Faizsiz Araba Almak İstiyorum

Faizsiz Araba Almak İstiyorum

Taşıt kredisi almadan finansal destekçiniz İktisatEvim imkanlarından yararlanabilirsiniz. Faizsiz araba almak için serbest ödeme planı hazırlanması ve kişiye özel bütçe değerlendirmeleri yapılarak, taksitle araba alınabilmesi sağlanmaktadır. Sıfır ve ikinci el faizsiz araba kampanyaları için formu doldurarak, kısa zamanda geri dönüş alabilir ve bütçeniz üzerinden araba sahibi olabilirsiniz.

Yaşadığımız bu dönemin en önemli gerekliliklerden birisi araba sahibi olmaktır. Ancak yükselen araba fiyatları ve düşen alım gücüne baktığınızda iyi bir araba satın almak sizlere zor gelebilir. Nakit ödeme yaparak araba satın alamayacağınız için yüksek oranlarda faiz yüküne maruz kalmak alım sürecinizi daha da zorlaştıracaktır. Oysa faiz yükü olmadan, eşit taksitli bir ödeme planı ile araba almak sizler için sunulan en iyi yöntem olacaktır.

Eğer faizsiz araba almak istiyorum diyorsanız ve bunun olabilirliğini araştırmak istiyorsanız sizler için bunun yöntemini anlatalım. Faizsiz taksitle araba sahibi olabilmek elbette mümkün. Sizlere bu finansman desteğini sağlayan, faizsiz ve peşinatsız araba alımınızı destekleyen İktisatEvim ile tanışabilirsiniz.

İktisatEvim faizsiz toplumsal dayanışma sistemi dahilinde sizlerin faizsiz araba sahibi olmasını sağlıyor. Her ay elde etmiş olduğunuz gelirlerden iktisat yaparak, bütçenizi sarsmadan ve yaşam şartlarınızı zorlamadan, sizlere en uygun ödeme planları dahilinde peşinatsız ve faizsiz araba alma imkânı veriyor.

Faizsiz araba firmaları arasında engin bir sektör deneyimine sahip olan İktisatEvim sayesinde hayalini kurduğunuz arabaya en kısa süreler içerisinde sahip olabilirsiniz. Bütçenize en uygun olan hizmet paketlerinden seçimler yapabilir ve erken teslimat garantisi ile bütçenizi yormadan en akıllı yatırımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bankaların ve yüksek faiz uygulamaları ile sizlerin alım gücünü düşüren tüm sistemlerin aksine İktisatEvim faizsiz araba sahibi yapıyor. Esnek ödeme planları, kefilsiz ve peşinatsız satış imkanları ile birlikte bir de faizsiz araba almak hayatınız boyunca yapacağınız en doğru yatırımlardan birisidir.

Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

Araba almak isteyen ve bunun için yeterli nakit parası bulunmayan kişiler için dışarıdan bir finansman desteği gerekiyor. İnsanlar en güvenilir tek çözüm yolu olarak hep bankaları biliyordu. Ancak bankaların yüksek faiz uygulaması ve peşinat zorlaması nedeni ile birçok insan araba almaktan vazgeçiyordu. Oysa yeni dönemlerde peşinatsız ve faizsiz araba alma yolları açıldı. Faizsiz tasarruf dayanışma sistemi adı altında hizmet veren firmalar sistemin tüm gidişatını değiştirdi. Ve insanlara kısa sürelerde, bütçelerine uygun ödeme planları ile faizsiz araba alma imkânı sunuldu.

Bütçeme en uygun koşullarda ve faiz ödemeden nasıl araba alabilirim diye araştırma yapanlar için İktisatEvim firması farklı alternatiflerde çözümler sunuyor. Faizsiz araba kampanyaları konusunda sürekli yenilikçi ve sektöre uygun planlamalar yapıyor. Faizsiz araba almak isteyenlere tavsiyeler niteliğinde çok özel çalışmalara imza atıyor.

