Değeri Yükselen Arabanı Getir İstediğin Evi Alma Fırsatı!

Değeri Yükselen Arabanı Getir İstediğin Evi Alma Fırsatı!

Aracını yenilemek için sunulan seçenekleri değerlendirebilir, araba takaslı ev sistemiyle sen de ev alma fırsatı yakalayabilirsin. Hem kolay ödeme seçenekleri, hem de peşinatsız imkanlar sunulurken, arabanı getirerek kısa zamanda ev sahibi olma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İkinci el aracınızı eve dönüştüren fırsatlar sunulurke, dilerseniz taksitle ev alma seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Aracınızı Eve Dönüştüren Kampanya

Aracınızı kullanmak için artık bir nedeniniz yoksa ve evinizi güzel bir konumdan seçerek işe, okula ve merkezi yerlere kolay seyahat etme imkanı bulmayı hedefliyorsanız, takasla ev alma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu seçenekler sayesinde kısa zamanda hayallerinizdeki eve kavuşur, ailenizle ve sevdiklerinizle geniş, konforlu bir evin özelliklerinden yararlanırsınız.

Takas yönteminde aracınız peşinat yerine geçerek, size taksitle ev alma kampanyasında indirimli seçeneklerden yararlanma fırsatı verecektir. Faizsiz, peşinatsız ve ek masrafsız fırsatlar sunularak kısa zamanda hayallerinizdeki eve kavuşmanız sağlanacak ve dilediğiniz zaman anahtar teslimi almanıza olanak verilecektir. Dar gelirli ve orta gelirli aileler için ideal seçenekler sunulacaktır.

Faizsiz Ve Kredisiz Takaslı Sistem

Faiz yok, kredi alma zorunluluğu yok! Bu fırsatlar sayesinde sadece aracınızı eve değişerek, dilediğiniz konuta sahip olabilirsiniz. Güvenli bir kullanım alanı sunmakta olan, ödeme planlarında size zorluk çıkarmayacak bir sistem olarak, aracınız peşinat yerine geçecektir. Bu sistem sayesinde taksitlerinizi daha kısıtlı hale getirerek, ay sonunda zorluk çekmeden ev sahibi olmanız sağlanmaktadır.

Araba takas ederek ev alma sisteminde, aracınızın fiyat değeri üzerinden size sunulacak konutlar son dönemin en popüler mimarilerden yapılmış aynı zamanda konforlu bir kullanım alanı sunmuş olacaktır. Severek ve memnun kalarak yaşayacağınız hayalinizdeki evin anahtarı da kısa zamanda size teslim edilecektir.

Araba Takaslı Sistem Özellikleri

Araba takaslı sistem özelliklerinde aracınızın değeri üzerinden konut seçme hakkına sahip olabilirsiniz. Böylece kısa zamanda evinizin anahtarını alırken, kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sağlar, peşinat yerine geçen aracınız sayesinde de taksitlerinizi daha kolay ödeme imkanı bulursunuz.

Hayalinizdeki eve kavuşturacak, kısa zamanda ev sahibi olmanızı sağlayacak seçenekler sunulurken, takas yöntemi sayesinde indirimli ve ekonomik konut seçeneklerinden yararlanır ve bu sistemi Türkiye’nin dört bir yanından kullanabilirsiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmanız için daima size sunulan ödeme planlarında aylık geliriniz üzerinden değerlendirmeler yapılacaktır.

İktisatEvim’de Arabanız Eve Dönüşür!

Evinizin olmasını istiyorsanız bunun yolu sadece konut kredisi çekmek olmayacaktır. Aracınızı getirerek takas yöntemi üzerinden evinizin peşinatını ödeyerek bu bedel üzerinden de geriye kalan ücreti taksitle ödeyebilirsiniz. Ödemelerinizi aylık geliriniz üzerinden yaparken, zorluk çekmeden ve esnek ödeme imkanları bulacağınız şekilde değerlendirmekte olan İktisatEvim, hayallerinize kavuşmanız için kolay ödeme seçenekleri sunar. Hem ödemede kolaylık, hem de takas yöntemi sayesinde hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.