Kredisiz Araba Almak İstiyorum

Kredisiz Araba Almak İstiyorum

Kredisiz Araba nasıl alınır? Araba almak için borçlanmak kötü bir şey değil! Kısacası borçlandığınızda eğer mal varlığına sahip olacaksanız bu çokta kötü bir şey değil! Kredisiz Araba alacaksanız alacağınız kredi yâda faizsiz kredisiz araba seçenekleri size yardımcı olacaktır. Bu sistemler hem kısa sürede borçlarınızı kapatmanıza yardımcı olur hem de sonunda kredisiz arabaya sahip olursunuz. Kredisiz araba almaya karar verdiyseniz size önerimiz ev ekonomisine artık olduğundan daha fazla dikkat etmeniz yönündedir

Kredisiz araba alma fikri birçok insan için gerçek değildir. Özellikle nereye başvurması gerektiği bilmeyen insanlar genelde yüksek faiz oranlarıyla sunulan taşıt kredilerine başvuru yaparak araba almayı tercih ediyorlar. Tabi bunun alternatifi olarak hazırlanan özel sistemlerde bulunuyor. İktisatEvim olarak sadece araba değil aynı zamanda arsa, ev, gayrimenkul ve daha birçok şeyi oluşturulan iktisat sistemleri ile kredisiz alma imkânınız sizlere sunuluyor.

İktisatEvim ile kredi kullanmadan araba alın, ev alın veya arsa alın fark etmiyor. Tek yapmanız gereken öncelikle sunulan sistemleri öğrenmek ve bu sistemlerin ne kadar avantajlı olduğunu görerek tercih yapmak olacaktır. Bu sistemler sayesinde banka kredisiz araba alma fikri gerçeğe dönüşürken aynı zamanda peşinatsız kredisiz araba almanızda mümkün oluyor.

İktisatEvim güçlü sermaye yapısı, tüm işlemlerin sözleşmeler üzerinden ilerlemesi ve hiçbir zaman hata yapmıyor olması ile dikkat çekiyor. Ülkemizi birçok noktasındaki şubelerine giderek bizleri ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. İsteyenler müşteri hizmetleri numarasını arayarak bu konu veya farklı konular hakkında bilgi sahibi olabilirler. Her şeyin şeffaf olduğu bu sisteme dahil olan binlerce aile ev veya arabayı rahatça kredisiz sahip olabiliyorlar.

Kredisiz Araba Nasıl Alınır?

Kredisiz araba alma yolları çok farklıdır. Çok yakın akrabalarınızdan ve arkadaşlarınızdan bir süreliğine para isteyebilirsiniz. Bunun yanında kredisiz araba alma fikrini geliştirmek için birikim yapabilirsiniz. Tercih edeceğiniz modele göre bu birikim süresi çok uzun olabiliyor. İktisatEvim bunların haricinde veya nasıl araba alabilirim diye soranlara alternatif olabilecek bir sistem sunuyor.

Kredisiz araba almak isteyenlere tavsiyeler veren birçok nokta vardır. Ancak herkes için aynı tavsiyeler geçerliliğini koruyor demekte yanlış olacaktır. Çünkü bazı insanlar yüksek gelir sahibi olduğu için her yolu tercih edebilirken, bazı insanlarsa bu yöntemlerden bazıları zor oluyor. Bu noktada İktisatEvim tarafından oluşturulan iktisat sistemleri devreye giriyor. Bu tavsiyeye uyan insanlar hayatlarının en büyük fırsatına sahip olabiliyor.

Bu yollardan bir tanesini tercih ederek kredisiz sıfır araba sahibi olabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken sizlere uygun olan kredisiz araba kampanyaları arasından birisini tercih etmek olacaktır. Bu konuda geniş bilgi sahibi olmadan seçim yapmak yolunuzu karıştırmanıza ve hata yapmanıza neden olacaktır. Bunu yapmak istemiyorsanız dikkatli hareket etmeniz önemli bir detay olacaktır.

