Faizsiz Ev Almak İstiyorum

Faizsiz Ev Almak İstiyorum

İktisatEvim hayalinde ev, araba  almak olan insanların hayallerini gerçekleştirmek için gerekli imkânı sunan bir yapıdır. Faizsiz ev alma fikri ile bu sayede ülkemizin yer yerinde bunu gerçekleştirmenize gerekli destek sunuluyor. Faizsiz ev firmaları giderek gelişen bir sektör olarak öne çıkıyor. Bu şirketler arasında faizsiz ev almak istiyorum diyen vatandaşlara uygun şekilde hazırlanan özel sistemlerle yardımcı olan firmalar bulunmaktadır.

Ama bu tercihi yaparken size en iyisini sunan İktisatEvim ile irtibata geçmeniz daha önemli avantajlardan yararlanmanıza da fırsat doğurmuş oluyor. Firma olarak sadece vade farkı olarak değil uygun sayıda taksit sayısıyla da yardımcı olduğumuzu göreceksiniz. İktisatEvim faizsiz ev sahibi yapıyor. Tabi bundan yararlanmak için öncelikle sunulan tüm sistemlerle yakından ilgilenmeniz ve gerekli bilgiye sahip olmanız gerekiyor.

Faizsiz taksitle ev alma fikrinin gerçeğe en iyi şekilde döndüğü bu noktada birçok insan belki de hayallerinin ötesinde olan evlerin doğru adımı atarak sahibi olabiliyor. Binlerce kişinin ev sahibi olabileceği bu sistem sayesinde faizsiz ev almak sayesinde size dayatılan değil sizin istemiş olduğunuz evi tercih etmeniz de mümkün kılınıyor. Faizsiz peşinatsız ev almak aile bütçenizi zorlamadan uygun ödeme koşullarından yararlanarak ev sahibi olmanız anlamına geliyor.

Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

İktisatEvim üzerinden faizsiz ev almak mümkündür. Bundan yararlanmak için öncelikle başvurunuzu yapmalı, daha sonra bütçenizi belirleyerek hangi iktisat grubunda olacağınız belirlenmelidir. Faizsiz ev alma düşüncesine sahipseniz bu konuda firmamız ile iletişime geçerek öncelikle gerekli bilgiyi almanız gerekiyor. Faizsiz ev almak isteyenlere firma olarak bütün kolaylıkları ve fırsatları sunuyoruz. Faizsiz, peşinatsız ve uygun taksitlerden yararlanarak o eve ulaşmanızı hayalin ötesine taşımayı başarıyoruz.

İktisatEvim üzerinden nasıl ev alabilirim sorusuna en iyi cevap onları daha yakından tanıyarak olmaktadır. Faizsiz ev kampanyaları ve farklı özel sistemler sayesinde tam olarak bütçenize uygun bir ödeme planı hazırlanarak hiç zorlanmadan ve borca girmeden o eve, arabaya rahatça sahip olma fırsatını sizlere sunuyoruz.

Faizsiz Ev Alma Sistemi

Faizsiz ev alma yöntemleri üzerine olan ilgi gün geçtikçe daha çok artıyor. Banların yüksek faiz oranları ile sağlamış oldukları kredi yüzünden ev almak istiyorum diyen insanların bunu ertelemelerine neden oluyor. İktisatEvim olarak bu noktada tüm faizsiz ev firmaları tarafından sunulan kampanyaların en iyisini sizlere sunarak ev almanızı daha kolay hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Faizsiz ev almak sizleri çok ciddi bir yükün altına girmekten kurtarıyor. Faizsiz ev sistemleri ile alakalı olarak öncelikle doğru tercihi yapmanız gerekiyor. Güvenilir, öz sermayeye sahip, müşterilere yakından ilgi gösteren yapıyı burada bulabilirsiniz. Öncelikle birlikte ev bütçeniz belirlenmekte, sonrasında size en uygun olan peşinatsız ve faizsiz ödeme planı hazırlanmaktadır.

Kiradan Kurtularak Ev Sahibi Olun

İktisatEvim güçlü sermaye yapısı ile insanların ev alma hayallerini en iyi şekilde gerçeğe dönüştürmeyi amaçlıyor. Buradaki en önemli nokta kira öder gibi ev almak fikri ile hareket ederek sizlere bu önemli fırsatı değerlendirme şansı sunuyor. Günümüzde artan kira bedelleri birçok insanın birikim yapmasına ve farklı alternatiflere yönelmesine neden oluyor. Ancak kira ödemek yerine faizsiz ev alın fikrine yapışacak olan bireyler hayallerindeki ihtiyaç duydukları eve en uygun şekilde alma şansına sahip oluyorlar.

