Bursa’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Bursa’da Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Bursa’da ev sahibi olmak isteyen bireyler; herhangi bir faiz ödemesi yapmadan, bütçelerini sarsmadan, aylık kendilerinin belirlediği ve kendileri istemediği sürece artırım yapılmayan tutarda ödeme yaparak bu isteklerini gerçekleştirebilmektedirler. İktisatEvim; kira öder gibi aydan aya taksit ödemesi kabul ederek, bireylerin istedikleri konumdan istedikleri evi alabilmelerini sağlamaktadır. Evin yanı sıra; iş yeri, arsa, araba veya iş yerine alınmak istenen sertifikalı araç gibi ihtiyaçlar için de İktisatEvim’in sistemine dahil olunabilmektedir. Ödeme planları kişiselleştirilmiş olmaktadır ve üyelerimiz istedikleri zaman ödemelerine mola verebilme veya sistemden çıkabilme imkanına sahiptirler.

Bursa’da Nasıl Ev Alabilirim?

Yaşam kalitesi oldukça yüksek bir şehir olan Bursa’dan ev almak isteyenlerin günümüzde yüksek meblağlarda birikmiş paralarının olması gerekmektedir. Peşin para ile ev almaya alternatif olarak banka kredisi çekerek ve belirli bir tutarda peşinat yatırarak ev sahibi olabilmeleri de mümkündür. Ancak her bireyin bir ev satın alabilecek kadar birikmiş parası olmamaktadır veya büyük oranda faiz ödemek istemeyebilmektedirler.

Bu noktada İktisatEvim devreye girmektedir. Bursa’da ev sahibi olmak isteyen bireyler; satın almak istedikleri evi belirledikten sonra bizi ziyaret ederek, kırmızı koltuklarımızda otururken bize sormak istedikleri bütün soruları sorarak, en uygun şekilde nasıl ev sahibi olabileceklerini öğrenebilmektedirler. Bütçelerine göre ödeme planlarını belirleyerek seçtikleri sisteme göre kendilerine verilen teslim tarihinde evlerini almak üzere kira öder gibi taksit ödemelerini yapmaktadırlar.

İktisatEvim Nasıl Ev Sahibi Yapıyor?

İktisatEvim; toplumsal dayanışmanın, karşılıklı güvenin ve aile sıcaklığının önemsendiği bir sistemdir. Günümüz ekonomisinde ev veya araba sahibi olmak zorlaşırken; İktisatEvim bireylere bütçelerine en uyacak şekilde ev ve araba sahibi olma fırsatı sunmaktadır. Üyelerimiz iktisat sistemlerimizden seçtikleri birine dahil olduktan sonra belirlenen ödeme planına sadık kalmaları durumunda, kendi seçtikleri evi sıraları geldiğinde veya belirli bir tutarda taksit ödemesi yaptıklarında teslim alabilmektedirler.

İktisatEvim’in uyguladığı sistemlerin çıkış noktası; geleneksel altın günleri ile benzerlik göstermektedir. Sıra tespitli iktisat olarak adlandırdığımız bu sisteme dahil olanlar; noter huzurunda belirlenen sıra numaralarına göre her ay sisteme dahil olan bireylerden birine evlerinin teslim edilmesini sağlamaktadırlar. Ancak evlerini teslim alacakları sırayı şansa bırakmak istemeyen üyelerimiz; vade ortası veya esnek ödemeli iktisat sistemlerine dahil olarak kendi belirledikleri zamanda evlerini teslim alabilmektedirler. Vade ortası ve esnek ödemeli iktisat sisteminde; ödenecek olan toplam tutarın yarısı aşıldıktan sonra ev sahibi olunabilmektedir.

İktisatEvim İle Nasıl İletişime Geçilir?

Telefon numaramız, e-mail adresimiz ve şubelerimiz aracılığı ile İktisatEvim’e ulaşabilmek mümkündür. Ayrıca üyelerimiz veya üye olmak isteyen bireyler; kendileri ile iletişime geçmemizi istemeleri durumunda, iletişim formumuzu doldurmalılardır. Kendilerine ulaşabileceğimiz telefon numaralarını, isimlerini ve konuşmak istedikleri konuyu kısaca belirtmeleri durumunda; en kısa süre içerisinde kendilerine ulaşmaktayız.