Kredi Kullanmadan Araba Alma Sistemi

Kredi kullanmadan araba alma fikri günümüzde büyük bir kesim için inanılmaz olarak kabul ediliyor. Hem uzun vade olarak ödemenizi yapacaksınız hem de bunun karşılığında faiz vermeyecek olmanız gerçek olamayacak kadar güzel bir tercih olarak duruyor. Bu şekilde araba almak istiyorum diyorsanız ülkemizi birçok noktasında bulunan şubelerimizi ziyaret ederek ilk adımı atabilirsiniz.

İktisatEvim olarak araba alma sistemleri iki farklı şekilde sunmayı tercih ediyoruz. Sıra tespitli ve bireysel olarak sunulan bu yöntemlerin içeriklerini okuduktan sonra hangisinin sizin için daha iyi bir seçim olduğunuzu anlamanız daha kolay olacaktır. Kredisiz araba sahibi yapan firmalar arasına gün geçtikçe yenileri ekleniyor.

Çünkü bu sistemler birçok insanın aynı amaç doğrultusunda bir araya gelmesini sağlıyor. Kaynağı yine insanlar oluşturuyor ama yönlendirmesi ve güvencesi şirketler tarafından veriliyor. İktisatEvim olarak bu konuda sizlere her zaman tahmin ettiğinizin ötesinde bir güvence ile yardımcı oluyor. Küçük taksitlere ödeme yaparak sıfır veya ikinci el istediğiniz arabaya sahip olmanıza imkân tanıyoruz.

Küçük Taksitlerle Araba Sahibi Olun

İktisatEvim kredisiz araba alma fikri sayesinde küçük miktarlarda taksit ödeyerek buna ulaşmanıza imkân veriliyor. Kredisiz taksitle araba almak çok basit gibi görünen bir yoldur. Özellikle bu yöntemle araba almak isteyenler için çok basittir. Tabi burada önemli olan nokta doğru seçimi yapmak olacaktır. Doğru seçim size uygun olan ödeme planına sahip olmak olacaktır. Bu tercihi yapacak olanlar için İktisatEvim olarak tüm desteğimizi sunuyoruz.

Sadece ama sadece 500 TL taksitle araba almak birçoklarının hayallerinin ötesine geçmek anlamına geliyor. Kiraların, araç kiralama bedellerinin geldiği rakamlar göz önüne alındığında bu miktarın çok uygun olduğunu söylemek çok doğru olacaktır. İktisatEvim kredisiz araba sisteminden yararlanmak isteyenler tamamen kendilerine uygun olan taksit miktarını tercih ederek bu fırsat sahip olabiliyorlar.

Küçük taksitle araba almak aracın elinize geçme süresini uzatabiliyor. Ama isterseniz taksit miktarını arttırarak daha hızlı bir şekilde araba sahibi olmanıza da yardımcı olunuyor. Bu tercihi sadece kendi ekonomik durumunuza göre yapmanıza izin veriliyor. Bu sayede ekonomik anlamda kendinizi zora sokmadan daha fazla kazanç elde etmenize imkân tanınıyor.

İktisatEvim Kredisiz Araba Alma Sistemleri

İktisatEvim oluşturmuş olduğu faizsiz toplumsal dayanışma sistemi sayesinde ev, araba, arsa veya farklı bir taşınmazı alma imkanını sizlere sunuyorlar. İhtiyacınız olanı belirledikten sonra sunulan iki adet iktisat sisteminden birisini tercih etmeniz kolay olacaktır. Tabi bunu yapabilmek için öncelikle kurallarını, şartlarını ve sizin için önemli olan noktaları bilmeniz gerekiyor. Bu konuda daha fazla bili almak isteyenler şubelerimizi ziyaret edebileceği gibi ayrıca 444 00 14 arayarak da bilgi alabilirler.

