kredisiz ev nasıl alınır? Böyle bir şansınız var mı ve varsa bu sisteme nasıl dahil olabilirsiniz diye merak ediyorsanız İktisatEvim müşteri danışmanları ile iletişim kurabilirsiniz. Banka kredisiz ev alma yolları tüm şeffaflığı, tüm güvencesi ve kolay işleyişi ile sizlere anlatılmaktadır. Kredisiz ev alma yöntemleri arasında en çok tercih edilen finans kuruluşlarından birisi olan İktisatEvim bünyesinde her geçen gün binlerce insan ev sahibi oluyor.

Banka kredisiz ev alma yöntemi sayesinde çok karlı bir adım atıyorsunuz. Banka kredisiz ev almak faiz ödemesi yapmadan, peşinat ödemeden, kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlıyor.

Kredisiz Araba Almak

İktisatEvim Faizsiz Tasarruf Dayanışma Sistemi ile işliyor. Bu sistem sayesinde, az da olsa aylık tasarruflarınızla ev ya da araba sahibi olabilirsiniz.

İktisatEvim ile kredisiz araba almak sizlere sunulan çok avantajlı bir yöntemdir. Sadece alacağınız arabanın bedelinde bir borçlanma ile faiz ödemesi olmadan, eşit taksitlerle araba sahibi olabilirsiniz. Kredisiz araba almak sizleri hem peşinat yükünden hem de faiz zorunluluğundan kurtarıyor.

KREDİSİZ ARABA ALMAK

İktisatEvim kredisiz araba imkânı ile seçmiş olduğunuz sıfır ya da ikinci el arabanın sahibi olabilirsiniz.

Gerçekleştirdiğimiz indirimler ve erken teslimat avantajları, kredisiz ev alımını hiç olmadığı kadar kolay bir hale getiriyoruz. Bizi sosyal medyalar üzerinde takip ederek, peşinatsız kredisiz ev satın alım kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. İktisatEvim İnstagram sayfamızı takip ederek İktisatEvim kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Kredisiz ev almak ile ilgili merak ettiklerinizi İktisatEvim uzmanlarına sorabilirsiniz.