İktisatEvim’de Ara Ödeme Var Mı?

İktisatEvim’de Ara Ödeme Var Mı?

İktisatEvim’de üyelerimize her türlü ödeme kolaylığını sunmaktayız. Ekonomik sebeplerle yüksek meblağlarda ödeme yapamayacak olan üyelerimize düşük tutarlarda taksit ödeme fırsatı, zorlanıldığında ödemelere ara verme imkanı sunduğumuz gibi; bir an önce evlerini teslim almak isteyen üyelerimize de ara ödeme fırsatını sunmaktayız. İstedikleri dönemde, istedikleri tutarda ara ödeme yapabilmeleri mümkün olmaktadır. Kendilerini zorlamayacakları, kendileri için en uygun ödeme yolunu çizebilecekleri her türlü hizmette İktisatEvim olarak yanlarında bulunmaktayız.

İktisatEvim’de Ara Ödeme Yapılabilir Mi?

İktisatEvim; ara ödeme seçeneğini isteğe bağlı olarak sunmaktadır. Hangi iktisat sistemi seçilir ise seçilsin; ara ödeme yapabilmek mümkündür ancak bu üyelerimizin inisiyatifindedir. Kendilerinden peşinat veya kefil talep etmediğimiz gibi sistemde oldukları süre içerisinde de ara ödeme yapmaları talep etmemekteyiz. Ancak ara ödeme yapmalarının kendileri açısından çeşitli avantajları olabilmektedir.

İktisat sistemleri içerisindeki üyelerimiz; ara ödeme yaparak, var olan borçlarının belirli bir oranda azalmasını sağlayabilmektedirler. İleriki dönemde ödemeleri gereken tutarları da bu şekilde rahatlatabilmektedirler. Bu sayede ekonomik durumlarının iyi olduğu dönemlerde yaptıkları ara ödemeler ile ileriki dönemlerde ekonomik olarak zorlanmaları durumunda, yapmaları gereken taksit ödemeleri kendilerine yük olmamaktadır. Aynı zamanda da teslim almak istedikleri evi veya arabayı teslim alacakları dönemi de ara ödeme ile öne çekebilmeleri mümkün olmaktadır. Vade ortası iktisat ve esnek ödemeli iktisat sistemlerine dahil olan üyelerimiz; ara ödeme ile toplam ödemeleri gereken tutarın yarısını aştıklarında, istedikleri evi veya arabayı teslim alabilme hakkına sahip olmaktadırlar.

İktisatEvim’de Ara Ödeme Zorunluluğu Var Mıdır?

İktisatEvim’den hizmet almak isteyen üyelerimiz; hiçbir zorlama ve kısıtlama altında kalmadan ödeme planlarını oluşturabilmektedirler. Her bütçeden kişinin ev veya araba sahibi olabilmesini, yatırım yapabilmesini, iş yerine istediği sertifikalı aracı alabilmesini amaçlayan bir sistem olduğu için diğer tasarruf sistemlerinden farklı olarak ara ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır. Ayrıca sisteme dahil olan üyelerimizden de peşinat talep edilmemektedir.

İktisatEvim olarak; insanlar hayallerini gerçekleştirmek adına ev veya araba almak istediklerinde, bir sonraki ay ödeyecekleri taksit tutarlarını düşünmeden konforlu bir ödeme planına sahip olmaları için çalışmaktayız. Bu yüzden de insanları ara ödemeye mecbur ederek, ödemelerinde zorlanmalarını istememekteyiz.

İktisatEvim’de Ara Ödeme Yapılarak Erken Ev Sahibi Olunabilir Mi?

Ara ödeme yöntemi ile evi teslim alma zamanının öne çekilebilmesi mümkündür. Ancak sıra tespitli iktisat sisteminde olan üyelerimiz; noter huzurunda belirlenen sıralarına göre evlerini teslim alacakları ve bu süreçte evlerin teslim alınma süresini sisteme dahil olan bütün üyelerin belirlemesi gibi bir durum söz konusu olduğu için istedikleri kadar erken ev sahibi olamamaktadırlar. Ancak vade ortası iktisat ve esnek ödemeli iktisat seçeneğini tercih eden üyelerimiz; ara ödeme miktarlarına göre evleri ne kadar erken teslim alabileceklerini kendileri belirleyebilmektedirler.