Faizsiz sıfır araba almak istiyorsanız İktisatEvim şubelerine uğrayabilirsiniz. Şubelerde görev alan ve her biri sektör deneyimine sahip olan müşteri danışmanları ile bütçenize en uygun ödeme planlarını konuşabilirsiniz. Hiç peşinat ödemesi yapmadan ve yüklü faiz ödemesine maruz kalmadan, sadece araba değerini, bütçenize en uygun olan taksit planları ile ödeyerek araba sahibi olabilirsiniz.

Faizsiz araba almak için sektörün en güçlü yatırımcı konsorsiyumu olan İktisatEvim tarafından sizlere sunulan avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Faizsiz Araba Alma Sistemi

Faizsiz araba sistemleri son yıllarda büyük bir sektör haline geldi. Bu sistem dahilinde satın almak istediğiniz arabalar için faiz uygulaması olmadan finansman desteği sağlanıyor. Bankaların uyguladığı yüksek faiz zorlamasına alışkın olan insanlar için bu sistem ilk başta pek de inandırıcı gelmese de faizsiz araba firmaları tarafından uygulanan satış sistemi hakkında bilgi alanlar sisteme hemen dahil oluyor.

Faizsiz araba sistemi toplumsal dayanışma sistemi niteliğinde çalışıyor. Yani tek başına her ay yaptığı birikimlerden bir fayda sağlayamayan insanlar bir araya gelerek birikim güçlerini birleştiriyor. Ve bu güç sayesinde sisteme dahil olan herkesin en kısa sürelerde istediği arabayı alması sağlanıyor.

Faizsiz araba alma yöntemleri arasında bilinen ilk ve tek güvenilir sistem Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi’dir. Ve İktisatEvim bu sistemin en önemli firmalarından birisidir. Oldukça güçlü bir finansal yapıda olan İktisatEvim faizsiz araba almak isteyen herkes için cazip ve avantajlı seçenekler sunuyor.

Sizlerde Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi sayesinde peşinat ve faiz ödemesi yapmadan araba sahibi olun. Bütçenize en uygun olan taksitlendirme ve ödeme planlarını kendiniz yaparak sistemin diğer güzelliklerinden faydalanabilirsiniz. Araba almak istiyorum ancak bunu bütçemi ve kendimi yormadan en avantajlı şekilde yapmak istiyorum diyorsanız İktisatEvim ile tanışabilirsiniz.

Küçük Taksitlerle Araba Sahibi Olun

Son yıllarda araba fiyatları ciddi bir yükseliş yaşıyor. Ve araba sahibi olmak isteyen insanlar için bu durum hayli zorluk yaratıyor. Yüksek araç fiyatları, yüksek faiz oranları ve peşinat ödemeleri derken araba almak çoğu kişi için bir hayal oluyor.

İktisatEvim taksitle araba almak isteyenler için tüm bu zorlukların dışında bir finansal destek imkânı sunuyor. İlk olarak peşinat ödemesi yapmadan ve faizsiz taksitle araba avantajı ile herkesin en iyi şartlarda araba sahibi olmasını hedefliyor. Bununla birlikte küçük taksitle araba alma fırsatı sağlayarak tasarruflarınızı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı oluyor.

İktisatEvim faizsiz araba fırsatı sayesinde sadece arabanın kendi bedelini ödeyerek istediğiniz arabaya sahip olabilirsiniz. Yüksek oranlarda faiz zorunluluğuna maruz kalmadan, çoğu kez neredeyse araba değerine yakın oranlarda faiz yükü üstlenmeden sadece araba değerini taksitli bir şekilde ödeyerek en doğru yatırımınızı yapabilirsiniz. İktisatEvim 500 TL taksitle araba alma fırsatı sağlıyor. Tüm detaylar için İktisatEvim şubelerine uğrayabilirsiniz.