Yüksek kredi oranları taksitle ev almak isteyenlerin bazen geri adım atmalarına neden oluyor. Çünkü evin bedeli kadar neredeyse bir vade farkı sizlerden talep ediliyor. Bu yüzden birçok insan kirada oturmayı tercih ediyor. Firma olarak bizimle bağlantı geçenlere faizsiz peşinatsız ev almak konusunda gerekli tecrübemiz ile istedikleri fırsatı sunuyor. Tüm plan her başvuru sahibi için özel olarak yapılıyor, ona uygun bir iktisat grubu bulunarak ona dahil olması sağlanmış oluyor.

İktisatEvim Faizsiz Ev Alma Sistemleri

İktisatEvim özel olarak oluşturulan iki farklı yöntem ile başvuranlara ev, araba ve arazi sahibi olma şansını sunuyor. Sıra tespitli iktisat ve Bireysel İktisat olarak ikiye ayrılan bu çalışmalardan size uygun olanı tercih ederek ilerleme şansını sizlere sunuyoruz. Tabi öncelikle bu iki sistem arasındaki detayları ve farkları bilmeniz gerekiyor.

Sıra Tespitli İktisat

Sıra tespitli iktisat yöntemiyle ev sahibi olmak istiyorsanız öncelikle alacağınız evin bedelini kendiniz belirlemeniz gerekiyor. 50 Bin ile 400 Bin TL veya daha farklı bir bedelde bütçenizi belirliyorsunuz. Daha sonra ödeme miktarlarınıza göre taksit sayısınız belirleniyor ve 24 ile 240 kişi arasında değişen gruplara dahil olmanız sağlanıyor.

Daha sonra noter huzurunda yapılan çekiliş ile grubunuzda yer alan insanların her biri için sıra tespiti yapılmaktadır. Sırası gelen herkese firmanız tarafından ev teslimatı yapılmaktadır. Evi teslim aldıktan sonra sözleşmede belirtilen miktar kadar ödeyeceğiniz taksit oranı da arttırılacaktır. Evi teslim almadan önce tüm başvuranlar istedikleri şekilde planlarını değiştirme şansına da sahip olacaklardır.

Bireysel İktisat

Bireysel iktisat yönteminde başvuru sahipleri tüm ödeme planı kendi inisiyatifleri doğrultusunda yönlendirme şansına sahiptir. Bu sistemi peşinat ödeyerek veya ödemeden kullanmanız mümkündür. Bu sistemde belirlediğiniz taksit sayısı ödemeniz yarıyı geçtiğinde istediğiniz ev nerede olursa olsun alınarak size teslim edilecektir.

Ödeme zorunluluğu olmayan sistemde ilerleyen süreçte taksit miktarını değiştirebilir, erken ödeme yaparak ev almayı daha öne çekebilirsiniz. Örneğin 100 ay vade ile dahil olduğunuz sistemde 51. taksit ödendiğinde İktisatEvim olarak sizlere istediğiniz evi, istediğiniz yerden teslim ederek hayalinizi gerçekleştirme şansını sizlere sunuyoruz.

İktisatEvim Ev Hesaplama Tablosu

İktisatEvim olarak faizsiz ev almak isteyen iktisat sahiplerine örnek hesaplama tablosunu paylaşmak istiyoruz. Hesaplama tablosu 300 BİN TL üzerinden hazırlanmıştır. Hem peşinatlı ve hem de peşinatsız olarak başvuru yapmak isteyenler inceleyebilirler.

Üyelik Bedeli

Peşinat Oranı

Taksit Başlangıç Tutarı

İktisat Bedeli

İlk Ay Ödenecek Tutar

300.000 ₺ 

0%

1.250 ₺ 

33.000 ₺ 

34.250 ₺ 

300.000 ₺ 

30%

1.750 ₺ 

30.000 ₺ 

121.750 ₺ 

 

Hangi Kurumlar Faizsiz Ev Kredisi Veriyor?

Faizsiz ev kredisi veren firma sayısı giderek artıyor. Bu firmalar arasından faizsiz konut kredisi kullanmak istiyorsanız öncelikle onlar hakkında tüm bilgilere sahip olmalısınız. Bu kurumlar öncelikle insanların hayatlarının tamamen değiştirecek olan bir fikir ile hizmet veriyorlar. O nedenle güvenilir olmaları, şeffaf olmaları ve müşterileri ile yakından ilgilenmeleri gerekiyor. İktisatEvim olarak tam şeffaflık esasıyla müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Faizsiz ev kredisi veren kurum tercihinde bu nokta sizin için önemli bir tercih olacaktır. Gelişi güzel yapılan bir tercih umut tacirleri olarak nitelendirilen kurumların kapanına kısılmanıza neden olacaktır. Faizsiz ev kredisi kampanyası tercihine bakarak değil şirketin yapısını inceleyerek tercihinizi yapmanız gerektiğini hiçbir zaman unutmamalısınız. Şirket tercihinizi yaptıktan sonra hep bir ileri adım atmalı, onları daha yakından tanımak için şubelerine gitmeli ve müşteri numaraları ile onlarla irtibata geçmelisiniz.

