İstanbul’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

İstanbul’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

İstanbul’da ev sahibi olmak isteyen bireylerin, İktisatEvim olarak üyelerimize kapısını araladığımız çözümler dünyasına göz atmalarını tavsiye etmekteyiz. Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi’miz ile üyelerimize İstanbul’da almak istedikleri evi, onlara uygun şartlarla alma fırsatını sunmaktayız. Üstelik bu süreci karşılıklı güven içerisinde, ev ortamı sıcaklığında, iktisat koltuklarımızda gerçekleştirmek için üyelerimizi ve üyemiz olmak isteyenleri İktisatEvim’e davet etmekteyiz.

İstanbul’da Nasıl Ev Alabilirim?

Günümüz şartlarında İstanbul sınırları içerisinde ev sahibi olmak için hangi yöntem kullanılır ise kullanılsın, yüklü miktarda bir para veya peşinata ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak İktisatEvim, her bütçeden bireyin ev sahibi olabilmesi adına bir iktisat sistemi kurmuştur. İktisatEvim çatısı altındaki kırmızı koltuklarda üyelerimiz iktisat sistemlerimiz hakkında bilgi edinerek, şartlarına uyan bir sisteme dahil olabilmektedirler. Sistemin şartlarına bağlı olarak noter huzurundaki sıralarının denk geldiği ay içerisinde veya taksit ödemelerinin yarısını tamamladıktan sonra istedikleri eve sahip olabilmektedirler.

İktisatEvim Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

İktisatEvim; ev, araba, iş yeri ve arsa almak isteyenleri iktisat sistemlerine dahil ederek ev sahibi yapmaktadır. Kefile, peşinata veya ara ödemeye ihtiyaç duymadan ev sahibi olabilmek mümkündür. Bu zamana kadar 300.000 ailenin İktisatEvim’in Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi aracılığı ile ev sahibi olduğu göz önüne alındığında; oldukça tecrübeli ve profesyonel yöneticiler ile güven vermektedir.

İktisat sisteminin çalışma prensibine bakıldığında; 3 farklı sistem bulunmaktadır ve bu sistemlerden sıra tespitli olan sistem, altın gününü andıran bir işleyişe sahiptir. Vade ortası ve esnek ödemeli iktisat sistemlerinde ise; sisteme dahil olmak isteyen diğer üyelerimize gerek kalmadan, üyelerimiz kendi ödeme şartlarını belirleyerek ev sahibi olabilmektedirler. İsterlerse belirli bir vadede, kendi belirledikleri taksit tutarını her ay ödeyebilecekleri gibi; esnek bir ödeme planı ile her ay değişken tutarlar ile taksit ödeyebilmektedirler.

İktisatEvim’in İktisat Sisteminden Ayrılmak Mümkün Mü?

İktisatEvim; bütün üyelerine en uygun şartlarda ev alabilme imkanı sunduğu için sisteme girdikten sonra ayrılma düşüncesi olan bireyler ile pek karşılaşılmamaktadır. Ancak yine de üyelerimizin durumları elvermediği takdirde ödemelere ara verebilecekleri gibi sistemden de ayrılabilmektedirler. Ayrılma kararlarını verene kadar ödedikleri taksitlerin iadesini alabilmektedirler. Ayrıca sisteme girişte ödenen katılım payı tutarı da iade edilen tutara dahildir. Sadece bu tutardan masraflar düşürülmektedir.

Sadece Ev Sahibi Olmak İsteyenler Mi İktisatEvim İle İletişime Geçer?

İktisatEvim aracılığı ile gayrimenkulün yanı sıra araba da alabilmek mümkündür. Ayrıca öz sermayesini arttırmak isteyen girişimcilerin iş yerlerine, fabrikalarına veya atölyelerine sertifikalı ürün almak için de İktisatEvim ile iletişime geçmesi yeterlidir. Faiz uygulamasından uzak ve günümüzde Türkiye şartlarına göre değerlendirildiğinde oldukça uygun tutarlarda ödeme imkanı sunduğu için yatırım yapmak isteyenlerin de tercihi haline gelmektedir. Üyelerimiz yatırım amaçlı ev veya arsa almayı düşündüklerinde de ellerindeki parayı karlı bir şekilde değerlendirmek için İktisatEvim’in uygun şartlarından yararlanabilmektedirler.