Kredi Çekmeden Faizsiz Ev Kredisi Alma İmkanı

Kredi Çekmeden Faizsiz Ev Kredisi Alma İmkanı

Kredi çekmeden ev almak için günümüzde birçok tasarruf şirketi birbirinden avantajlı yöntemler sunuyor.  Bu içerikte hem almaya karar verdiğinizde evinizi kolay seçmenin yollarını hem de kredi çekmeden fazisiz ev kredisi alma imkanları ile ilgili detaylara yer vereceğiz. 

Kredi çekmeden faizsiz ev kredisi alma imkanı istiyorsanız , öncelikle almak istediğiniz evi sçerek fiyatını belirlemeniz ve ardından aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirlemeniz gerekiyor. 

Bir ev almaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken noktalar

Bir ev satın almak heyecan vericidir. Ama dürüst olalım. Ayrıca, korkutucu şekilde streslidir.  Evraklar, onaylar çemberi sizi yolunuza devam ederken kaygılı bir ruh haline sokabilir.  Daha az sancılı bir süreç istiyorsanız yazımıza bir göz atın.

Öncelikle bir ev seçerken en dikkat edilmesi gereken konu çatıdır. Faizsiz ev avantajı ile sağladığınız tasarrufu  sonrasında fark etmediğiniz çatı problemi ile kaybetmemek için; satın almak istediğiniz evin çatısını kontrol edin. Daha yeni bir çatı ise, daha düşük bir ev sahibi sigorta oranı anlamına gelebilir.Benzer şekilde, özellikle sağlam bir malzemeden yapılmış bir çatı, rüzgara ve doluya karşı savunmak için daha donanımlıdır Yani “çatı” listenizde bir ev alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bir numaralı olmalıdır.

Lüks dekor yada yeni boyanmış duvarlardan ziyade; elektrik, doğalgaz ve su tesisatına odaklanın. Isıtma ve soğutma sistemlerini kontrol edin.  Kanazilasyon kokusu var mı?  Yani aslında her ışığı,musluğu,pencereyi, sifonu, gideri kontrol edin.  Bunun için kendinize vakit ayırın.  Özellikle temelin sağlam olduğuna emin olun.  Eve karar verdiyseniz ve aylık ne kadar kira yatıracağınıza da eminseniz. Şimdi size kredi faizsiz nasıl ev sahibi olabileceğinize dair bilgileri aktaracağız.

Kredi Çekmeden Faizsiz Ev Kredisi Almak Mümkün Mü?

Evet, mümkün! 30 yılı aşkın süredir hizmet veren sistemler de faizsiz ve küçük taksitler ile ödeme yaparak ev yada araba sahibi olabilirsiniz.  Kredi faizleri göz önüne alındığında banka kredisi ile ev alarak evin ederinden fazla bir para ödersiniz.  Ancak faizsiz ev kredi seçeneğinde çok düşük meblağda çalışma bedeli ödeyerek küçük taksitlerle ev sahibi olmak mümkündür.

Devlet güvencesinde olan faizsiz tasarruf şirketleri birçok avantaj sağlamaktadır. Neler mi? Faizsiz tasarruf şirket sistemlerinde; ara ödeme yada peşinat ödeme zorunluluğunuz yoktur.  Küçük taksitlerle ev sahibi olunabilir.  Taksit tutarınızı  siz belirlersiniz.  Dilerseniz noter huzurunda yapılan çekilişli sistemleri dilerseniz size uygun farklı sistemleri değerlendirebilirsiniz.

Yapacağınız bireysel tasarruf planı sizi evinize en hızlı şekilde ulaştıracaktır. Türkiye’nin dört biryanında yer alan şubeler ile güvenilirliğini destekleyen faizsiz ev kredisi veren tasarruf şirketleri  sizlere Türkiye’nin her hangi  bir yerinden faizsiz ev alma alternatifi sunuyor.

Ayrıca çeşitli dönemlerde yapılan kampanyalar ile erken ev teslimat avantajlarından da faydalanmanızı sağlıyor.