Faizsiz Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Faizsiz kredi kullanarak ev sahibi olmak insanların hayallerindeki eve, arabaya ve araziye sahip olmaları açısından büyük bir kolaylık sağlamış oluyor. İktisatEvim olarak bu konuda nasıl ev alabilirim sorusuna en doğru şekilde, en doğru sistemle yardımcı olmayı başarıyoruz. Ev kredisi nasıl alınır birçok kişi bilmektedir. Bir bankaya gidilir, ev almak istediğiniz iletilir ve kredi limiti belirlenir. Ardından geriye faiz oranı ile ne kadar ödeyeceğiniz ortaya çıkar. Özellikle uzun vadeli ev almak isteyenlerin karşısına çok ciddi bir borç yükü ortaya çıkar.

İktisatEvim ev alma şartları tüm T.C. vatandaşlarına aynı şekilde uygulanmaktadır. Sistem bu sayede hiçbir bireyin ve kendisinin mağdur olmamasını sağlamaktadır. Belirlenen grubunuzda ödeme yapmayan birisi olursa sistem bunu size hissettirmeden yoluna devam edecektir. Ayrıca faizsiz ev kredi imkânı sunulması daha rahat istenilen eve ulaşmanıza sebep olacaktır.

Banka kredisi ile 300 Bin TL tutarında bir ev alabilirken, bu yöntem ile 500 bin TL tutarında bir ev alabiliyor olacaksınız. İktisatEvim olarak başvuru yapanların öncelikle gelirine göre ödeme planlarını hazırlıyor ardından bütçesini belirleyerek hangi ev skalasına karar vereceğini ortaya çıkarmış oluyoruz.

Faizsiz Ev Sahibi Olma Fırsatı

İktisatEvim olarak ev sahibi olmak isteyen ancak bunu tam olarak nasıl yapması gerektiği konusunda kararsız olan bireylere gerekli yardımı sunuyoruz. Ev almak her ailenin, her bireyin öncelikli ihtiyaç olarak gördüğü bir durumdur. Tabi bunun için günümüzde herkesin tercih ettiği bir yol vardır. Ancak sizin için en avantajlı yolu bularak hareket etmek daha büyük önem taşımaktadır.

İktisatEvim ev sahibi yapıyor ama bunu başvuru sahiplerinden faiz almadan, peşinat talep etmek yaparak onların zorlanmadan ödemelerini yapmalarına fırsat vererek sunuyor. Faizsiz ev almak, peşinat ödememek, tüm ödeme planınızı kendiniz belirlemek gibi detaylar ile borcunuzu nasıl ödeyeceğinizi değil almak istediğiniz evin hangisi olacağını tercih edeceğinizi düşünüyor olacaksınız. İktisatEvim şubelerine giderek istediğiniz iktisat planınızı seçebilirsiniz.

Faizsiz Araba Almak

İktisatEvim sadece ev almak isteyenlere değil aynı zamanda araba almak isteyenler içinde doğru adres olarak hizmet veriyor. Faizsiz araba almak isteyenler ev almak veya arazi almak için sunulan sıra tespitli ve bireysel sistemleri kullanarak da tercihlerini yapabiliyor. Güvenlik ön planda tutularak insanların istedikleri model araca istedikleri zaman sahip olmalarına yardımcı oluyoruz.

FAİZSİZ ARABA ALMAK

 

İktisatEvim ile faizsiz araba almak için öncelikle ne kadarlık bir araba almak istediğinize karar vermekle başlıyor. Alacağınız araba limitini belirledikten sonra ödemenizi peşinatlı veya peşinatsız yapacağına karar veriyorsunuz. Noter huzurunda yapılan sıra tespitli yöntem ile ne zaman alacağınıza karar verilen yöntemi tercih ediyor veya bireysel yöntem ile taksit sayınıza göre ne zaman araba alacağınıza kendiniz karar verebileceğiniz sistemi tercih ediyor olacaksınız.

Gerçekleştirdiğimiz indirimler ve erken teslimat avantajları, faizsiz ev alımını hiç olmadığı kadar kolay bir hale getiriyoruz. Bizi sosyal medyalar üzerinde takip ederek, peşinatsız faizsiz ev satın alım kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. İktisatEvim İnstagram sayfamızı takip ederek İktisatEvim kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Faizsiz ev almak ile ilgili merak ettiklerinizi İktisatEvim uzmanlarına sorabilirsiniz.