Sıra Tespitli İktisat

İktisatEvim tarafından sunulan sıra tespitli iktisat yönteminden yararlanmadan önce ev, araba veya arsa alıp almayacağınıza karar vermelisiniz. Daha sonra ne kadarlık bir araba almanızı belirlemeniz gerekiyor. 25-50 veya 100 Bin TL ve üzerinde bir araç tercihi yapabilirsiniz. Daha sonra en önemli kısım aylık ne kadar ödeyeceğinize karar vermelisiniz. Bu belirlediğiniz rakama göre sizlere 24-36 veya daha çok olan gruplara dahil edeceğiniz.

Bu kısım geçildikten sonra noter huzurunda sıra tespit çekilişi yapılacaktır. Bu çekilişte ki sıranız geldiğinde firma olarak tercih ettiğiniz arabayı sizlere teslim edeceğiniz. Ancak ödeme miktarınızda biraz yükselme yapılacaktır. Sistem sizlere istediğiniz zaman borcunuzu kapatma veya ara ödeme yapma şansı da sunmaktadır. Ayrıca ödeme güçlüğü yaşayan müşterilerin mola vermesine de imkân tanınmaktadır.

Bireysel İktisat

Çekiliş sistemi size uygun değilse tercih edeceğiniz bir diğer iktisat yöntemiyse bireysel iktisat adıyla sunulmaktadır. Öncelikle almak istediğiniz araba, ev veya arsa tercihini yapmalısınız. Daha sonra alabileceğiniz miktarı belirlemeli, ödeme planınızı yapmalısınız. Ödeme planınız 60 ay olarak belirlendiyse bu sistemde 31. ayın ödemesini yaptığınızda arabanız size teslim edilecektir. Yani bu sisteme dahil olarak arabanıza ne zaman kavuşacağınızı kendiniz belirlemiş oluyorsunuz.

Peşinat verilmesi zorunlu değildir ancak peşinat vererek veya ara ödeme yaparak borcunuzu daha hızlı bir şekilde ödeyerek erken teslim alma şansına da sahipsiniz. İki yöntemde özel olarak hazırlanan sözleşmeler ile bağlanıyor. Bu sayede hem sizler hem de İktisatEvim olarak bizler kendimizi garanti altına almış oluyoruz. Sözleşme dışında yapılacak herhangi bir duruma çözüm bulmak daha kolay oluyor.

İktisatEvim Araba Hesaplama Tablosu

İktisatEvim olarak kredisiz araba almak isteyen iktisat sahiplerine örnek hesaplama tablosunu paylaşmak istiyoruz. Hesaplama tablosu 300 BİN TL üzerinden hazırlanmıştır. Hem peşinatlı ve hem de peşinatsız olarak başvuru yapmak isteyenler inceleyebilirler.

Üyelik Bedeli

Peşinat Oranı

Taksit Başlangıç Tutarı

İktisat Bedeli

İlk Ay Ödenecek Tutar

300.000 ₺

0%

1.250 ₺

33.000 ₺

34.250 ₺

300.000 ₺

30%

1.750 ₺

30.000 ₺

121.750 ₺

 

Hangi Kurumlar Kredisiz Araba Sahibi Yapıyor?

Kredisiz araba alarak yüksek vade farkı ödememek gün geçtikçe insanların ilk tercihlerinden birisi oluyor. Bununla beraber kredisiz araba veren kurum sayısı da otomatik olarak artıyor. Tabi İktisatEvim gibi güçlü bir kurumu tercih ederek kredisiz sıfır araba alma fikrine daha sıcak bakabiliyor. Ancak sektörde ne kadar iyi kurum varsa aynı zamanda bu durumdan faydalanmak isteyen farklı düşünceye sahip kurumlarda vardır.

Kredisiz araba kampanyası ile hayalinizi kurduğunuz veya gerçekten ihtiyacınız olan arabaya rahatça sahip olmanız çok kolay olacaktır. Sadece kredisiz olması, peşinatsız olması değil aynı zamanda kefilsiz kredisiz araba alma fikrine de ulaşıyorsunuz. TC vatandaşı olan herkes bu sisteme dahil olarak ikinci el araba kredisi tercihini yapmadan o arabaya kolayca sahip olabiliyorlar. Bu konuda sizleri firma tarafından hiç zorlamadığımız gibi aynı zamanda bizlerle irtibata geçerek detaylar hakkında daha fazla bilgi alarak tercihinizi daha kolay bir şekilde yapmanız mümkün olacaktır.

