İktisatEvim, ‘Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi’ adını taşıyan çözümler dünyasının kapılarını, 2019 yılı sonlarına doğru, bir yatırımcı konsorsiyumu vasıtasıyla açtı.

İktisatEvim, Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi çözümler dünyasında, toplumun her bir bireyini kapsayıcı ve kucaklayıcı bir atmosfer sunar. Bu atmosfer; keyifli ve rahat iktisat koltuklarını, ev ortamı sıcaklığını, ihtiyaçların ve çözümlerin karşılıklı güven içinde dile getirildiği samimi sohbetleri, bilgiyi, danışmanlığı ve en önemlisi de hayallerin gerçeğe dönüştüğü çizgide unutulmaz anıları barındırır. İktisatEvim’in bu atmosferi, varoluş felsefesinin de en önemli yapı taşıdır.

Büyük hayallere iktisatlı çözümler…

İktisatEvim; bireylerin günümüz ekonomisinde ev, araba, işyeri gibi ihtiyaçlarını kolayca karşılayabileceği, her bütçeye uygun hizmet paketleriyle, peşinatsız ve en erken teslimat garantisiyle iştirakçilerine sunmayı amaçlar.

İktisatEvim’in temel hizmet paketleri, sık aralıklarla yenilenen aile dostu kampanyalarla ve cazip ödeme alternatifleriyle desteklenerek, büyük hayallerin kolay çözümlerle gerçekleştiği iktisatlı bireysel dönüşüm projelerine imza atar.

İktisatEvim şubelerinde görevli İktisat Uzmanları, engin sektör deneyimi ve profesyonel iktisat hedefleriyle, her bir İktisatEvim iştirakçisini, başta ev ve araba olmak üzere çeşitli ihtiyaçlarını karşılayacağı uygun çözüm paketleri ile buluşturur. Esnek ödeme planlamaları, kefilsiz ve peşinatsız başvuru gibi avantajlar, İktisatEvim’in en önemli iştirakçi dostu uygulamaları arasında yer alır.

İktisatEvim’in Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi’indeki temel İktisat Sistemleri:

Sıra Tespitli İktisat

Bireysel İktisat

 

Vizyon

Ulusal ve uluslararası ticari normlar çerçevesinde Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi’ni Türkiye’de ve dünyada geniş kitlelere hitaben uygulanır hale getirmek; yeni ve yenilikçi çözüm alternatifleri geliştirmek; ülke ekonomisine canlılık kazandırmak.   

Misyon

Tüm gelir gruplarına hitap eden Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi çözümleri ile bireylerin ve ailelerin başta ev ve araba olmak üzere tüm ihtiyaçlarını, kredisiz ve faizsiz bir satın alma modeliyle karşılamak.