İktisatEvim 500 TL Taksitle Araba Sahibi Yapıyor

İktisatEvim 500 TL Taksitle Araba Sahibi Yapıyor

Araba evden sonra en çok hayalini kurduğumuz hem zevk hem yatırım aracıdır.  Araba almaya karar verdiğinde, nasıl olursa olsun, kendinizi kredi puanıyla uğraşırken bulabilirsin. Düşük kredi puanı, araba satın almayı zorlaştırabilir. Kredinizi optimize etmek ve genel durumunuzu iyileştirmek için çalışarak, parasız bir araba satın almak için kendinizi daha iyi bir konuma getirebilirsiniz. Ayrıca, çeşitli finansman seçeneklerini keşfederek, aradığınız araç kredisini alma şansınızı artırabilirsiniz.

Günümüzde ev ve araba almak zor değil! Hatta peşinatınız yoksa dahi kısa sürede arabanıza sahip olabilir ve toplu taşımanın sağlığınız dahil getirdiği riskleri kamufle edebilirsiniz. İktisatEvim 500 TL Taksitle Araba Sahibi Yapıyor! 

Banka kredisinin faizleri ve dosya masrafları ile boğuşmadan İktisatEvim ile küçük taksitler ile araba sahibi olabilirsiniz.  

İktisatEvim, Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sistemi her türlü ekonomik şarta sahip vatandaşa kendi planlamasını yaparak araba sahibi olmasına olanak sağlıyor.  Üstelik sadece araba değil aynı zamanda ev, iş yeri, arsa, v.s. ihtiyaçları için satın alma modelleri sunuyor. 

İktisat sistemleri İktisatEvim sıra tespitli sistem, İktisatEvim vade ortası iktisat ve İktisatEvim esnek ödemeli İktisatEvim modelleri olarak 3 başlıkta toplanıyor. Dilerseniz peşinatlı dilerseniz peşinatsız, dilerseniz ara ödemeli yâda ara ödemesiz küçük taksitler ile araba sahibi olmanız mümkündür.  

Küçük taksitler ile araba sahibi yapan sistemde 500 Türk lirasından başlayan ödemeler şeklinde sisteme dâhil olabilirsiniz.  Kefil yâda kredi notuna bakılmaksızın İktisatEvim ile araba sahibi olabilirsiniz.  

Ödemeleri aksatmadığınız sürece İktisatEvim ile kefilsiz bu sisteme 500 Türk lirasından başlayan taksitler ile dâhil olabilirsiniz. İktisatEvim, faizsiz tasarruf yapabildiğiniz tutarlar ile ev ve araba sahibi olmanıza yardımcı olur.  Bu sistem esasen bir yatırım aracıdır.  Bu yatırım aracı size neler katabilir; 

•    Öz sermayenizi artırabilir,
•    Girişim hedeflerinize sermaye elde edebilirsiniz,
•    İş yeri, fabrika, atölye küçük alet ve cihazlardan  iş makinesine kadar sertifikalı her türlü ürünü ve aracı temin edebilirsiniz.

Üstelik İktisatEvim 500 Türk lirasından başlayan taksitle araba sahibi yapan çok az faizsiz sistemden biridir. Sizde küçük taksitlerle peşinatsız araba sahibi olmak isterseniz İktisatEvim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.