Faizsiz Sistem Nedir Nasıl İşliyor?

Faizsiz Sistem Nedir Nasıl İşliyor?

Taksitle konut alma sistemi olan faizsiz sistem özellikleri, konut kredisi çekmeden, peşinat ödemeden ev sahibi olmanızı sağlamaktadır. Kendi tasarruf planınıza göre faizsiz finans sistemi olarak, kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz taksitli ödeme seçenekleri sunulur. Birikimlerinizi değerlendirmek ve kira öder gibi ev sahibi olmak için avantajlar sunar. 

Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Konut kredisi seçenekleri, peşinat ödeme sistemi üzerinden ödeme yapmaktadır. Kamu bankası üzerinden alacağınız konut kredisi, faiz ve dosya masraflarıyla birlikte her ay ödemenizi yapmanız gereken, geciktiği takdirde faizle daha yüksek oranlar ödemenize neden olan sistemdir. Faizsiz sistemlerin amacı, konut kredisi almadan, sadece taksit ödemesiyle birlikte belirlenen tarihler arasında anahtarınızı teslim alabileceğiniz planlamalar yapmaktır. 

Faizsiz ev sistemi, taksitle ev alabileceğiniz seçenekler sunmaktadır. Amaç tamamen birikimlerinizi değerlendirmek ve ekonomide yerinizin olmasını sağlamaktır. Taksit öder gibi, kira ödemekten sizi caydırarak, ev sahibi olabileceğiniz seçenekler sunuyor. Ödeme sistemleri aylık planlamalara göre düzenlenerek, hayal ettiğiniz ödeme sistemi üzerinden kurulmuştur. 

Faizsiz Sistemle Nasıl Ev Alınıyor?

Faizsiz sistem, kefilsiz ev sahibi olabileceğiniz sistemdir. Amaç, evinizi faizsiz, kefilsiz ve peşinatsız bir şekilde konut kredisine ihtiyaç duymadan alabileceğiniz kendi imkanlarınızı oluşturmaktır. Birikimlerinizi değerlendirebileceğiniz sistemde, düşük gelirli ailelerin de ev sahibi olabileceği seçenekler sunulmuştur. 

  • Ödeme kampanyaları üzerinden hayal ettikleri ödeme planlamasına göre düzenleme yapılır. 
  • Peşinat ödeme zorunlu değildir ancak birikimlerini değerlendirmek isteyenler için peşinat ödeme imkanı da verilmiştir. 
  • Birikimlerinizi değerlendirmek ve tasarruf planlaması yaparak ev ve araba sahibi olabileceğiniz taksitle ödeme imkanı sunulmuştur. 
  • Ödemelerinizde gecikme faizi uygulanmaması ve stresiz bir ödeme yöntemi belirlenmesi amaçlanmıştır. 
  • Evin kira öder gibi alınması sağlanacak şekilde düzenlemeler yapılmıştır. 

Faizsiz Ev Almanın Avantajları Nelerdir?

Faizsiz ev almak aynı zamanda peşinatsız ev sahibi olmak demektir. Peşinat ödeme zorunluluğu olmayan bu ödeme planında, özellikle her ay belirli aralıklarla ödemelerinizi yaparak, evinizin size ait olmasını sağlayacak seçenekler sunulmuştur. Uygun ödeme planlamasıyla, kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz ödeme planlamasıyla ev sahibinin istediğine göre değil, ev sahibi olmak isteyenlere göre düzenlemeler yapılması amaçlanmıştır. 

Her ay belirlenen ödeme planlarıyla, ev sahibi olmak kolay olacaktır. Konut kredisi çekmeden ve interest ödemeden de faizsiz ev alma sistemine dahil olmanıza imkan verilir. Birikimlerinizi değerlendirerek, minimum düzeyde hizmet bedeli öder, dosya masrafları ödemeden de ev sahibi olabilirsiniz. 

Tasarrufla Ve Birikimle Ev Sahibi Olabilirsiniz!

Emlak piyasasındaki artışlarla, ev sahibi olabileceğiniz seçeneklere geniş ödeme planları uygulanarak, hayal ettiğiniz eve sahip olmanız sağlanacaktır. Tasarruflarınızı faiz ödemeden ve peşinat ödemek zorunda kalmadan aylık kira öder gibi taksitle ev alma sisteminde kullanmanız sağlanır. Hayal ettiğiniz küçük ödemelerle ev almanız sağlanır. 

Konut Kredisiz Ev Alma Sistemleri 

Ev alma sistemlerinde amaç konut kredisine ihtiyaç duymadan ev sahibi olabileceğiniz seçenekleri değerlendirmeniz olacaktır. Evinizin kira ödeme sistemiyle tapusunu alabileceğiniz, kolay ödeme özellikleri sunularak, amaç düşük gelir düzeyinde olan ailelerinde ev sahibi olmasını sağlamaktır. Avantajlı ödeme planı ve birikimlerinizi değerlendirme seçenekleri sunarak, yasal yöntemlerle faizsiz ev sahibi olabilirsiniz.

Damlaya Damlaya Ev Olur!

Damlaya damlaya ev olur diyerek, İktisat evim, ödediğiniz küçük takistlerle ev sahibi olmanızı sağlayacak avantajlar sunmaktadır. Hayalini kurduğunuz evi Türkiye’nin dört bir yanında alabilir, faizsiz ödeme planlamasıyla da tasarruflarınızı değerlendirme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ev almanız için taksitlerle birikim yapmanız, birikimlerinizi de taksitlerle değerlendirmeniz sağlanacak şekilde planlamalar yapmıştır.