İstanbul’ da Kredisiz Taksitle Ev Alma Fırsatı!

İstanbul’ da Kredisiz Taksitle Ev Alma Fırsatı!

Artan ev fiyatları ve kira ödemeleri nedeniyle artık ev sahibi olamayacağınızı düşünüyorsanız İstanbul’da kredisiz taksitle ev alma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Son dönemde konut kredisi almadan anında teslim alabileceğiniz evinizi sırf siz mutlu olun diye taksit doldurmadan da teslim etme imkanları sağlamaya başladık.

İstanbul’da Nasıl Ev Sahibi Olurum?

Türkiye’nin en pahalı illerinden biri olan İstanbul, artan konut kredisi faizleriyle de daha fazla ödeme sıkıntısı yaşanmasına neden oldu. İstanbul’da ev sahibi olmak isteyenlere özel sunulan taksitle ödeme planlarında, sıra tespitli ödeme ve bireysel iktisat seçenekleri kullanılıyor. Bu sayede İstanbul’da kira öder gibi ev sahibi olma imkanınız artarken aynı zamanda bütçeniz sarsılmadan, tasarruf etmeden ve hatta peşinat ödemeden ev sahibi olabiliyorsunuz. İstanbul’da kredisiz ev alma planları yapanlar için uygulanmakta olan İktisat sisteminde, kendi bütçenizi finansal destekçinizle paylaşıyor ve size özel bir ödeme planıyla ödemelerinizi yapabiliyorsunuz.

İstanbul’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun!

Konut kredisi çekmeden ve faiz oranlarına takılı kalmadan, kredisiz taksitle ev alma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bunun için kişiye özel ödeme planları sunmakta olan İktisat evim, son zamanlarda sıra tespiti ve kişiye özel ödeme planlarıyla birçok kiracının ev sahibi olmasını sağladı.

Sıra tespiti ile size özel seçenekler sunulurken, sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin birçok yerinde de ev sahibi olma seçenekleri sunuluyor. Özel kampanyalarla dar ve orta gelirli ailelere özel açılmış olan İktisat sisteminde, hizmet bedeli, dosya masrafı ve faizsiz ev alma imkanları sunuluyor. Evinizi taksitle alarak, anında yerleşme ve kısa zamanda konforlu bir hayat sürmeye başlayabilirsiniz. Kira öder gibi ev alma fırsatları için https://www.iktisatevim.com.tr/ adresi üzerinden başvuru işlemleri yapabilirsiniz.

Kişiye Özel Ödeme Modeli

Kira ödeme sistemiyle ev sahibi olabileceğiniz hiç aklınıza gelmiş miydi? Size sunulan seçeneklerden biri taksitle ev alma imkanı sunarken, İstanbul’da geçiminize de katkı sağlayacaktır. Kişiye özel ödeme modeli, almak istediğiniz ev bedeline ve aylık ödeme bütçenize göre ayarlanmaktadır. Bu sayede elinize geçen paranın bir miktarıyla kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

İstanbul’da Konut Kredisiz Ev Alma Fırsatları

Konut kredisinde artan faiz oranlarıyla boğuşmadan aynı zamanda vade farkı, gecikme faizi bunlarla birlikte ek dosya masraflarını da ödemek zorunda kalmadan ev sahibi olabilirsiniz. Kısa zamanda alacağınız eviniz, size özel ödemelerle sunulacak ve peşinat ödemenize gerek kalmayacaktır.

İstanbul’da İktisatEvim Kampanyası

İktisatEvim İstanbul’da ev sahibi olmak isteyenler için yeni kampanyalara devam ediyor. Hizmet bedeli olmadan, paranızın güvenli bir şekilde kaldığı ve geleceğe yatırım yapmanızı sağlayacak yeni seçenekler de sunuluyor. Özel ödeme planında bütçenize göre ev sahibi olabilir, İstanbul’da konforlu ve sıfır evleri inceleyerek başvurunuzu https://www.iktisatevim.com.tr/ adresi üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.