Konut Kredi Hesaplama ile Uğraşmayın 1000 TL’ye Ev Sahibi Olun!

Konut Kredi Hesaplama ile Uğraşmayın 1000 TL’ye Ev Sahibi Olun!

Kendi bütçenize göre aylık taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz. Faizsiz toplumsal dayanışma platformu üzerinden sunulan birçok fırsatla birlikte ister konut kredisi alın, isterseniz konut kredisi kullanmadan peşinatsız bir şekilde ev sahibi olun. Konut kredisi hesaplama işleminden sonra konut kredisi alabilir ve ev sahibi olabilirsiniz. Ancak kira öder gibi ev alma seçeneklerinde konut kredisine ihtiyacınız kalmayacaktır.

Konut Kredisi Nasıl Hesaplanır?

Konut kredisi almak için kredi notunuzun incelenmesi gerekmektedir. Bu alanda özellikle kamu bankaları, borçlarınızı ne sıklıkla ödediğinizi aynı zamanda aylık geliriniz üzerinden ne kadar taksit ödeyebileceğinizi hesaplamaktadır. Kredi çekebilmek için kredi kartı borçlarınız ve ödeme sıklığınız üzerinden hesaplamalar yapılacaktır. Aynı zamanda 100 bin liralık bir kredinin 120 ay vade üzerinden verilmesi ile aylık ödeme seçenekleri ve güvencesine de bakılır. Bunun için kamu bankası üzerinden kredi notunuzu öğrenerek konut ve taşıt kredisi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kredi başvurusu için kamu bankasına gitmeden önce taksitle ev alma ve araba alma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Faizsiz Ev Alma Fırsatları

Konut alabilmek için krediye başvuru yapmak her ne kadar kolay bir yöntem gibi görünse de, aslında yüksek faiz oranlarıyla uzun yıllar altından kalkamayacağınız bir yük olabilmektedir. Bunun için toplumsal dayanışma alanında taksitle ev alma seçenekleri sunularak, kısa zamanda ev sahibi olabileceğiniz taksitli ödeme modelleri sunulur.

Esnek ödeme ve sıra tespitli iktisat aynı zamanda bireysel iktisat alanında adayların, ev sahibi olurken kendi aylık gelirlerine göre taksit imkanlarından yararlanmaları sağlanmaktadır. Ev, ya da dükkan gibi ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bir iktisat modeli olarak, üyelerin istedikleri yerden ev alma şansı elde etmesi sağlanmaktadır.

Peşinatsız Ve Konut Kredisiz

Konut kredisi almadan ve peşinat ödemeye zorunlu olmadan bireysel ve sıra tespitli iktisat alanında 1000 TL ile gerçekten ev sahibi olabilirsiniz. Herkesin ev sahibi olması için toplumsal dayanışma alanında sunulmuş olan bir sistem olarak, Türkiye’nin belirli bölgelerinde verilecek evler sıfır ve ikinci el olmak üzere sizin dilediğiniz şekilde belirlenmektedir.

Teslimatın noter huzurunda yapıldığı, güvenli ve özel bir süreci takip eden ödeme planında kendinizi zorlamadan ve tasarruf etmeden kısa zamanda hayallerinizdeki eve kavuşmanızı sağlayacak kampanyalar sunulmaktadır.

İktisatEvim’de 1000 TL’ye Ev Kampanyası!

İktisatEvim, özel ödeme planları ve taksitli seçeneklerle ev sahibi olma hayali kuranlar için taksitleri aylık gelirinize göre bölmektedir. Bu sayede hem ev sahibi olabilir, hem de kira öder gibi kendi evinizde yaşama fırsatı elde edebilirsiniz. Ev almak gün geçtikçe zorlaşıyorsa bu sizi umutsuzluğa sürüklemesin. Toplumsal dayanışma platformunda, faizsiz, peşinatsız ve ek masrafsız seçeneklerle kısa zamanda hayallerinizdeki eve taşınabilir, ailenizle sıcak yuvanızda ömür boyu mutlu yaşayabilirsiniz.