Elinizde Birikiminiz Olmasa Bile Peşinatsız Ev Sahibi Olun!

Elinizde Birikiminiz Olmasa Bile Peşinatsız Ev Sahibi Olun!

Kira ödemeden sadece kendi evinizde huzurlu bir hayat sürmek istiyorsanız, konut kredisi çekmeden ve hatta peşinat ödemeden ev alma imkanlarından yararlanabilirsiniz. Peşinatsız ev alma seçenekleri, elinizdeki birikimleri başka hayallere saklama imkanı sunacak, size taksitle ev alma seçeneği sunarak esnek ödeme tarifesi sayesinde ev sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Devlet Desteksiz Ev Alma Seçenekleri

İlk defa konut alacak olanlara devletin sunduğu devlet desteği projesiyle alacağınız evin peşinat miktarını devlet karşılayacak şekilde imkanlar sunulmaktadır. Ancak bunun için belli başlı koşullar sunulurken özellikle konut ihtiyacınızın hangi yönde olduğu ve aylık gelirinizin ne olduğuna dikkat edilerek destek verilecektir. Devlet desteği kullanmadan, peşinat ödemeden ev alma imkanlarından yararlanarak kısa zamanda hayallerini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz. Bunun için özellikle sıfır ve ikinci el evlerde size özel seçenekler sunulacak ve kısa zamanda ev sahibi olarak anahtarınızı teslim alabileceksiniz.

Faizsiz, peşinatsız ve ek masrafsız seçeneklerden yararlanarak hayalini kurduğunuz konforlu evinize kısa zamanda kavuşabilir, ödemelerinizi aylık geliriniz üzerinden ayarlayarak yapabilirsiniz.

Tasarruflarınızı Kendinize Saklayabilirsiniz!

Tasarruf yaparak yıllardır biriktirdiğiniz paralarla peşinat ödemek istemiyorsanız, konut kredisi çekmeden ve devlet desteğine ihtiyaç duymadan ev sahibi olmak istiyorsanız size sunulacak fırsatlar arasında cebinize göre ödeme imkanına yer verilecektir. Taksitle ev sahibi olmanız için sunulan seçeneklerde özellikle faizsiz, ve peşinatsız imkanlar sunulurken aynı zamanda ek masraflar ve dosya masraflarından da uzak durmanız sağlanır.

Ev almaya karar verdikten sonrası İktisat Evim ödeme modelleri için çok daha kolay olacaktır. Çekilişsiz ve kurasız olarak ev sahibi olmanız sağlanırken, kısa zamanda anahtar teslimi alarak evinize taşınabilir ve kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

%0 Faizle Ev Sahibi Olmak İsteyenlere!

%0 faiz oranıyla konut kredisi çekmeden ev sahibi olabileceğiniz seçenekler, TOKİ gibi işlememektedir. TOKİ koordinesi çekiliş yöntemiyle uygulansa da İktisatEvim sıra tespitli ve bireysel başvurular üzerinden finansal destek sağlayacak ve Türkiye’nin birçok yerinde ev sahibi olmanıza olanak verecektir.

Şartları ve koşulları oldukça kolay olan ödeme planında, peşinatsız bir şekilde ev sahibi olma hayalinizi gerçekleştirmek için kısa zamanda başvuruna geri dönüş yapılarak, çekiliş ya da kura kullanmadan anında evinizi almanız sağlanacaktır. Güvenli ve tecrübeli bir kuruluş olarak, hayalini kurduğunuz evin ödemelerini de yasal düzenlemeler üzerinden yapmanız sağlanacaktır.

Peşinatsız İktisatEvim Desteği

Devlet desteği değil, İktisat evim desteği alarak kısa zamanda hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz. Size özel ödeme planıyla, anında ev almanızı sağlayacak faizsiz seçenekler, aylık gelirinize göre ayarlanarak almanızı sağlayacaktır. Sıfır ve ikinci el evlerde peşinatsız, konut kredisiz, ek ve dosya masrafsız seçeneklerle ev sahibi olabilir, sıcak ve konforlu evinizin anahtarını teslim alabilirsiniz.