Faizsiz Konut Kredisi Çekme

Faizsiz Konut Kredisi Çekme

Banka kredisi çekmeden ve yüklü faiz ödemeden de kendi evinizin sahibi olabilirsiniz. Faizsiz konut kredisi çekerek, hayalini kurduğunuz evi satın alabilirsiniz. Bankaların yüklü faiz işlemleriyle verdikleri ev kredisi yerine dayanışma usulüyle hizmet veren firmaların sunduğu imkânlardan yararlanılır.

Her bütçeye uygun şekilde, kişinin kendi ödeme koşullarına göre taksitlerini belirleyerek oluşturulan faizsiz ev alma sistemini kullanarak, kiracı olmaktan kurtulabilirsiniz.

İstediğim Evi Faizsiz Nasıl Alabilirim?

İstediğiniz yerde, istediğiniz evi alabilmek için kredi çekerek daha fazla borçlanmadan faizsiz ev alma sistemi sunan firmaların, avantajlı koşullarından yararlanabilirsiniz. Farklı ödeme seçeneklerinin bulunduğu bu sistemde, sadece tüm belirleyici siz olursunuz.

  • Faiz ödemesi yok
  • Sürpriz fiyat artışı yok
  • Ön ödeme ya da ara ödeme yok

Dilerseniz peşinat verebilir, dilerseniz peşinat vermeden, sadece sözleşme yapılırken, bir kereliğine bir miktar iktisat bedeli ödenir. Sonrası yalnızca sizin belirlediğiniz taksit tutarlarını ödemektir.

Kura Çekilişiyle Ev Sahibi Nasıl Olunur?

Kura çekilişi sistemiyle ev sahibi olmak isteyen kişiler, 24’lük, 36’lık ve 240 kişilik gruplara ayrılır. Bu gruplardan birine katılarak, noter ve diğer grup katılımcılarının önünde sıra tespiti yapılmak üzere kura çekilir.

Teslim sırası gelen her üye, zamanında evini alırken, teslimat tarihi son teslim tarihinden önce noter huzurunda belirlenmediği durumlarda, ödeme planı değişikliği yapma hakkı bulunur.

Sistem Hangi Avantajları Sunar?

Hayalindeki eve sahip olmak isteyenler, faizsiz konut alma için; kura çekilişli, kurasız ve esnek ödeme sistemlerinden bir tanesini seçer. Sisteme dahil olunduğunda birçok avantaj da beraberinde gelir.

  • Ödeme şartları sadece size göre ayarlanır.
  • Faiz ya da fiyat artışı yoktur.
  • Ödemeleriniz tefe ve tüfe artışlarından etkilenmez.
  • Ödeme güçlüğü çekilirse, ödemeleri dondurma imkânı vardır.

Hayalinizdeki eve kavuşmak için, sadece sizin belirlediğiniz taksit tutarları bulunur. Bütçenize uygun şekilde kendinizin belirleyeceği ödemelerde, dahil olunan sistemin koşullarını değiştirme olanağı da vardır.

İstediğim Yerden Ev Alabilir miyim?

Faizsiz toplumsal dayanışma sistemiyle istediğiniz yerden ev alma olanağı bulunur. Kredi çekmeden, yükle faiz ödemesi yapmadan, sadece kendi bütçenizin sınırları dahilinde, kira öder gibi, istediğiniz yerde alacağınız evinizin sahibi olabilirsiniz.

Gayrimenkul teminatı altında güvenceye alınan tüm üyeler, sisteme girdikten sonra, istedikleri ödeme grubuna katılarak; ödeme miktarını artırabilir, düşürebilir ya da ödeme güçlüğü çekildiğinde, ödemelerinizi dondurabilirsiniz.

Sistem Bana Uygun mu?

Belli bir birikimi olmayan ya da bankalardan kredi çekerek, yüksek faizlerle ev almak isteyen birçok kişi bulunur. Ancak bankaların verdiği kredilerin yüksek faizleri, evin fiyatını bile aşabilir.

Bütçesi peşin olarak ev almaya yetmeyen kişiler, kredi çekmek yerine faizsiz konut kredisi çekme işlemi gerçekleştirmeden, ev sahibi olabilir. İktisatevim, bireysel ve kura tespitli sistemi sayesinde, birçok aileyi, hayalindeki eve kavuşturmayı başarmıştır.

Faiz ödemeden, sürpriz ekstra ödemeler çıkarmadan, kendi bütçenize uygun olarak kişiselleştirebileceğiniz ödeme planı dahilinde, kendi evinizi satın alabilirsiniz.