İktisatEvim 1000 TL Taksitle Ev Sahibi Yapıyor!

İktisatEvim 1000 TL Taksitle Ev Sahibi Yapıyor!

Ev satın alırken düşünülmesi gereken en önemli üç şeyin yer, yer, yer olduğunu söylüyorlar. Eğer mahalleyi ve komşularınızı seviyorsanız, ev nerede olursa olsun her türlü kusurla yaşayabilirsiniz. Hemen hemen her şeyi değiştirebilirsiniz. Ancak, bir kez satın aldığınızda, evinizin yerini değiştiremezsiniz. Ev avına çıktığınızda, herhangi bir potansiyel evin işinize olan yakınlığını, mahallenin cazibesini, evin erişim kolaylığını, komşuların gürültüsünü, trafiği ve evcil hayvanları ve parklara erişimi düşünün, alışveriş, okullar ve toplu taşıma tüm bunlar önemlidir.

Diyelim ki doğru evi buldunuz. Peki, şimdi ne yapmalısınız? Her ay ne kadarlık taksitler ödeyebileceğinize yani satın almak istediğiniz ev için aylık tasarruflarınızı belirlemelisiniz.  Sonrası kolay, peşinatsız ev, ara ödemesiz ev, küçük taksitlerle ev sahibi olmak İktisatEvim sayesinde mümkündür!

İktisatEvim 1000 TL Taksitle Ev Sahibi Yapıyor! Evet, doğru okudunuz. Her ay 1000 Türk lirası tasarruf yapabiliyorsanız.  Kolaylıkla ev sahibi olabilirsiniz.  Sadece istikrarlı şekilde ödeyebileceğiniz tutarı belirleyin. Bu tutarda alt taban 1000 Türk lirasıdır. 

Sonrasında İktisatEvim’in modellerinden size en uygun olanını değerlendirebilirsiniz.  İktisatEvim günümüze kadar 300 bin kişinin araba, ev vb mülk sahipliğine destek vermiştir. 

Eğer bir banka kredisi ile ev almaya kalksanız maalesef 1000 Türk lirası taksitle bunu yapabilmeniz çok zordur. Yâda taşınmazlarınızı ipotek ettirmeniz için kefil göstermeniz gerekir. İktisatEvim ise tamamen kefilsiz, kredi notu detaylarına takılmadan peşinatsız olarak sizleri ev sahibi yapıyor. 

Eğer noter çekilişli sistemde iseniz ve çekilişte ön sıralarda yer aldıysanız şanslısınız.  Çünkü bu şekilde kısa sürede evinize kavuştuğunuz için kira ödemeyeceğiniz için ödemeleriniz tekrar planlanır ve erken teslimat avantajlarını yaşayarak İktisatEvim avantajlarından birini daha değerlendirmiş olursunuz. 

İktisatEvim 1000 Türk lirası taksitler ile evinize sahip olabileceğiniz en avantajlı sistemleri size sunuyor.  Kredi faiz yükü altına girmeden birebir İktisatEvim şubelerini ziyaret ederek kısa sürede evinize ulaşabilirsiniz. 

İktisatEvim 1000 TL Taksitle Ev Sahibi Yapıyor! Üstelik peşinatsız, ara ödemesiz, dosya masrafı olmadan küçük taksitler ile ev sahibi olmanın kolaylığını yaşayın. Dilerseniz oturmak için dilerseniz yatırım için Türkiye’nin dört bir yanından herhangi bir şehirden evinizi seçerek İktisatEvim danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Ev sahibi olmak birçok insanın hayalidir. Ev almak istiyor ama yeteri kadar finans desteğiniz yoksa İktisatEvim size faizsiz finans desteği sunmaktadır. İktisatEvim, sizi Türkiye’nin her yerinden istediğiniz evi kredisiz, faizsiz ve taksitle ev alma imkânı sunuyor. Sizde Birikimevim kampanyalarından yararlanın.