Konya’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Konya’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Konya’da ev sahibi olabilmek, İktisatEvim ile oldukça kolay olmaktadır. Bünyemize katılmak isteyen bireyler; kendilerini aydan aya kira ödüyormuş gibi düşünerek, istedikleri evi alabilmektedirler. Üstelik aylık ödemek istedikleri tutarı, kaç taksit ödeyeceklerini, satın almak istedikleri evi kendileri belirleyebilmektedirler.

Konya’da Nasıl Ev Alabilirim?

Konya’da ev alabilmek için banka kredisi veya peşin para ile ev alma seçenekleri bulunmaktadır. Ancak bunun için bireylerin birikmiş paraya veya belirli bir peşinat tutarına sahip olmaları gerekmektedir. Birikmiş parası olmayan veya parasının tamamını ev almak için harcamak istemeyenler için ise; İktisatEvim farklı bir seçenek sunmaktadır. Her ay kira öder gibi cüzi miktarda taksit ödemesi yaparak, Konya’da ev sahibi olma imkanı sağlamaktadır.

İktisatEvim Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

İktisatEvim; sıra tespitli, vade ortası ve esnek ödemeli olmak üzere üç farklı iktisat sistemi ile ev sahibi yapabilmektedir. Ev almak isteyen bireyler; İktisatEvim’i ziyaret ederek, kırmızı koltuklarımızda evlerindeymiş gibi rahat bir şekilde otururken kendilerine en uygun olan iktisat sistemini seçmektedirler. Ardından isterlerse geleneksel altın gününe benzeyen bir sistem ile veya aydan aya kendi belirleyecekleri vadede taksit ödeyerek ev alabilmektedirler.

İktisatEvim olarak üyelerimize sahip olmak istedikleri evi teslim edeceğimiz zaman dilimi, ödemelerine ve dahil oldukları iktisat sistemine göre değişiklik göstermektedir. Sıra tespitli iktisat sisteminde; noter huzurunda sisteme dahil olan üyelerimiz için sıra belirlenmektedir. Kendilerine çıkan sıra numarasına göre ilgili ayda evlerini teslim alabilmektedirler. Vade ortası iktisat sisteminde ise; taksit tutarlarının yarısının ödemesi yapıldıktan sonraki ay evleri teslim edilmektedir. Esnek ödemeli iktisatta ise; üyelerimiz ödemelerini bitirdiklerinde evleri teslim edilmektedir. Daha erken bir süreçte evlerini almak istemeleri durumunda ise; ara ödeme veya peşinat ödemesi yapmaları gerekmektedir.

İktisatEvim Kefil ve Peşinat Talep Eder Mi?

İktisatEvim olarak karşılıklı güveni önemsediğimiz için üyelerimizden ekstra bir kefil beklentimiz bulunmamaktadır. Yapılan sözleşmeye bağlı kalacaklarına inandığımız için üyelerimizi kefilimiz olarak görmekteyiz. Ödeme planlarını ise kendileri oluşturdukları ve ödeyebilecekleri şekilde düzenlemeler yaptıkları için taksit ödemelerinin devamlılığını sağlayabilmekteyiz. Ödemeleri çok kere aksatmaları durumunda ise; kefil talep etme hakkımızı saklı tutmaktayız.

İktisat sistemlerimizin hiçbirinde üyelerimizi peşinat ödemeye zorlamamaktayız. Peşinat ödemeden de evlerini teslim alabilmeleri mümkün olmaktadır. Sadece evlerini daha erken teslim almak istemeleri durumunda, isteğe bağlı olarak peşinat ödemesi yapabilmektedirler.

İktisatEvim Neden Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olunmasını Sağlar?

İktisatEvim olarak Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi’ni uygulamaktayız. Bu sistemi hem Türkiye’de hem de daha geniş kitlelere uygulanır hale getirmeyi amaçlamaktayız. Ülke ekonomisine canlılık kazandırmanın yanı sıra, en güvenilir şekilde bireylerin kira öder gibi ev sahibi olmasını sağlamaktayız. Kredi çekmeye gerek kalmadan, yüklü miktarda faiz ödemeden, bütün gelir gruplarının ev veya araba sahibi olabilmesi için iktisat sistemleri geliştirmekteyiz.