Araba Almak mı İstiyorsunuz İktisatEvim ile Tanıştınız mı?

Araba Almak mı İstiyorsunuz İktisatEvim ile Tanıştınız mı?

Hayallerinizi gerçekleştirmek için faiz oranları, peşinatlar ve ek masraflarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak toplumsal dayanışma alanında İktisatEvim, peşinatsız, kredisiz ve faizsiz bir şekilde hem ev hem de araba sahibi olmanızı sağlamaktadır. Peşinatsız araba alma seçeneğinden yararlanmak için yapmanız gereken sadece bir form doldurmak olacaktır.

İktisatEvim Araba Alma Seçenekleri

İktisatEvim araba almak isteyenlere özel seçenekler sunmakta, kolay ödeme planlarıyla kısa zamanda anahtar teslimi yapmaktadır. Herkesin yararlanabileceği birçok ödeme modeline yer verilirken, asıl amaç taşıt kredisi kullanmadan ve en önemlisi faiz sınırlarında dolaşmadan araba sahibi olunmasını sağlamaktadır. Peşinatsız ve faizsiz araba alma seçeneklerinden yararlanırken, herkesin hayali olan son model araçlar ve ikinci el modeller de sunulmaktadır.

Aylık geliriniz üzerinden size sunulacak olan ödeme planıyla, kısa zamanda araç sahibi olabilir ve aylık ödemelerinde sıkıntı çekmeden birikimlerinizle başka hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size özel ödeme planı, faizsiz ve peşinatsız seçenekler için anında iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İktisatEvim Araba Alma Modelleri

Rahat ödeme, hızlı model ve esnek model olarak birçok ödeme seçeneğine sahip olan taksitle araba alma seçenekleri, kısa zamanda hayalini kurduğunuz araca sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu alanda toplumsal dayanışma özelinde gerekli olan iktisadi yardımı sağlayacak olan modeller, özellikle esnek ödemeyle aylık geliriniz üzerinden ödeme yapmanızı sağlayacaktır.

Tasarruf yapmak zorunda kalmadan, sabit ve esnek ödeme planları üzerinden hayalini kurduğunuz araca sahip olabilir, faizsiz, peşinatsız ve ek masrafsız olarak ikinci el ve sınıf araç modellerini inceleyerek İktisatEvim ayrıcalığından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Hayallerinize adım adım ve taksit taksit ulaşma şansı daima sağlanacaktır.

Hayallerinize Taksit Taksit Ulaşın!

Taksitli seçeneklerle hayalini kurduğunuz araç modellerini, taşıt kredisi kullanmadan ve peşinat ödemeden alabilir, direkt olarak taksitlendirme yapabilirsiniz. Bu alanda son dönemin en popüler ödeme planlarını sunmakta olan modeller, öncellikle esnek ödeme modelliyle aylık geliriniz üzerinden incelenecektir. Daha sonra sizin de isteğiniz üzerine aylık gelirinizin bir kısmını taksitlendirme imkanı sunulacak, geç kalma faizi ya da herhangi bir faiz oranı yansıtılmayacaktır.

Kolay ödeme ve esnek modelle dilediğiniz taksit seçeneğinden yararlanma hakkına sahip olarak kısa zamanda araba sahibi olma şansı elde edebilirsiniz. Kısa zamanda aracınızı teslim alabileceğiniz, taşıt ve konut alanındaki ihtiyaçlarınıza yönelik bütün uygulamalar size sunulmaktadır.

İktisatEvim Araç Alma Başvurusu

Kurumsal ve bireysel alımlarda başvuru yaparak aracınızı ikinci el ya da sıfır olarak alabilme imkanı bulabilirsiniz. Bu alanda size sunulacak olan seçeneklerle birlikte, faizsiz, kredisiz ve hatta peşinatsız alım yapma hakkı bulursunuz. İktisatEvim üzerinden form doldurarak kısa zamanda araba başvurusu yapabilir, size geri dönüş yapılmasını sağlayarak aylık ödeme planınızı aylık gelir tablonuz üzerinden paylaşabilirsiniz.