Faizsiz Ev Kredisi

Faizsiz Ev Kredisi

Ev sahibi olmak isteyenlerin yeterli birikimleri olmaması ve yüksek faiz oranları ev almayı zorlaştırıyor. Ev sahibi olmak için bankaların konut kredilerine ve ev kredilerine başvuru yapanların sayısı gittikçe artıyor. Faizsiz ev sahibi olmak isteyenler bankalar ve ev alma sistemleri faizsiz ev kredisi sunuyor.

Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemleri

Günümüzde konut sahibi olmak için bankaların konut kredileri ve ev kredileri başvurulan yöntemlerden biri. Ancak faizsiz ev sahibi olmak isteyenler için bankaların faiz oranları yüksek gelebiliyor. Bu noktada çözüm üreten yeni bir finansman söz konusu. Faizsiz ev kredisi ile ev sahibi olabilirsiniz. Katılım bankası olarak hizmet veren bankalardan faizsiz ev kredisi almak mümkün.

Faizsiz ev sahibi olmak isteyenler için çözüm geliştiren ev alma sistemleri de vardır. Ev sahibi olmak isteyenler çözüm getiren ekonomik sistemlerin paketleri faizsiz ev sahibi olmanız için özel olarak hazırlanır. Peşinatsız ve faizsiz ev sahibi olmanız için kolaylık sağlayan sistemleri tercih ederek de ev sahibi olabilirsiniz.

Faizsiz Kredi Nedir?

Faizsiz ev alma kredisi son zamanların en çok başvuru yapılan kredilerinden biri. Faizsiz ev kredisi katılım bankalarının sunduğu bir kredidir. Böylece faiz ödemeden ev sahibi olabilirsiniz. Faizsiz kredi kar ve zarara katılmak üzerine işliyor. Müşterilerden toplanan fon, reel sektörde kredi olarak kullandırılıyor ve elde edilen kar müşterileri veriliyor. Kredi faizi ödemediğiniz sistemde banka borcunu kar oranıyla birlikte alıyor.

Bankaların Sunduğu Faizsiz Konut Finansmanları

Ev satın almak isteyenlerin başvurduğu krediler arasında son dönemlerin gözdesi olan faizsiz konut kredisi var. Bu sistem mevduat kazancı üzerine kurulu bir sistemdir. Bankaların kar ve zarara katıldığı sistemde aldığınız kredinin faizini ödemiyorsunuz ancak borcunuzu öderken bankalar karı ile birlikte alıyor. Özellikle muhafazakar kesimin tercih ettiği faizsiz kredi sadece konut için değil taşıt kredisi gibi ihtiyaçlar için de veriliyor.

Faizsiz Ev Kredisi Veren Bankalar

Faiz ödemeden ev sahibi olmak isteyenlerin yeni gözdesi faizsiz ev kredisi. Faizsiz ev kredisi almak isteyenlerin başvuracakları bankalar katılım bankalarıdır. Özellikle muhafazakar kesimin tercih ettiği faizsiz kredi veren bankaların isimlerinin yanında katılım kelimesi yer alıyor.

  • Albaraka Türk Katılım Bankası
  • Emlak Katılım Bankası
  • Türkiye Finans
  • Vakıf Katılım
  • Ziraat Katılım

Bankaların Konut Kredileri ve Faiz Oranları

Konut sahibi olmak için bankaların konut kredilerine online başvuru yapabilirsiniz. En uygun ev kredisi ve faiz oranları şu şekilde;

  • Halkbank 120 ay vadeli konut kredisi güncel faiz oranı 0.94
  • Ziraat bankası 12 ay vadeli konut kredisi faiz oranı 0.94
  • TEB 120 ay vadeli konut kredisi faiz oranı 0.94
  • İş bankası 120 ay vadeli konu kredisi faiz oranı 0.95
  • Garanti Bank 120 ay vadeli konut kredisi faiz oranı 0.99

Faizsiz Sistemler

İktisatEvim konut kredisi kullanmadan faizsiz bir şekilde ev sahibi yapmaktadır. İktisatEvim olarak ev sahibi olmak isteyen kişilere 3 farklı sistem sunmaktayız. Bu sistemler ile hayalinizdeki ev faizsiz bir şekilde kavuşabilirsiniz. Sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizi aramnız veya form doldurmanız yeterlidir.