İktisatEvim Faizsiz Araba Alma Sistemleri

İktisatEvim Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi ile çalışmaktadır. Bu sistem sayesinde peşinat ödemesi yapmadan, faiz ödemeden, bütçenize çok uygun ödeme planları ile istediğiniz arabanın sahibi olabilirsiniz. Faizsiz araba alma sistemleri içerisinde en güvenilir ve güçlü firmalardan birisi olan İktisatEvim tasarruf mantığı ile çalışıyor. Her ay kendi imkanlarınızda yapmış olduğunuz tasarruflar eğer düşük rakamlara denk geliyorsa ve bu rakamlarla taksitli olarak alma imkânınız olmuyorsa, bu gücünüzü sizin gibi araba almak isteyen diğer insanlarla birleştirebiliyorsunuz. Böylelikle tek başınıza bir yatırım yapamayacakken, toplu olarak belirli bir sıra dahilinde araba yatırımlarınızı yapabilirsiniz.

İktisatEvim Faizsiz araba alma sistemi için iki önemli başlık bulunuyor. Bu başlıklar sistemin nasıl işlediği konusunda sizlere bilgi veriyor. 

Sıra Tespitli İktisat

İktisatEvim faizsiz araba alma sistemleri için sıralı tespitli iktisat uygulaması yapılmaktadır. Bu uygulama ile çekiliş uygulamaları kesinlikle birbirinden farklıdır. Çekiliş denildiğinde toplu bir liste içerisinde yapılacak olan çekişil sonucunda tek bir talihli bulunmakta ve kalan kişiler sistemden elenmektedir. Oysa sıralı tespitli iktisat ile noter huzurunda yapılacak olan sıralama ile bu sisteme dahil olan herkes faizsiz araba alma imkanına sahip olacaktır.

İktisatEvim bünyesinde faizsiz araba sahibi olmak için sisteme dahil olduğunuzda sizinle birlikte bazı gruplar oluşturulmaktadır. Bu gruplarda herkesin bireysel tasarruf ve iktisat gücü birleşmekte ve her ay birleşen bu güç ile bir kişi istediği arabanın sahibi olmaktadır. İşte bu süreçte hangi aylarda araba sahibi olacağınızın belirlenmesi için sıralı tespitli iktisat yöntemi uygulanmaktadır. Noter huzurunda tüm gruplara ait listeler içerisinde bir sıralama yapılmakta ve her ay sırası gelen kişiler faizsiz olarak istediği arabaya sahip olmaktadır. 

Bireysel İktisat

İktisatEvim sizlere bireysel iktisat imkânı sunuyor. Yani diğer birçok kuruluşta olduğu gibi yüksek faizler ve zorunlu peşinat ödemeleri ile birlikte dayatılan düzenlerde ödeme planları İktisatEvim ile tarihe karışıyor. Bireyse iktisat uygulaması sayesinde satın almak istediğiniz arabanın bedelini sizler nasıl ödemek istiyorsanız, ona göre bireysel bir planlama oluşturuluyor.

İktisatEvim ödeme planlamalarında irade tamamen sizlere ait oluyor. Ne kadar değerde bir araç almak istediğiniz, ne kadar taksit ödemek istediğiniz, peşinat ödemesi yapıp yapmayacağınız, ara ödeme talepleriniz ve ödeme planlarında talep ettiğiniz değişiklikler bireysel iktisat desteği ile tamamen sizlerin kararına bırakılıyor. Sizler bütçenizi yormadan, yaşam koşullarınızı kötüleştirmeden, size en uygun şekilde bir ödeme planı tasarlayarak, istediğiniz arabaya sahip olabilirsiniz.

İktisatEvim Araba Hesaplama Tablosu

İktisatEvim olarak faizsiz araba almak isteyen iktisat sahiplerine örnek hesaplama tablosunu paylaşmak istiyoruz. Hesaplama tablosu 300 BİN TL üzerinden hazırlanmıştır. Hem peşinatlı ve hem de peşinatsız olarak başvuru yapmak isteyenler inceleyebilirler.

Üyelik Bedeli

Peşinat Oranı

Taksit Başlangıç Tutarı

İktisat Bedeli

İlk Ay Ödenecek Tutar

300.000 ₺

0%

1.250 ₺

33.000 ₺

34.250 ₺

300.000 ₺

30%

1.750 ₺

30.000 ₺

121.750 ₺

 

Hangi Kurumlar Faizsiz Taşıt Kredisi Veriyor?

