Konut Kredisi

Konut Kredisi

Konut kredisi sayesine hayali kurulan eve bir adım daha yaklaşılabile durumu gerçekleşir. Satın alınmak istenen ev için konut kredisi bir çözüm yolu sunulan yöntem olarak görmek yanlış olmaz. Bireyler ise konut kredisi olanağından yararlanmaya karar verdikten sonra hangi firmadan nereden yararlanabilirim diyerek düşünmeye başlarlar. Bu düşünüşlerinin içerisinde elbette güven duygusu önemli bir yer tutar. İktisatEvim ise konut kredisi içeriğinde sizi güveninizi dört dörtlük karşılayacak bir firmadır. 

İnsanalar geleceklerini garanti altına almak isterler. İstedikleri bu garanti altına alışı ise ev satın alarak gerçekleştirebiliyorlar. Bu gerçekleştirmede ise ev fiyatının yüksek oluşu bazı vatandaşları düşündürüyorken kredi için uygun durumların araştırılmasına yönlenmiş oluyorlar.

Neden Konut Kredisi Alınır?

Bir evin fiyat bedeli yüksek fiyatalar içermesi ve bu ev fiyatlarının yıllar içinde yükselişi yapılabilecek birikimin de her yıl artması gerektiği ortadadır. İleriki yaşlarda bu birikimin oluşabileceğine inanmak hayatın getirilerini hesaba katmadan yaşamak demektir. Bunun yerine genç yaşta alınan konut sayesinde ileriki yaşta alırım dediğiniz eve sahip olmuş olup hem de bu süreçte evinizi almış olursunuz. Kabul edilesi bir gerçektir ki gelirler kira bedeli ile hepsi gider olarak hesaplanıyor. Bu süreçte barınma ihtiyacımızın karşılanması için ödenen kira bedeli ise düşük fiyatları da içermiyor. Bunun yerine kredi alarak bu krediyi ise kira öder gibi kendi evinizde oturmak daha mantıklı bir hamledir. Bu mantıklı hamle için akıllarda soru işaretlerinin de gidereceği Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi toplumdaki bireylerin ekonomik kalkınmasını amaçlar.

Kredide Faizsiz Sistem

Konut kredilerin günümüz ekonomik dünyasında avantajlı olduğu bir gerçektir. İlerisi için olumu yatırımlar kazanmayı sağlayabilecek konut kredisi soru işaretlerini barındıran bir meselesi de faiz sistemidir. Dini konuda hassasiyetleri olan veya faiz oranlarının yüksek oluşundan kaynaklı olarak çok istenilmeyen bir konu olarak gözükse de İktisatEvim tüm endişeleri geride bıraktırıyor. Çünkü faizsiz konut kredisi sayesinde faize bulaşmadan evinize kavuşursunuz. Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi sayesinde çözüm amaçlanan siste sayesinde toplumdaki bireylerin refaha kavuşması ve ev sahibi olması amaçlanır. Güven konusunda kendini kanıtlamış olup 300 binden fazla aileye kredi imkanları sayesinde ev sahibi olmaları sağlanmıştır.  ‘Gayrimenkul Teminatı’ olarak adlandırılan güven politikası sayesinde dilenen evin konut kredisi sıkıntısız ulaşım gerçekleşir.

Kiradan Kurtulmak İsteyenlerin Çözümü

Barınma ihtiyacını karşılamak amacıyla oturduğumuz evler bizim olmadığı müddetçe kira bedelini öderiz Ödediğimiz kira ise giderlerimizin en büyüğü olma özeliğine de sahiptir. Bu yüksek fiyatların her ay ödenmesi ev sahibi olma isteğini tetiklediği gibi sürekli kira masrafını elden çıkması boşa gide masraf olarak görülür. Bunun yerine bu harcamaların daha olumluya götürebilecek yöntemle İktisatEvim'le kira bedelinizi ev sahibi olmak için harcarsınız. Kira öder gibi konut kredisi ödeyerek oturduğunuz evin ödemesi asında sizi kendi evinizi aldığınızın ödemesi olur. Bu sayede elinizden yine çıkan kira fiyatı bu sefer sizin için yatırım amaçlı bir fiyata dönüşmesi söz konusu olur Kendi evinizde oturduğunuz süre içerisinde ödenen fiyat ise yıllar içinde piyasanın da değişmesi dolayısıyla mantıklı bir hamle olarak görmek yanlış olmayacaktır.

Taksitle Ev Alabilmek Mümkün

Yüksek fiyatları bir anda karşılamayacağını düşünenler konut kredisine başvuruyorlar. Alacakları evi isterlerse oturum isterlerse yatırım amaçlı düşünenler bu ev masrafını kredi sayesinde karşılarken taksitle geri ödeme imkanı bulabiliyorlar. Taksitle ev kredisi sayesinde ellerindeki bütçeni belirlemesi koşulu sayesinde zorluk yaşamadan hayallerindeki eve kavuşabiliyorlar. Türkiye şartlarına uygun ve düşük giderlerle eve sahip olmak çünkü geleceğiniz için önemli yatırımlardır. Bu yatırımları çok daha düşük bütçelerle sağalabilirsiniz. Ekonomide canlılığın da oluşması piyasa ev kazanan sizler için olumu adım olarak görülür.

İktisatEvim Konut Kredisi

Ulusal ve uluslararası ticari normlar çerçevesinde konut sahibi olmayı amaçlayan kuruluş faiz sistemine bulaşmadan evinize kavuşturuyor. Ülke ekonomisini canlandıran sistemi sayesinde yeni ve yenilikçi çözüm alternatifleri geliştiriyor. Tüm gelir gruplarının faydalanabildiği sistem sayesine vadesi sizin belirleneceğiniz sürede yine sizin belirlediğiniz bütçelerle taksitle geri ödemeleri gerçekleştirirsiniz. Kırmızı koltuk olarak adlandırdığı müşteri memnuniyetini sağlama çalışmasında müşteriler ihtiyaçlarınızın güven içinde söylemenizi ve bu ihtiyaçların giderilmesini sağlayan sistemlerdir.