Saygıdeğer dostlarımız,

Yeni bir yılda, yeni umutların ve büyük heyecanların eşlik ettiği taze bir girişimle huzurlarınızdayız. Geride bıraktığımız 2019 yılının ortalarında başlayan yolculuğumuz, nihayetinde varış noktasına başarıyla ulaştı ve şimdi, yeni yılın ilk günlerinde İktisatEvim’in; evimizin kapılarını tüm dostlarımıza açarak arzu eden herkesi içeriye davet ediyoruz.

İktisatEvim, sizi hayallerinizle buluşturmak için 2020 yılının ilk günlerinde faaliyetlerine başladı. Tazelik, zindelik, profesyonellik ve gururla hizmetlerimizi halkımıza ulaştırmanın heyecanı içindeyiz. Başta ev ve araba olmak üzere tüm ihtiyaçlarınıza İktisatEvim çatısı altındaki dostane atmosferde, kırmızı koltuklarımıza keyifle kurularak, kendinizi evinizde hissederek ve tüm sorularınıza en net cevapları alarak adım adım yaklaşabilirsiniz.

Sizi, ihtiyaçlarınıza kavuşturmak için en kısa yollardan götürecek ve bu yolda sizinle birlikte yürüyeceğiz. Ve en önemlisi; sizi, İktisatEvim sisteminin bel kemiğini oluşturan Faizsiz Toplumsal Dayanışma Sistemi’nin akılcı çözümlerinden optimum düzeyde faydalandırmaya kararlıyız. Unutmayın; hayalleriniz, sadece bir İktisatEvim şubesi kadar uzağınızda… İktisatEvim’in çözümler dünyası ile ilk elden tanışmayı arzu ederseniz, web sitemizi incelemeye başlayabilir ve bizi şubelerimizde ziyaret edebilirsiniz.

Son olarak;

İktisatEvim’in var oluş sürecine eşlik eden tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi iletmek isterim. Olağanüstü bir çaba ve üretkenlikle İktisatEvim’i hep birlikte hayata geçirdik. Kuruluşumuzu yeni umutlar ve yeni heyecanlarla ilan ederken, 2020’nin hepimiz için güzel ve başarı dolu günler getirmesini temenni ederim. Sevgi ve saygılarımla…

 

Sadık SAĞOL
İktisatEvim Yönetim Kurulu Başkanı
Sizi Arayalım
Kapat

FORMU GÖNDERİN SİZİ ARAYALIM

İktisatEvim çözümleri hakkında detaylı bilgi için bilgilerinizi gönderin, yetkililerimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.