İkinci El Araba Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

İkinci El Araba Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

İkinci el araba alırken dikkat edilecekler özellikle aracın modeli ve özellikleriyken, aynı zamanda ne kadar kullanıldığına da bakmak olacaktır. Kilometre kullanımı, motor gücü ve aracın modelini dikkatli bir şekilde inceledikten sonra piyasadaki fiyatına da bakmak faydalı olacaktır. Araç sahibine sorular sormayı da ihmal etmemelisiniz.

İkinci El Araba Alırken Sorulması Gerekenler

İkinci el araba alırken öncellikle aracın kaç yıldır kullanıldığı, herhangi bir servis ya da kaza geçmişi olup olmadığı öğrenilmelidir. Aracın kaporta ve iç dış sağlığı üzerine incelemeler yaparken, araç sahibine de arabanın özellikleri ve geçişiyle ilgili sorular yöneltilmelidir. İkinci el araba alma özellikle son zamanlarda internet üzerinden yaygınlaştığı için görüşmeye erken gitmek ve aracı demek de faydalı olmaktadır. Aynı zamanda aracı bir servise götürüp kontrol ettirmeniz de araçla ilgili sorularınıza kısa yoldan cevap bulmanızı sağlayacaktır. Son model araçların özelliklerine hemen aldanmadan, kaza ve servis geçmişi de incelemeniz oldukça önemli unsurlar arasında yer almaktadır.

İkinci El Araba Nereden Alınır?

İkinci el araba almak için birçok internet sitesinden yararlanabilirsiniz. Sahibinden satışa sunulan araçlar için uygun fiyatlar olsa da her zaman güvenilir kaynaklar üzerinden araç sahibi olmanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Taksitle ikinci el araba alma seçeneklerinden yararlanabileceğiniz finansal destek sağlayıcı kurumlar bulunmaktadır. Buradan peşinatsız, kredisiz ve hatta ek masrafsız olarak kısa zamanda araç alabilirsiniz.

Size özel sunulan ödeme imkanları ve taksitli seçeneklerle hayallerinizdeki aracı hem faizsiz hem de peşinatsız bir şekilde alma şansı elde etmeniz sağlanacaktır. Ay sonunda zorlanmadan ve sıkıntı çekmeden kısa zamanda hayallerinizdeki araca ulaşır ve esnek ödeme seçeneklerinden yararlanarak araç sahibi olabilirsiniz.

İkinci El Taksitli Araçlar

İkinci el taksitli araçlar, size özel ödeme planları ve esnek tariflerle ay sonunda zorluk çekmeden araba sahibi olmanızı sağlayacaktır. Hayalini kurduğunuz araçları dilediğiniz ödeme planıyla alabilir, taksit ücretlerini kendinize göre seçebilirsiniz. Bu sayede aracınızın anahtarını kısa zamanda alabilirken aynı zamanda tasarruflarınızı da peşinat ödemeden bankaya yatırma şansı elde edersiniz. İkinci el taksitli imkanlar, size özel ödeme planları aynı zamanda ek masrafsız olanaklarla sürpriz bir ödeme çıkmadan araba sahibi olmanızı sağlayacaktır. Hayalinizi gerçekleştirmek için hemen başvuru yaparak, hayalinizdeki aracı taksitle anında alma imkanı bulabilirsiniz.

İktisatEvim’de Taksitli İkinci El Araçlar

İkinci el araçları taksitli bir şekilde almanızı sağlayan İktisatEvim, hayalini kurduğunuz son model araçları kendi ödeme planınıza göre almanızı sağlayacaktır. Taşıt kredisi almadan, faizsiz ve ek masrafsız olarak araba sahibi olabileceğiniz seçeneklerde aynı zamanda peşinat da istenmeyecektir. Size özel ödeme planları, araba taksitli ödemeler ve araba takas seçenekleri de sunularak, ev ve araba alanında dayanışma sağlanmaktadır.