Kiradan Kurtulmak İçin İktisatEvim’e Gelin

Kiradan Kurtulmak İçin İktisatEvim’e Gelin

Bir ev satın almaya karar verdiyseniz zaman ve tasarruf konusunda şimdiden önlemler almalısınız.  Ev satın almaya karar verdiyseniz size birkaç tüyo vererek işlemlere başlayacağız.  Öncelikle kaç kişilik bir aileye sahipsiniz. Satın alacağınız ev tüm ev sakinlerine hitap edilecek şekilde yapılandırılmalıdır.  

Ev almaya karar verdiyseniz artık kiradan kurtulmaya yâda ikinci evi satın alarak yatırım yapmaya karar vermiş olduğunuzu anlıyoruz.  Aileniz ile görüştükten sonra ihtiyacınız olan evin şartlarına karar verin ve mümkünse not alın.  Araştırmanıza erken başlayın.  Sonrası için Kiradan Kurtulmak İçin İktisatEvim’e Gelin! 

Ev almaya Karar Verdiyseniz şimdi banka kredi faizleri altında ezilmeden faizsiz tasarruf şirketlerinden İktisatEvim avantajlarından faydalanabilirsiniz.  

Kiradan Kurtulmak İçin İktisatEvim İle Ev Alma Taktikleri 

İktisatEvim, Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi nasıl çalışır? İktisatEvim Birlikten Kuvvet Doğar sloganı ile gayrimenkul teminatı ile yatırımınızı güvence altına almaktadır.  

Her Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı başvuru yaparak faizsiz ve peşinatsız ev satın alma çözümlerini şubelerindeki kırmızı koltuklarda sunuyor.   

Herkesin ekonomik koşulları farklıdır. Bu yaşadığı şehirden mesleğine, yaşından çevresel faktörlere değişkenlik gösterir.  Ancak İktisatEvim’de her gelir tipine uygun ödeme seçenekleri bulunmaktadır.  

Ödeme sırasında sıkıntı yaşamamanız için alacağınız eve ve ödeme taksit tutarına karar verdiğinizde size en uygun ödeme seçeneklerini ve İktisatEvim Ödeme Yöntemlerini size sunacaktır.  

Sistemi diğer tasarruf şirketlerinden ayıran birçok fark vardır; Örneğin, İktisatEvim’de avantajlarınızdan biride kefilsiz sisteme dâhil olabilmenizdir.  Eğer ayrılmak isterseniz taksit bedelleri size iade edilir.  İktisatEvim’e ilk girişte ödediğiniz katılım payı tutarı ise, masraflar düşüldükten sonra tarafınıza ödenir. 

Ancak elbette ödeme güçlüğü çekiyorsanız İktisatEvim danışmanınız hayallerinizden vazgeçmeyeceğiniz. Çözümleri size sunar. İktisatEvim’i tercih ettiğinizde; faizsiz, kefilsiz, dilerseniz peşinatsız ve küçük taksitle ile ev sahibi olun.  

İktisatEvim sadece ev sahibi olmanıza destek vermez ayrıca dilerseniz;  araba almak için, öz sermayenizi arttırmak için, girişim hedeflerinizi genişletmek için, cep telefonundan iş makinesine satın almak için kullanabileceğiniz faizsiz toplumsal dayanışma sistemidir.  Ayrıca hazır bir ev alabilir yâda arasa satın alabilir ve üzerine evde inşa edebilirsiniz.  Üstelik ev peşinatı ödemeden bu kadar kolay! 

Şeffaf bir yönetim şekli belirleyen İktisatEvim dürüstlük, bilgi ve güvenirlik ilkeleri ile sektörde yerini sağlamlaştırmaya devam etmektedir.