İktisatEvim Yöntemi İle 2020’de Sizde Ev Sahibi Olun!

İktisatEvim Yöntemi İle 2020’de Sizde Ev Sahibi Olun!

2020 yılında ev ve araba alma oranları faizler ve peşinat seçenekleri nedeniye düşüşe geçmiş, faizsiz toplum dayanışmasıyla birlikte İktisatEvim, birçok ailenin ev ve araba sahibi olmasını sağlamıştır. Birikim ve tasarruflarınızla evinizin tapusunu hemen alabileceğiniz gibi uygun ödeme seçenekleriyle de kısa zamanda taksitle ev sahibi olabilirsiniz.

İktisatEvim Kampanyaları!

İktisatEvim kampanyalarıyla kısa zamanda ev sahibi olabileceğiniz gibi uygun ödeme seçenekleriyle de bütçeniz hiç sarsılmadan geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Son dönemde ev ve araba kredi faizlerinin oranlarından korkuyor, özellikle temel ihtiyaçlarınızla bir an önce konforlu bir hayata geçmek istiyorsanız, güvenilir bir şekilde ev sahibi olma seçenekleri sunuluyor.

Faizsiz ev alma seçeneklerinden yararlanmanız için öncelikle, esnek ödeme, kişiselleştirilmiş ödeme ve kurasız iktisat seçeneklerinden yararlanabilir, 50 bin ile 400 bine kadar ödeme planı hazırlıkları yaparak, hayallerinizi kısa zamanda gerçekleştirecek yeni kampanyaları takip edebilirsiniz. Herkesin evinin ve arabasının olabileceği muhteşem seçeneklerle anında hayallerinize kavuşarak, kısa dönemde ev sahibi olabilirsiniz.

Esnek Ödeme İktisat Modeli

Ara ödemesini esnek ödeme seçeneği ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Taksitle ev alma seçeneklerini değerlendirirken son dönemin en iyi kampanyalarından biri olan esnek ödeme işlemi, peşinatsız ve masrafsız bir şekilde sizlere sunulmakta, kısa zamanda ev sahibi olmanız için bütün kolaylıklar sağlanmaktadır. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte mutlu bir gelecek için taksit tutarını siz belirleyin ve her ay belirli aralıklarla zorlanmadan ödeyebileceğiniz seçenekler sunalım. Ara ödemesiz, peşinatsız seçeneklerden biri olan esnek ödeme sistemi, eğer isterseniz, ara ödeme ve peşinat seçeneğinden yararlanarak taksit ayının azalmasını sağlayabileceğiniz şekilde de düzenlenebilmektedir. Siz mutlu olun diye ödemeleriniz de sizin kontrolünüzde olacaktır.

Kurasız İktisat Modeli

Ödeme planını kendinize göre seçebileceğiniz bütün ödeme sistemlerinde, kurasız iktisat modelinde, ev  almak istiyorsanız kuraya ihtiyaç duymadan başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Size özel ödeme planı çıkartacak olan İktisatEvim, güçlük çekmeden kısa dönemde ödemelerinizi yaparak, kurasız ve peşinatsız bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Faizsiz Konut Seçenekleri

50 binden 400 bine kadar alabileceğiniz faizsiz ev sisteminde, taksit düzenlemelerini kendiniz seçer ve kısa zamanda evinizin tapusunu alabilirsiniz. Faizsiz ve peşinatsız ev sahibi olmanız için uygun ödeme koşullarıyla, Türkiye’nin her yerinde ev alabileceğiniz şekilde düzenlemeler yapılmış, sıfır ve ikinci el seçenekleriyle anında evinize kavuşabilirsiniz.

İktisatEvim Yöntemi Nedir?

İktisatEvim yöntemi nedir, kendi bütçenize göre ödeme planı hazırlayarak, ev, araba,ve iş yeri sahibi olmanızı sağlayacaktır. Faizsiz toplumsal dayanışma başlığı altında, Türkiye’nin dört bir yanında herkesin hayallerini gerçekleştirmesini ve temel ihtiyaçlarını karşılaması sağlanmaktadır. Peşinat ödemeden, taksitle ev ve araba alma seçeneklerinden yararlanmak için başvuru işlemlerinizi anında yapabilirsiniz.