Artık bir araba almak istiyorsanız ya da kullandığınız arabayı daha iyi bir model ile değiştirmek istiyorsanız bunun için en tür ödeme alternatiflerinden faydalanabileceğinizi çok iyi araştırmalısınız. En çok bilinen finans kuruluşlarının sizlere sunduğu bazı zorunlu ve yüksek maliyetli kredi tekliflerini değerlendirmelisiniz. Bunların yanında İktisatEvim tarafından sunulan finansal destek uygulamasını da araştırarak sizler için ne tür avantajlar sağladığını karşılaştırmalısınız.

İktisatEvim faizsiz araba kredisi veren kurum arayışında olan kişiler için hizmet veriyor. Alışılmış yüksek faizli kredi uygulamalarından çok uzakta olan bu sistem sayesinde binlerce insan faizsiz araba kredisi kullanabiliyor. Bu sistem insanları zorda bırakan ve alım gücünü düşüren finansal kredilere alternatif olarak hazırlanmış ve bugün binlerce insan tarafından kabul görmüş olan toplu bir tasarruf sistemidir. Faizsiz taşıt kredisi imkânı ile sadece arabanın bedelini, taksitli bir şekilde ödeyerek, avantajlı bir yatırım yapabilirsiniz.

İktisatEvim sıfır araba kredisi desteği ile peşinat ve faiz ödemeden beğendiğiniz sıfır arabaya sahip olmanızı sağlıyor. Yine ikinci el araba kredisi desteği ile size uygun ödeme koşullarını belirleyerek faizsiz araba sahibi olmanızı destekliyor. Hazırlamış olduğu faizsiz araba kredi kampanyası çalışmaları tüm ülke de büyük ses getiriyor.

Faizsiz Araç Kredisi Nasıl Alınır?

Araç almak istiyorsanız ve bunun için kredi kullanmanız gerekiyorsa İktisatEvim bünyesinde uygulanan faizsiz araç kredi desteğinden faydalanabilirsiniz. Faizsiz araç kredisi nasıl alınır diye merak edenler için çok basit bir işleyiş söz konusudur. İktisatEvim bünyesinde sağlanan finansman desteği için öncelikle İktisatEvim firmasını tanıyor olmalısınız. Güçlü bir yatırımcı firma olan İktisatEvim Faizsiz Tasarruf Dayanışma Sistemi sayesinde herkese peşinat ödemesi olmadan, faiz yükümlülüğüne maruz kalmadan, bütçesine en uygun ödeme koşulları ile araba alma fırsatı veriyor.

İktisatEvim araba alma şartları en çok bilinen finansal kurumlara oranla oldukça ulaşılabilirdir. İktisatEvim bünyesinde faizsiz araç kredisi kullanmak istiyorsanız, bunun için 18 yaşını geçmiş olmanız yeterlidir. Peşinat ödemesi yapmadan ve faiz ödemek zorunda kalmadan nasıl araba alabilirim diye soranlar için en detaylı açıklamalar İktisatEvim şubelerinde müşteri danışmanları tarafından yapılmaktadır. Faizsiz kredi alanında çalışan ve bugüne kadar binlerce insanı araba sahibi yapmış olan İktisatEvim aracılığı ile sizlerde hayalinizdeki arabanın sahibi olabilirsiniz. 

Faizsiz Araba Sahibi Olma Fırsatı

Araba sahibi olmak herkesin hayalidir. Ancak bunu yaparken en avantajlı şartlar ile satın almak hem bütçeniz hem de yaptığınız yatırımın kazançlı olması adına önemlidir. İktisatEvim firması aracılığı ile kazançlı bir yatırım yapabilirsiniz. Ve hayalini kurduğunuz sıfır ya da ikinci el arabayı çok uygun koşullarda satın alabilirsiniz.