Banka Kredisiz Taksitle Araba Alma

Banka kredisiz araba almak istiyorum ama tam olarak ne yapacağımı bilmiyorum diyorsanız çok doğru bir noktadasınız demek doğru olacaktır. Banka kredisiz taksitle araba almak genelde çok farklı yollarla yapılıyor. Ama bu durumu doğru şekilde tercih etmezseniz bankalardan daha kötü bir yapıya girmek zorunda kalıyorsunuz. İktisatEvim tercihini yapanlarsa en uygun şekilde ve tarzda araba almayı başarıyorlar.

Peşinatsız banka kredisiz araba alarak sadece aylık taksiti ödeyerek istediğiniz arabaya sahip olmanız mümkün olunuyor. Hayalperest bir fikir gibi duruyor olsa da kredisiz taksitle araba alma gerçeğe dönüştürmek isteyenler için burası en ideal nokta olarak hizmet veriyor. Güçlü öz sermaye yapımız sayesinde tüm başvuru sahiplerini hayal kırıklığına uğratmadan uzun yıllardır bu hizmeti sunmayı başarıyoruz.

Kefilsiz Kredisiz Araç Sahibi Olun

İktisatEvim üzerinden araba almanın yolu bulunuyor. Tabi tercih edenler için burada sunulan sistemler üzerinden araba almak çok basit bir yöntemdir. Ama bunu doğru şekilde yapmak gerekiyor. Bir banka ile irtibata geçen insanlar vade farkı ödemelerine rağmen genelde kefilsiz buna ulaşmaları çok mümkün olmuyorlar. Kefilsiz ve kredisiz araba almak için doğru yapıda yer almanız büyük önem taşımaktadır.

İktisatEvim araba sahibi yapıyor derken amacımız hayallerinizle oynamak değildir. Doğru yolu tercih eden, doğru ödeme planı yapan herkesi rahatça araba sahibi olma şansını sunuyoruz. Bunu iki farklı yoldan birisini tercih edenlere sunuyoruz. Yapılan tüm anlaşmalar sayesinde hem sisteme dahil olanlar güvence altına alınırken aynı zamanda sistemde güvence altına alınmış olunuyor.

Kredisiz Ev Almak

İkisatEvim araba alma fikrinin yanında kredisiz ev almak isteyenlerin de doğru tercihi olarak bulunuyor. Bizlerle iletişime geçerek konu hakkında daha fazla bilgi aldığınızda neden bunu tercih etmeniz gerektiğini daha ini anlayacaksınız. Kredisiz ev, taksit ödeyerek, peşinat ödemeden veya ara ödeme yapmadan ev sahibi olmak birçok ailenin temel ihtiyacı olan eve daha kolay ulaşmasına imkân tanıyacaktır.

KREDİSİZ EV ALMAK

 

İktisatEvim ile kredisiz ev almak için sağlamanız gereken bazı şartlar var. Bu genelde ülkemizde yaşayan 18 yaşından büyük olan TC vatandaşlarının hepsinin sağladığı bir şarttır. Bundan sonrasını kendi gelir miktarınıza göre yapacağınız tercihlerle göre belirlemeniz gerekecektir.

Gerçekleştirdiğimiz indirimler ve erken teslimat avantajları, kredisiz ev alımını hiç olmadığı kadar kolay bir hale getiriyoruz. Bizi sosyal medyalar üzerinde takip ederek, peşinatsız kredisiz ev satın alım kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. İktisatEvim İnstagram sayfamızı takip ederek İktisatEvim kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Kredisiz ev almak ile ilgili merak ettiklerinizi İktisatEvim uzmanlarına sorabilirsiniz.