İktisatEvim Nasıl Çalışır?

İktisatEvim Nasıl Çalışır?

Birinin evini ziyaret ederken, ister yakın bir aile üyesi, bir arkadaş ya da bir meslektaş olun, zarif bir konuk olmak önemlidir. Görgü kurallarınız, hoş bir konaklama veya felaket bir konaklama arasındaki tüm farkı yaratabilir. Kalışınızın hem kendiniz hem de ev sahipleriniz için eğlenceli olmasını sağlamak için kibar olmak gerekir.  

Ancak misafir davet edebilmek için öncelikle bir ev sahibi olmak gerekir. Evinizi kendinize göre düzenlerken bir şeyi gözden kaçırmayın. Satın almak istediğiniz evi kendi satış fiyatı ile mi?  Yoksa yüksek faizler ile mi satın alacaksınız?  

İktisatEvim size faizsiz ev sahibi olma avantajı sunar.  Faizsiz sistem ile daire sahibi olmak isteyen kişi veya kurumlar istedikleri özelliklerde daire sahip olabilirler.  Sistem kolay işler, almak istediğiniz eve karar verdikten sonra evin fiyatını bilmeniz gerekir. Sonrasında her ay ne kadar tasarruf edebileceğinizi belirlediyseniz İktisatEvim danışmanı size en uygun avantajı sunacaktır.  

İktisatEvim sistemi oldukça kolaydır.  Peşinatsız, vade farksız, dosya masrafı ödemeden kısa sürede küçük taksitler ile Faizsiz İktisatEvim avantajlı sistemlerinden faydalanabilirsiniz.  

İktisat Sistemleri Nelerdir? 

Sistemler ödeme planlamanıza göre dâhil olacağınız guruplara göre belirlenmektedir. Eğer herhangi bir ödeme güçlüğünüz olursa dondurma işlemi için İktisatEvim yetkilisi ile görüşebilirsiniz.

•    Sıra Tespitli İktisat 

Bu sistemde noter huzurunda yapılan çekiliş ile evinizi kaçıncı sıradan alacağınıza karar verilir. İster peşinat ödersiniz isterseniz ödemezsiniz bu tamamen sizin inisiyatifiniz ve ödeme planınıza bağlıdır.  

24 kişiden başlayan ödeme planları ödeme planınıza göre 240 kişilik iktisat programlarına kadar uzayabilir.  Tüm üyelerin katıldığı noter huzurunda yapılan çekiliş ile her bit üyenin sırası belirlenmektedir.  Her ay sıralamaya göre bir kişi istediği evi satın alır.  Ancak evi aldığınızda kira yükünden de kurtulacağınızdan ödeme planınız tekrar düzenlenir.  Hem erken teslimat hem de erken borç kapatma avantajına da sahip olmuş olur.  

Sıra Tespitli İktisatEvim sistemi en çok tercih edilen sistemlerden biridir.  

•    Vade Ortası İktisat 

Ev sahibi olmak isteyen üyeler ödeme planlarını yaparken tamamen kendi iradeleri doğrultusunda hareket ederler.  Almak istediğiniz ev, ne kadar taksit ödemek istediğiniz tamamen üyenin kontrolündedir.   

Bu sistemde sahip olmak istediğiniz evin tutarının yarısını ödediğinizde bir ay daha geçmesi gerekiyor.  Sonrasında İktisatEvim beğendiğiniz evin teslimatını yapar.  

Bu sistemde ara ödeme, peşinat zorunlulukları yoktur. Ancak siz dilerseniz erken borç kapatmak için değerlendirebilirsiniz.  

•    Esnek Ödemeli İktisat 

Bu sistem düzenli belirli bir gelir beyanı yapamayan çiftçiler, esnaflar için sabit bir tutar ödeme stresine girmeden ev sahibi olmalarını sağlamak için belirlenmiştir.  

Esnek Ödemeli İktisatEvim sistemi de Vade Ortası İktisatEvim yöntemi gibi tamamen üyelerine en iyi avantajları sunmak için tasarlanmıştır.