Son yıllarda araba almanın yolu Faizsiz Tasarruf Dayanışma Sisteminden geçiyor. Birçok insan hem peşinat ödemesi yapmadan hem de faiz ödemeden çok uygun imkanlarla araba sahibi oluyor. Aynı zamanda ödeme planı belirlemesi tamamen sizlerin inisiyatifine bırakılıyor. Bütçenize göre kendinize en uygun olan ödeme planını hazırlayarak istediğiniz arabaya sahip olabiliyorsunuz.

Birçok kredi uygulamasında karşınıza çıkan ara ödeme sistemi Faizsiz Tasarruf Dayanışma Sisteminde bir zorunluluk olarak sunulmuyor. İstediğiniz dönemlerde ara ödemeler yaparak ödemenizin daha kısa bir sürede bitmesini sağlayabilirsiniz. Ancak bütçeniz ara ödemeler için uygun değilse bu durumu es geçebilirsiniz.

Faizsiz araba almak isteyen herkes bu sistemden faydalanabiliyor. Sizler için sunulan bu fırsat için diğer kredi kuruluşlarının dayatmış olduğu zorunluluklar söz konusu değildir. Başka banka ve kredi borçlarınızın olması, bankalarda kara listede olmanız ya da devlet vergi borçlarınızın olması gibi konular bu sistemde bir yaptırıma neden olmuyor. Faizsiz araba almak için 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterli oluyor.

Faizsiz ve peşinatsız araç almak isteyen herkesi İktisatEvim araba sahibi yapıyor.

Faizsiz Ev Almak

Faizsiz Tasarruf Dayanışma Sistemi en kolay imkanlarla ev ve araba sahibi olmanız için finansman desteği sağlıyor. Kredi uygulamalarından çok farklı olarak peşinat ödemesi olmadan ve faiz zorunluluğuna maruz kalmadan kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

İktisatEvim bünyesinde sunulan faizsiz sistem bir tasarruf yöntemi olarak işliyor. Tek başınıza yapmış olduğunuz tasarruf ile bir birikim yapma şansınız olmazken, sizinle birlikte tasarruf yapan insanların güçlerini birleştirdiğinizde faizsiz alım sistemi ortaya çıkıyor.

FAİZSİZ EV ALMAK

İktisatEvim ile faizsiz ev almak için dilediğiniz evi belirleyebilirsiniz. Ev almak için İktisatEvim şubelerine bir başvuruda bulunabilirsiniz. Bu başvuru sonucunda gerekli prosedürler tamamlandıktan sonra çok uygun taksitlerle istediğiniz evi satın alabilirsiniz.

Faizsiz ev almak en doğru yatırımlardan birisidir. Bugün konut kredilerine çok uzun vadeler uygulanıyor. Bu uzun vadeler sonucunda konut kredisi için ödemiş olduğunuz faiz miktarı ev bedeline yakın rakamlara ulaşabiliyor. Bu durum göz önüne alındığında faizsiz ve taksitli ev sahibi olma durumu sizler için çok büyük bir kazanca denk geliyor. 

İktisatEvim faizsiz ev seçeneği ile aynı zamanda peşinat ödemesi ve ödeme planlaması konusunda da çok büyük avantajlar sunuyor. Satın almak istediğiniz ev için bir peşinat ödemesi yapacak finansal durumunuz yoksa aynı kira öder gibi, hiç peşinat ödemesi yapmadan istediğiniz evin sahibi olabilirsiniz.

İktisatEvim tarafından sunulan finansal destek sayesinde kendi taksit ödeme planlarınızı oluşturabilirsiniz. Ödeme imkanınıza uygun bir planlama yaparak kendinizi ve bütçenizi yormadan, kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Gerçekleştirdiğimiz indirimler ve erken teslimat avantajları, faizsiz araba alımını hiç olmadığı kadar kolay bir hale getiriyoruz. Bizi sosyal medyalar üzerinde takip ederek, peşinatsız faizsiz araba satın alım kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. İktisatEvim İnstagram sayfamızı takip ederek İktisatEvim kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Faizsiz ev almak ile ilgili merak ettiklerinizi İktisatEvim uzmanlarına sorabilirsiniz.